Şimdi Ara

Cihaz Tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dostum şuanda wp yi hangi sistemle karşılaştırıyorsun wp ye karşı içinde beslediğin heves ettiğin işletim sistemi nedir onu merak ettim ona göre cvp yazayım😃

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca arkadaşlar şöyle bir durum var telefonumu bir gün satacağım ve en az zararla satmak istiyorum diyen arkadaş varsa direk iphone alacak ama 4 4s değil 6 veya 6s alacak androide kesinlikle bulaşmamalı 1 yılda sıfırı yarı yarıya düşüyor wpde alanlar avantajlı şuanda 600 tlye alınan sıfır 735 satılmaya kalksa 300 tl eder 300 tl zarar olur fakat 2000 tl lere alınan birçok androidin şuanki fiyatı bir üst modelleri çıktığında 1000tllere düşüyorki sen ikinci el olarak satsan 600 tl ediyor para varsa ios yada var vermem dersenizde wp yoksada wp derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mydonose2 -- 5 Eylül 2015; 22:36:16 >
  • mydonose2 M kullanıcısına yanıt
    Kimseyi kötülemek ya da bu iyi bu kötü demek gibi bir amacım yok.

Benim gönlüm Windows Phone'dan yana ancak gördüğüm bazı eksiklik veya yanlışları belirtmek istedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şahsen bende öyle bir durum varki yeni çıkan her sistemi ve cihazı kullanmak istiyorum hastalık gibi bişey yada yeni çağın hobisi şuanda wp benim için en iyi sistem telleriyle birlikte fakat mesela çıkarılabilir pilli 4.7 inçte 2700 pilli bir iphone olsaydı on numara olurdu benim için g3 hanıma verip 6s alma ihtimalim olabilir bakalım onunla ilgili değerlendirme yaparız artık ama wp bu fiyatlara bu pile yaptığı işlere göre ilk tercihim

Bende kendime uygun sistemi ve cihazı hala bulamadım.

Iphone 4s ve IOS 6 çok hoşuma gitmişti onuda yok ettiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: mydonose2

Dostum lg g3 ve 735 kullanıcısıyım hiç düşünmeye gerek olmadan Windows Phone alabilirsin lumia 525 dahi g3ü tokatlıyor uygulama konusunda biraz eksiklik var onda yalan yok fakat sosyal ağlar var whatsup wechat line viber face mesenger bunları aktif kullanıyorum şu son bir aydır Windows 10 geçecek denmesinden dolayı birsürü program geldi mağazaya programcıların ilgisini çekti Windows 10la totalda ios kullanıcı sayısını geçip 2 yıla kadar abdroidi yakalayıp kullanıcısını çalat diye düşünüyorum ben lumia 735ten çok memnunum sanada öneririm tabi 830 630 930 bunlarıda öneririm

merhaba lg g3'ün ne gibi eksi yönleri var?
  • Dostum yukarda yayınladığım programların yarısını yükle kafayı yiyor kasım kasım kasılıyor mesela sana cvp yazayım g3le deli oluyorsun bir harfe basıyorsun o dahi hemen yansımıyor hep android kullananlar için sorun olmaz ama eline bir ios veya bir wp alan hemen anlıyor aradaki farkı

• Dostum ios 6 lı 4s iyiydi fakat geçen en son yazılımlısını kullandım çocuk bir akrabaya vermiş babası artık line tıkladım açılayımmı diye bekliyor kasıyor ama ilk zamanlarını biliyorum mükemmeldi fakat ozamanda şarjın dakka gibi azaldığını biliyorum iphone num en kötü özelliği pili bence yoksa sistemini seviyorum bide gereksiz pahalı bence

Dediğim gibi onuda bitirdiler.

• Şu Uygulama Yok Diyenler Beni Çıldırtıyor. Ben ilk Lumia 625 Cihazımı 2013'te Aldım. 1 Yıla Yakın Kullandım Uygulama Sıkıntısından Sattım ve Rami 512 Olmasından Dolayı. Yoksa kasma tekleme veya çöktü dondu derdim yoktu. Şuan L735 Aldım inan mağazaya baktım ve şaşırdım. Her şey gelmiş ve daha WP 10 Bile çıkmadı o çıkınca androidteki uygulamalar oyunlar vs wp ye taşınacak diye duydum. Ama yok taşınmasa bile 3 - 5 uygulama için bu sistemi almıyacaksan halt etmişsin. Git Birtane lumia 535 al ve git 1000 tllik android al ikisini 3 ay kullan bak bakalım hangisi daha iyi. Kardeş ben sana 800 tl ye 100 daha koy 640 XL Al derim. veya 200 daha katıp 830 al derim. Yada ikinci el cihazlarada bakabilirsin temiz alabilirsin ki şuan malesef pazarı olmayan wp için ikinci el almak daha mantıklı. Ve bu telefonu alıp 1 ay sonra değişeceksen çok zarar edersin. Konu şu ki önce internetten bir mağazaya bak istediğin temel uygulamalar varsa senin için olmazsa olmaz uygulamalar varsa al. Yoksa alma kardeş. Hadi eyv

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.