Şimdi Ara

Ciğerlerde Tıkanıklık Hissi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, son 1 aydır ara ara ciğerlerden havanın zor geçmesi ve ciğer, boğaz civarlarında yapışkan bir his deneyimleme gibi hayat kalitesi düşürücü bir olay yaşamaya başladım.

Alerjim var ama bu olaylar olurken ne burnum akıyor ne bir yerim kaşınıyor, covid oldum desem o ihtimal çok düşük. Cidden sinir bozucu nedenini bilmemek.

Hastaneye de şu zamanda gitmek istemiyorum, var mı bir düşüncesi olan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Alerjik astım belirtisine benziyor . Doktora git .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mekatroniks

Alerjik astım belirtisine benziyor . Doktora git .

Alerji bölümüne mi göğüse mi gitmeliyim hocam

• Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    Göğüs hastalıkları ya da akciğer hastalıkları bölüme gidin .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şubat sonu veya Mart başı stresten sigarayı artırıp günlük 2 pakete çıkmıştım.
    Stresten uyku da uyuyamıyordum.
    Yaklaşık 1 ay boyunca hırıltılı nefes aldım. Covid-19 mu sorusu da aklıma geldi ama telaş yapmadım.
    Sonrasında kendiliğinden geçti. (Ailemle yaşıyorum, çok şükür onlarda da bie sorun olmadı. Hatta 2 hafta önce annem gribal durum yaşadı diye covid testi yapılıp negatif çıktı).

32 yaşındayım, zayıf bir bünyem var, senede 10 kez grip, faranjit, bademcik hepsini yaşıyorum.

Klavuzlar, broşürlerden iyice bak. Belirtiler var mı, ne kadarı olursa doktora gidn deniliyor incele.Gerekmedikçe hastaneye gitmemek lazım ama ihmal de etmemek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sing_a_song -- 4 Temmuz 2020; 1:49:34 >
  • Eğer stresin yoksa kesinlikle hastaneye git. Yani stres her türlü hastalığa yol açar ama değilsen sorun var belli ki. Alerjin varsa alerji azaltıcı ilaçlar var. Başka bir şey çıkarsa da tedaviyi ona göre yaparlar. Maskeni tak ve git. COVİD dünyadaki tek hastalık değil

• Sigara kullanıyor musun

• quote:

Orijinalden alıntı: tanks55

Sigara kullanıyor musun

Hayır hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.