Şimdi Ara

Cihaz Geldi.Teleservice!Xperia Sola Batarya Şişmesi Sorunu Resimli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar garantiye götürmek için hafta içini beklerken telefonu masaya koymuştum ve bugün ortaya çıkarttığımda bataryası bu şekildeydi.

http://u1312.hizliresim.com/1j/r/vt8mw.jpg

Telefonun şarjı önceden çok az gitmeye başlamıştı,sonra şarj olmama problemi görüldü.ardından hiçbir şekilde açılmamaya başladı.Garantiye vereceğim herhangi bir kullanıcı hatası demelerine imkan var mı?1 yılı geçeli 10 gün felan oldu garanti süresi yani daha 1 yıl var.

Farklı şarj aleti kullanmamdan kaynaklanmaz değil mi?sadece 1 kez kullanmıştım ama az şarj problemi bu aleti kullanmadan öncede vardı.

07 OCAK

Arkadaşlar cihaz Ayın 27 sinde ellerine ulaşmıştı.Ardından baktığımda tamire alındı ibaresini görmüştüm.1 kaç gün bakmadım.Az önce baktığımda kargo çıkışı yapıldı ibaresini gördüm.

Telefonun üzerinde birkaç çizik ve ufak bir darbe vardı bundan dolayı Garanti Dışı bırakmış olabilirler mi herhangi bir bilgi yazmıyor IMEI numarasıyla kontrol yaptığımda.

Cihaz Durumu Kapalı

Bitiş Tarihi:
    04.01.2014
    Kargo Çıkış Tarihi:
    04.01.2014
    Durum:
    Kapalı (Kargo çıkışı yapıldı (İş Emri Numarası Yazıyor)

7 Ocak

Arkadaşlar cihaz geldi.Sanırım sadece batarya değişimi yapılmış.2.3.7 yüklenmiş herhangi bir sorun yok.bilgilendiriyim dedim

İyi Forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uA_Erencan -- 7 Ocak 2014; 10:59:49 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayir yok garantiye verin bence de. Sorunu cozup size gondereceklerdir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garanti için Ankara ya yolladım ürünü kargoyla,kargoyu onlar karşılayacak.

Gelişmeleri buraya yazarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım lehinize sonuçlanır malum sony servislerinin hali.
  • Arkadaşlar cihaz Ayın 27 sinde ellerine ulaşmıştı.Ardından baktığımda tamire alındı ibaresini görmüştüm.1 kaç gün bakmadım.Az önce baktığımda kargo çıkışı yapıldı ibaresini gördüm.

Telefonun üzerinde birkaç çizik ve ufak bir darbe vardı bundan dolayı Garanti Dışı bırakmış olabilirler mi herhangi bir bilgi yazmıyor IMEI numarasıyla kontrol yaptığımda.

Cihaz Durumu Kapalı

Bitiş Tarihi:
    04.01.2014
    Kargo Çıkış Tarihi:
    04.01.2014
    Durum:
    Kapalı (Kargo çıkışı yapıldı (İş Emri Numarası Yazıyor)Bu numara ile herhangi bir takip yapabilir miyim?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.