DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Cihaz durumu yapılan işlemler teleservice
9
Cevap
0
Favori
32.009
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Sony >> Cihaz durumu yapılan işlemler teleservice
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      153 Mesaj
      09 Temmuz 2012 20:34:48 Konu Sahibi

telefonumu 04/07/12 tarihinde yolladım ertesi sabah ellerine geçti bu gün telefonu ımeı kontrol ettim bunları gördüm ama yapılan işlemler kısmı boş ve ne zaman gönderilecek o konu hakkında bilgi yok birde bana telefonuma ıd ve şifre yolladılar ne oldugunu anlamadım teleservice/ts2000 den bakabilirsiniz diyor giriyorum yanlış diyor anlamadım

daha önce deneyimi olan arkadaşlardan mesaj bekliyorum nasıl oluyor bu ne zaman gelir ve o ıd şifre nedir bana gönderdikleri.

birde söyle birşey var ben cihazla beraber faturayıda yolladım ama aksesuarlar kısmında faturada vardır yazmıyor ikinci olarak telefonda en ufak bir çizik yoktur ama çizik ve soyulmalar var yazıyor birde oda yetmezmiş gibi ben oraya telefonun root atanlar tarafından düzeldigini ve yazılımsal oldugunu 1 sayfa dolusu yazarak belirttim ısınınca dokunmatik ekran yavaşlıyor ve kullanılamaz hale geliyor yazdım ama arıza bilgisi kısmında dokunmatik ekran çalışmıyor yazıyor :)

sabırla bekliyorum bu konularda bilgisi olan arkadaşlarda bana bu sordugum konularda bilgi verirlerse mutlu olurum :)

Teşekkürle...

|
      |

• Teğmen
      157 Mesaj
      11 Temmuz 2012 14:11:16
      quote:

Orijinalden alıntı: thuglifeee

telefonumu 04/07/12 tarihinde yolladım ertesi sabah ellerine geçti bu gün telefonu ımeı kontrol ettim bunları gördüm ama yapılan işlemler kısmı boş ve ne zaman gönderilecek o konu hakkında bilgi yok birde bana telefonuma ıd ve şifre yolladılar ne oldugunu anlamadım teleservice/ts2000 den bakabilirsiniz diyor giriyorum yanlış diyor anlamadım

daha önce deneyimi olan arkadaşlardan mesaj bekliyorum nasıl oluyor bu ne zaman gelir ve o ıd şifre nedir bana gönderdikleri.

birde söyle birşey var ben cihazla beraber faturayıda yolladım ama aksesuarlar kısmında faturada vardır yazmıyor ikinci olarak telefonda en ufak bir çizik yoktur ama çizik ve soyulmalar var yazıyor birde oda yetmezmiş gibi ben oraya telefonun root atanlar tarafından düzeldigini ve yazılımsal oldugunu 1 sayfa dolusu yazarak belirttim ısınınca dokunmatik ekran yavaşlıyor ve kullanılamaz hale geliyor yazdım ama arıza bilgisi kısmında dokunmatik ekran çalışmıyor yazıyor :)

sabırla bekliyorum bu konularda bilgisi olan arkadaşlarda bana bu sordugum konularda bilgi verirlerse mutlu olurum :)

Teşekkürle...

Dostum,

Telefonuna henüz hiçbirşey yapmamışlar.Durum özet olarak bu.Çizikler konusuna gelince nereden gönderdin bilmiyorum ama eğer Teleservice merkezinden gönderdiysen neden buna müsade ettin.Yok eğer bayi vasıtası ile gönderdiysen sana verdiği formda böyle bir ibare var mı?Varsa suçlu sensin,yoksa bayiye yüklen durumu düzeltsin.
      Id ve şifre olayına gelince (https://b2b.teleservice.com/ts2000/login.php) adresine girdiğinde sana verdikleri kullanıcı adı ve şifreyi girip telefonuna yapılan işlemleri görebilirsin.
      Bu arada Allah yardımcın olsun.Teleservice ile uğraşmak insanı yorar.
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      1 Not
      01 Temmuz 2013 18:23:10
      sonucu öğrenebilir miyiz?

• Yarbay
      15740 Mesaj
      02 Temmuz 2013 11:02:02
      Ben de dün gönderdim kargoyla. Mesaj falan gelmedi. Telefon kargoda kaybolmasın

• Teğmen
      153 Mesaj
      04 Temmuz 2013 00:41:27 Konu Sahibi

sonuç olarak telefonumu sıkıntısız olarak geri aldım sorunumda düzeltildi :)
      |
      |
      acg92 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      153 Mesaj
      04 Temmuz 2013 00:42:59 Konu Sahibi

hangi kargo ile gönderdiysen kargo makbuzunda kodları oluyo internet sitelerinde de bunla ilgili bölümleri var oraya kodu yazıp kargonun nerde oldugunu görebiliyosun
      |
      |
      Angelica kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      15740 Mesaj
      04 Temmuz 2013 01:05:51
      quote:

Orijinalden alıntı: thuglifeee

hangi kargo ile gönderdiysen kargo makbuzunda kodları oluyo internet sitelerinde de bunla ilgili bölümleri var oraya kodu yazıp kargonun nerde oldugunu görebiliyosun

Kargo takip no yok. Diger verileri girerek denedim arama yaptım ama sonuc cıkmadı.

Aradım yurtiçi kargoyu, salı günü teslim edilmiş diyorlar. Ama teleservice den haber yok. Yarın arıcam teleservice i son care artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 4 Temmuz 2013; 1:07:13 >
      |
      |

• Yarbay
      15740 Mesaj
      04 Temmuz 2013 14:03:01
      Bugün ögrendim durumunu. İşlem sırasındaymış daha..

• Teğmen
      153 Mesaj
      05 Temmuz 2013 02:38:14 Konu Sahibi

en yakın zamanda sorunun düzelir inş
      |
      |
      Angelica kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      15740 Mesaj
      05 Temmuz 2013 09:49:05

Teşekkürler hocam
      |
      |
      Bahsedilenler: thuglifeee

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
SEO
modasor
ses yalıtımı
izmir havalimanı transfer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
1,030
1.2.163

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.