Şimdi Ara

[CİHAZ POLİSLER TARAFINDAN BULUNDU]***MACBOOK AİR ÇALINDI FİND MY iPHONE'DAN ADAMIN YERİNİ GÖRÜYORUM. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
12
Favori
22.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sen başta adresi verseydin bizde forumca gidip binayı bassaydık daha verimli olurdu sanki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: webislander

apartmanlar çıktı mertlik bozuldu eskiden olduğu gibi te katlı evler olsaydı böyle mi olurdu

İyi güldüm

Bu arada geçmiş olsun inşallah bulursunuz.
  • Hocam en kral yontemi soyliyeyim sana teknik servis kiliginda al eline takim cantasi butun dairelere gir ben merkezi sistem kontrolu icin geldim yukariya canak bagliyoruz evdeki iydu prizlerini kontrol edecegim kanal aramasi vs de

Uydu sistemi yoksa sitese takacagiz de varsada uydur bisey tum dairele gir

Not:site yoneticisi durumdan haberdar olsun .:)

Ama hirsiz o olmasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gecmis olsun. son durum ne?

• adam online iken sırasıyla birkaç dakika ara ile zile bas ve " POLİS, bir laptop hızsızlığı için soruşturma yapıyoruz" de ve adam yarım dakika içinde online olursa odairedir.
    eğer hala offline olmamışsa birkaç dk. bekle ve diğer dairenin ziline bas .
    Tabii yanlız gitme 2-3 kşi olun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

Hocam en kral yontemi soyliyeyim sana teknik servis kiliginda al eline takim cantasi butun dairelere gir ben merkezi sistem kontrolu icin geldim yukariya canak bagliyoruz evdeki iydu prizlerini kontrol edecegim kanal aramasi vs de

Ama hirsiz o olmasin

Hırsız yöneticiyse ne yapcaz kanka?

• quote:

Orijinalden alıntı: Eli Wallach

quote:

Orijinalden alıntı: 78erhan78

Hocam en kral yontemi soyliyeyim sana teknik servis kiliginda al eline takim cantasi butun dairelere gir ben merkezi sistem kontrolu icin geldim yukariya canak bagliyoruz evdeki iydu prizlerini kontrol edecegim kanal aramasi vs de

Ama hirsiz o olmasin

Hırsız yöneticiyse ne yapcaz kanka?

Ahaha

• eee ne oldu yaw adam yakaland©¥m©¥
  • quote:

Orijinalden alıntı: antonie_rainer

Sen başta adresi verseydin bizde forumca gidip binayı bassaydık daha verimli olurdu sanki..

Haberlere konu olurduk

• Hala polisten haber bekliyoruz arkadaşlar bugün sonuçlanır inşallah.

• Son durum nedir koçum
  • Gecmıs olsun umarım halledersiniz dostum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun kardeşim.

• Geçmiş olsun bence polisi bulaştırmayın uyuşuk uyuşuk davranırlarken bir bakmışsın adam format atıp satmış satmış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecmiş olsun.Sonucu bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: römercan

Babamın macbook air'i çalındı arkadaşlar ama ben find my iPhone'a kaydını yapmistım cihazin. Arkadaşlar adamın yerini görüyorum şuan ne yapabilirim ? Acil yardımınız lazım. Polisle iletişime geçeceğim fakat babam diyor ki bu adama bir şekilde mesaj atalım bak yerini biliyorum güzel güzel gel geri ver şu laptopu demek istiyor bunu yapabilirmiyiz uygulama ile ?

Akasya durağndaki ki gibi polisler önden siz sopalarla arkadan gidin 10 dk elinde macbook :D
  • Uzaktan kontrol (team viewer gibi) , mail ya da bu i-mesaj dediğiniz şey ile IP alma durumunuz nedir ? Eğer online bir şekilde o bilgisayardan bir veri alabilirseniz, bilgisayarın bağlandığı IP adresini bulabilir ve bu IP adresini polise vererek daire'i rahatlıkla bulabilirsiniz. Mesela daha profesyonel olarak, apple ile iletişime geçerek, tabi bu iCloud otomatik bağlanıyorsa, çalındığı tarihten itibaren ki internete bağlanılan IP adresini şirketten isteyerek yine daire tespiti yapabilirsiniz. Tabi şirket size direk IP adresini vermez, savcılık ve ya mahkeme kararı ile bunu yaptırabilirsiniz.
  • bu adam hala uyanmadı mı ya rüyasından?
  • Severek izliyorusss
  • Arkadaşlar sandığımızın aksine polis bizden haber bekliyormuş. Adam online olduğu an arayacakmişiz polisleri.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.