Şimdi Ara

Cihazım kayıt dışı olduğu için kapatılacak ama ımeı bana ait değil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Bana bi mesaj geldi mesajda yazanlar şunlar ss atamayacağım.

YASALTAKIP

354321071109476 IMEI No'lu cihaz kayit disi oldugu icin 27/08/2017 tarihinde kullanim disi kalacaktir. Lutfen satin aldiginiz yere basvurunuz. B001

Ancak burada yazan ımeı bana ait değil mesajdaki ımeı'yi sorgulattığımda xperıa z5 model telefon çıkıyor benim telefonum xperia M4 aqua model kendi ımeı'mi sorgulatdım ancak herhangi bi problem çıkmadı sizce bu mesaj bana niye gelmiş olabilir
    Bu arada telefonumu 2sene önce media marktan aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Birisi senin imei numarani baska telefona girmistir. 2 imei bulunan iki telefonda kapanacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kadir_yilmaz kullanıcısına yanıt
    Kendi ımeı'mi sorgulattım eğer kopyalansaydı kopyalanmış ımeı yazardı nitekim mesajdaki ımeı de öyle yazıyor,ancak benim cihazımın ımeı'sinde herhangi bi olumsuz bişey yok

• O zaman mesaj yanlis gelmis olabilir. Bazen boyle sikintilar olabiliyor. Emin olmak icin siz yinede gerekli yerleri arayin derim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu servise filan verdiysen ana kartını değiştirmişlerse, eskisini imha ediyorlar o yüzden öyle mesaj geliyor.
  • Technotronic kullanıcısına yanıt
    Evet telefonumu bi ara servise gönderdim ana kartı ıslanmıştı değişti ozaman eskisinin ımeı adresi kapanıyor değilmi

• CITY OF DETROIT kullanıcısına yanıt
    Evet ondan mesaj gelmiştir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.