Şimdi Ara

çıkma başkan Melih'e damacana ayarı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • "2017 yılının Ekim ayında sebebi kamuoyuna açıklanmayacak şekilde görevden alınan, ağlayarak Belediyemizi terk etmek zorunda kalan, kapının önüne boş damacana şişesi gibi konulan Melih Gökçek, ahlak dışı iftira kampanyalarına bu kez insan canı üzerinden devam etmiştir."
    http://www.ankara.bel.tr/duyurular/ankara-tfaiyesi-hakkinda-yapilan-ftira-dolu-yayinlarla-lgili

Aha ver coşkuyu ABB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeser -- 8 Mayıs 2020; 15:30:14 >

• Bunu okudum, Mansur Yavaş resmen feleğin çemberinden geçirip durmuş, bir değil iki değil belki 10 kere kombo yapmış.
  • dinozor heykelcisi melihe gelen vuruyor giden vuruyor
  • Boş damacana şisesi gibi lan ya

Okudukça gülüyorum. Adama sövsen bu kadar koymazdı be Mansur başgan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu Ülkede Melih Gökçek ve Akrabalarının Mal Varlığına El Konulmuyorsa Adalet Bitmiştir

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çıkma başkan Melih'e damacana ayarı

• Adam, Beyaz TV'nin oğluna ait olduğunu bile inkar etmişimiş

-Beyaz TV başında oğlunuz var. Beyaz TV sizin mi değil mi?

Beyaz TV benim değil. Hatırlar mısınız bilmiyorum, 1994'te ben ilk aday olduğum dönemde Flash TV'ye çok çıktım. Ve o dönem Flash TV Melih Gökçek'in dendi. Onun arkasında ertesi seçimde Kanal A'da bol miktarda çıktım. Kanal A Melih Gökçek'in dediler. Bir sonraki seçimde TGRT ile çok haşırneşir olduk. o kanalında bana ait olduğunu söylediler. O da bitti bu sefer Ses TV'nin sahibi olduğumu söylediler. Ses TV gitti şimdi Beyaz TV geldi. Ben şunu söyleyeyim, isteyen inanır isteyen inanmaz, hem vallahi ben billahi Beyaz TV Melih Gökçek'in veya oğlu Osman Gökçek'in değildir. Sahipleri zaten ortada. Beyaz TV'ye nazım geçer çünkü oradaki sahibi olan arkadaşların hepsini tanırım, sevdiğim dostlarım olan insanlardır. Ben televizyona çıkmak istediğim zaman bugüne kadar bana hayır çıkma demediler. oğlumu da uygun gördüler oraya getirdiler. Ve zannediyorum oğlum da bu işi haketti. Beyaz TV'nin nereden nereye geldiğini siz de tahmin ediyorsunuz. Özgür ağırlığı çok fazla. Habertürk kadar olamasa da...

2014-Milliyet Röportajı

• Ankapark ve Dinozor heykellerinin yıkılmasının acısını, boşuna sağa sola saldırarak çıkartmaya çalışıyor işte adamcağız.

Elleşmeyin İMelih'e

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YananGülYoldaşlığı -- 8 Mayıs 2020; 15:34:33 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İrfan Galip Bey -- 8 Mayıs 2020; 16:34:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İrfan Galip Bey

• Ne adammış arkadaş, bütün bunlara rağmen hala çıkıp konuşabiliyor, yazıklar olsun bu adama da yıllarca buna oy verenlere de.
  • Oy gardiyan gardiyan
    Belediyemi ver bana
    Bir Ankara uğruna
    Ceza verdiler bana

• Mansur başkana yakışmadı.

Damacana boş bile olsa işlevli bir eşya. Sahsen damacanaya yaptığı bu benzetme yakışık almadı. Cansız bir varlık bile Gökçek'e benzetilmemeli.

• Ben açıkçası siyasette bu üslubu hiç sevmiyor ve onaylamıyorum.
    Ülkeyi bu hale getirenlerin başında kim ve kimler olduğunu bildiğim için bu üsluptan anlayacaklarını da bildiğim için normal karşılıyorum da yine de hep bi “gülüyoruz ağlanacak halimize” hissiyatı var içimde.

• Yüzlerce milyon dolara yaptırıp hurdaya çıkan Anka park dan kim bilir kimleri zengin etti. Bir tane Müslümanım diyen savcı da çıkıp sen yetimin hakkını nasıl çar çur ediyorsun diye soruşturma açmadı. Niye açarlarsa çünkü İ.Melih bütün yolsuzlukları açıklar diye korkuyorlar.

Açıklasa ne olacaksa. Bu millet onu bile kabullenir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkes dinozorları konuşuyor ama benim favorim bu.

• Normal bir insanın şu cümlelerden sonra insan içine çıkamaması gerekir ama neyse işte...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.