Şimdi Ara

CIHAN ATES --FINDIKCI --MAGDURLAR BURAYA SAVCILIGA GIDELIM TOPLU SEKILDE (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
10.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: mikail13

en iyi arkadaşlarımdan biri Giresunlu'dur.Ama hayatımda 3-5 sahtekar gördüm çevremde. ama hepsi de Giresun'lu idi

Fındık ezmesi alacaktım. o yüzden alışveriş yapmadım.

Fiskobirlik'in satılıyor. neredeyse de aynı fiyata geliyordu. Almadım.

Bir Giresun'lu çıksın da desin bana.. bizim orda sahtekar yok diye...

Para ve Giresunlu mükemmel ikili.

Birader sozlerini dogru secmeni tavsiye ederim , edepsizin biri bisey yapti diye bi bolgenin insanina nasil boyle suclamalarda bulunuyorsun

Sen nerelisin onu merak ettim , senin memleketinde her insan melek mi onu soylermisin bana

Son olarak bu sahsin memleketi ( ki adam sahtekar diyorsunuz belki de sizi soyledigi memleketi de yalan hic boyle dusundun mu) veya yasadagi yerin hic 1 onemi yok insan deigl bunun gibiler
  • quote:

en iyi arkadaşlarımdan biri Giresunlu'dur.Ama hayatımda 3-5 sahtekar gördüm çevremde. ama hepsi de Giresun'lu idi

Birader sozlerini dogru secmeni tavsiye ederim , edepsizin biri bisey yapti diye bi bolgenin insanina nasil boyle suclamalarda bulunuyorsun

Sen nerelisin onu merak ettim , senin memleketinde her insan melek mi onu soylermisin bana

Son olarak bu sahsin memleketi ( ki adam sahtekar diyorsunuz belki de sizi soyledigi memleketi de yalan hic boyle dusundun mu) veya yasadagi yerin hic 1 onemi yok insan deigl bunun gibiler
  • quote:

Orjinalden alıntı: visor

LOGITECH Audiostation Express Portatif iPod Hoparlörü

http://forum.donanimhaber.com/m_26277614/mpage_1/key_//tm.htm#26277614

blckhm nıcklı arkadasa LOGITECH Audiostation Express Portatif iPod Hoparlörü gonderımı yapmıs ve elıme gecmıs ve odemesı yapılmistir.

para almadan urunu gonderdıgı ıcın , guveni icin kendisie tesekkur ediyorum

bu sekılde once urun sonra para seklıde calısmaya devam edecek olan ve hıc bır sorunla karsılasmayan vısor

visor 35 dakikadır gülüyoruz arkadaşlarla. sen bizi güldürdün ya allah ta seni güldürsün. yemin ederim sen harcanıyorsun. Tolga gelsin kadroya alalım arkadaşı diyor. benim dükkanın 10 metre altında görürsün komedi dükkanı..
  • vay beeeee adama bak bende bu chell den fındık ve türevlerinden aldım benimde sorunlu oldu alışverişlerim ama gene paramı kaptırmadan hallettim işi adamın art niyetli olduğu zaten belli idi demekki işi büyütünce iyice bozuldu .
  • EVET ARKADASLARA toplu sekılde ben bı sıkayette bulunalım dıyorum avukat arkadaslarım var onlar takıp edeceklerı ısı

bu ısın pesını bırakmayacaklar

alın terı ıle kazandıgı her kurusu hak eden ve bu adama kaptırmaya hıc nıyetı olmayan vısor
  • abicim ya sonuna kadar okuyacaktım inanın yüregim dayanmadı ya yuh artık bu adama polis falan hikayedir kardeşim isterse emniyet amiri olsun iyi ya işte hakkında soruşturma açsınlar işindende olsun ihraç edilsin ya yazık degilmi bu kadar insanı magdur ediyorlar arkadaşlar çok güvenmediğiniz ve insanı bilmediğiniz sürece şehirler arası yapmayın su alışverişi ben bile yeni üyeyim forma ki siz bu kadar tecrübelisiniz karşınızdakini hiç bir zaman kendiniz gibi görmeyin abiler kardeşler al gülüm ver gülüm bunlar elektronik malzeme nasıl güveniyorsunuz ki eski adamlar yok artık arkadaşlar düzgün ADAM yok bildiklerinizden yapın alışverişlerinizi egerki adamın adresi kişiliği elinizdeyse savcılıgada gerek yok hepiniz birleşin bir avukat tutun o hallederrr kafanızı yormayın burda vermezse paraları ÖBÜR TARAFTA ETLERİNDEN KOPARIR ALIRSINIZ KARDEŞLER ALLAHA EMANET OLUN.
  • Bu kişi tarafından dolandırılan herkes Visor nickli arkadaşa özel mesajla veya buradan telefon numaralarını versin birlikte belgelerinizi toplayın ve toplu şekilde gereken işlemlerin başlamasını sağlayın arkadaşlar.
  • adamı bulsalar ne olcak burası türkiye 1 ay sonra serbest bırakılır..yada 20 ytl ağır para cezasına çarptırılır
  • Bu dolandırıcı cihan pisliğinin zarar verdiği tüm forumdaşlara (özellikle tanımasamda 4*4 lük bir insan olduğuna inandığım visor beye ) büyük geçmiş olsun diyorum.En kısa zamanda toplu halde savcılığa suç duyurusunsa bulunun lütfen.Bekleyerek kaybettiğiniz her saniye, belkide bu dolandırıcı başkalarının canını yakıyor olabilir.Bu dolandırıcının İvedi bi şekilde paketlenip parmaklıklar ardındaki yerini alması gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi economist52 -- 14 Aralık 2008; 14:12:41 >
  • Benimde 250 ytl alacağım var. Tüm konuşma kayıtları duruyor. Parasını mng kargo ünye şubesinde çalışan Emine YILDIRAN'ın hesabına gönderen varmı acaba? O da suç ortağı ve hakkındaki her türlü bilgi mng kargo Ordu Ünye şubesini arayarak alınabilir, varmı görüşen?
  • quote:

Orjinalden alıntı: LimeWaRe

quote:

BU YAZIYA IMZAMI ATARIM HELEKI KOCAKLIYSA

bu sözler ne kadar ayıptır
  • Sevgili Arkadaşlar,

Yaklaşık 40 dakikadır bu konuyu okuyorum ve dolandırıcı için aklımdan geçen şey "bu insan değil" oldu. Şu ana kadar dolandırılan arkadaşlara şimdiden geçmiş olsun diyorum ve Savcılığa başvurmalarını bende tavsiye ediyorum hatta toplu şikayet daha etkin hale getirir davayı. DH'de yeni üye sayılırım ve 2. el bölümüne ilk attığım mesajın bir alışveriş konusu yada bir istek konusu olmasını tercih ederdim. Ne yazık ki bu konuya nasip oldu.

Dolandırılan arkadaşlara en içten geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Sizin adınıza siz kadar olmasa da ben de çok üzüldüm.
  • FORUM VE SİTE HER ÖNÜNE GELENDEN BANNER ALMAMALI.

İNSANLARI BU ŞEKİLDE BÜYÜK ÖLÇÜDE KANDIRDI BU ADAM.YOK GÜNDE 100 KİŞİYE MAL YOLLUYORUM YOK İŞTE BANNER YAYINLIYORUM DÜNYA KADAR PARA SAYDIM FALAN...

REKLAMINI YAPACAĞINIZ KİŞİ O REKLAMIN OLDUĞU MANŞEİ DE ÇOK BÜYÜK DERECEDE ETKİLER.

BİZ BU FORUMDA İLK ÜYE OLDUĞUMUZDA SADECE GOOGLE VE GİTTİGİDİYOR BANNER LARI VARDI.

ŞİMDİ NEKADAR GÜZEL.HEPSİ BURADA ,EKSEN BİLGİSAYAR FLN BANNER LARI VAR.

SİZ BU SİTEYİ VE FORUMU YILLARCA ÇABALADINIZ BURALARA SIRTINIZDA TAŞIDINIZ.EŞİNİZDEN İŞİNİZDEN ZAMAN KAÇIRDINIZ.

ŞİMDİ BU GİBİ HAK YİYEN HIRSIZLARA MAHAL TANIMAMANIZ GEREKİR.

BOŞA DEMEMİŞLER YE KÜRKÜM YE... BENCE GÜVENİNİ SAĞLAYAMAMIŞ KİŞİLERE ÖNÜNÜZE MİLYARLAR SERSEDE İMKAN TANIMAYIN...

YAZIK TÜM BU İNSANLARA ,VİSOR A...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ORooT

Benimde Kendisinde Alacağım Var Ama Henüz Vermiş Değil Şu Andada Gönderdiği Bir Notebook Bende Rehin Durumda Tamir İçin Fakat Ne Arıyor Nede Soruyor. Korkuyorum Bu Notebook İçin Hangi Canı Yaktı Acaba

Bence bos yere acitasyon yapacagına forumda FAKE hesaplarla küfrettigin insanları nasıl geri kazanırsın nasıl özür dilersin onu düsün!!!!!
    ikinci el bölümde actıgın fazla fiyatlı ilanlara yorum yapanlara küfretmeyi ve azarlamayı biliyon ama.
    Alttaki mesajı cok cabuk unuttun galiba......

quote:

Orjinalden alıntı: tutunsatar

kovulan FEYYYK HESAP @CuRSe0606
    Forumda aktif olan @Oroot
    http://resim.donanimhaber.com/m_27515792/mpage_1/key_//tm.htm#27515792

profillere bakın. yuh yaw. email adresleri, ad soyad aynı.

CuRSe0606
    http://forum.donanimhaber.com/showprofile.asp?memid=488043&lastPostViewType=1

ORooT
    http://forum.donanimhaber.com/showprofile.asp?memid=294986&lastPostViewType=1

Referanslara dikkat
     CIHAN ATES --FINDIKCI --MAGDURLAR BURAYA SAVCILIGA GIDELIM TOPLU SEKILDE

Referanslara dikkat
     CIHAN ATES --FINDIKCI --MAGDURLAR BURAYA SAVCILIGA GIDELIM TOPLU SEKILDE

Aynı kisiler bu adamın her iki FEYYYK hesabınıda referans olarak yazdıysa demekki
    bu adamın FAKE üyeligini bilmiyorlar. bu adam bu isimleri buraya kendi yazmıs gecmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Penguen35 -- 16 Aralık 2008; 5:47:01 >
  • BOS işler bunlar, ucuz mala saldırın sonra dolandırıldım. Olmaz adamın adresini bilen varsa toplanın gidin yasal yoldan zor iş. En güzeli adamın adresine gidin. Ama 100 lira 50 lira için kavga etmeyin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: A-Drive

BOS işler bunlar, ucuz mala saldırın sonra dolandırıldım. Olmaz adamın adresini bilen varsa toplanın gidin yasal yoldan zor iş. En güzeli adamın adresine gidin. Ama 100 lira 50 lira için kavga etmeyin.

sen galiba konuyu okumadın hocam :)
    burdaki kimse uyanıklık yapıp ucuz mal alayım diye değil sadece düzgün fındık yemek için yerinden almak için yanıldılar :)
  • Tüm Yazılanları Okudum Çarpıcı tespitler var Özetlemek gerekirse

- Fındık alamayan visör
    - Her Reklam verene güvenmiceksin
    - Reklamın iyisi kötü olmaz , paran var satacak malın yoksa bile bu siteye reklam var para bir şekilde gelir
    - Giresunlu arkadaşın varsa paranı sakla yada paran varsa giresunlu arkadaşını şutla

Tavsiye: Bir Avuç fındık topluluğu diye forumda yada facebookta grup kurun

Tespit : Visör hakkında çok fazla olumlu yorum gördüm , bu güvenirlikle istese forumda en az 25000-30000 ytl değerinde ürünleri alıp arazi olabilir dh deki reklamlardan daha çok güven toplayan visörü tebrik ederim
  • Visor Hariç herkese geçmiş olsun. Savcılıgın çözüm ürettigi görülmüş durum degil .O yüzden kişiyi bulup kendiniz halletmeyi deneyin. Olmadı bir bardak soguk su için içerkende her ucuz mala atlamalımıyım diye tekrar tekrar düşünün.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DVB

Tüm Yazılanları Okudum Çarpıcı tespitler var Özetlemek gerekirse

- Fındık alamayan visör
    - Her Reklam verene güvenmiceksin
    - Reklamın iyisi kötü olmaz , paran var satacak malın yoksa bile bu siteye reklam var para bir şekilde gelir
    - Giresunlu arkadaşın varsa paranı sakla yada paran varsa giresunlu arkadaşını şutla

Tavsiye: Bir Avuç fındık topluluğu diye forumda yada facebookta grup kurun

Tespit : Visör hakkında çok fazla olumlu yorum gördüm , bu güvenirlikle istese forumda en az 25000-30000 ytl değerinde ürünleri alıp arazi olabilir dh deki reklamlardan daha çok güven toplayan visörü tebrik ederim

tespit süper :) tebrik ederim konuyu okuyarak yorum yapmışsınız ve doğru tespitlerde bulunmuşsunuz bazı konuyu okumayan arkadaşlar gibi her dolandırılmanın altında kesin ucuz mala atlayan sazanlar vardır düşüncesiyle yaklaşmamışsınız :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.