Şimdi Ara

Cihaz Değişimi-Kayıt Dışı Uyarısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Cmt günü cihazım değişti, bugün kayıt dışı uyarısı verdi, apple'ı aradım 2 hafta içerisinde hallolacağını söylüyor,
    benim anlamadığım LG-Samsung vb.. markalardan da değişmler olmuştu, ve hiç böyle bir sorunla karşılaşmamıştım,

Koskoca Apple' da bu sorun nasıl oluyor, başınıza gelen oldu mu acaba? dedikleri gibi 14 gün içerisinde halloluyor mu?

teşekkürler.

• Benım değısım cıhazımada aynısı oldu, merak etmeyin biraz ağırdan alıyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karacaardıç

Benım değısım cıhazımada aynısı oldu, merak etmeyin biraz ağırdan alıyorlar.
    Ne kadar sürede oldu hocam, sadece biraz garip geldi dediğim gibi android kullanırken de özellikle LG' de defalarca değişim yaptırmıştık.

Teşekkürler.
  • konusu çok açıldı. kimi zaman 2 hafta bile dolmadan çözüyorlar kimi zaman ise telefon kapandıktan 2 ay kadar sonra yeni bir telefon gönderiyorlar. 2 haftalık süreç bittikten sonra her hafta aramanız herhalde daha iyi olacaktır...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 gün içerisinde kayit olucagini sanmiyorum 1-2 ay boyunca kayit olana kadar aramani öneririmm elindeki değişim belgesini kaybetme yeter tercube konuşuyo 50 gün sonra kapali kutu aldim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkürler arkadaşlar, değişim belgesi elimde, ilk fatura da elimde.

Koskoca Apple nasıl böyle bir iş yapıyor anlamış değilim, şaka gibi.

1 Ay sonra her gün Apple gibi bir firmaya çingenelik yapalım bakalım, ironiye gel.
  • Beyler 2 gune hallolmus. Bilginize.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.