Şimdi Ara

Çiğ köfteci ali , ustası LEVENT KIRCADİR [2 video arası fark ]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34
Cevap
2
Favori
4.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önce levent kircanin yıllar önce ki videosu skeci

Şimdi de kendini cigkofteci ali usta diye tanıtan şahıs da

Buna prim verenin de neyse , su sözle noktalayayım
    HER TOPLUM , LAYIK OLDUĞU SEKİLDE YONETİLİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi What You Mean LPOOL FAN -- 18 Şubat 2018; 12:43:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaş yerinde bir tespit ile konuyu güzelce açıklamış. Bizim insanımız eğitimsiz olduğu için herkesi de kendisi gibi sanıyor ona göre davranıyor ve benzer tepkileri bekliyor. Karşısına okumuş, eğitimli, kültürlü birisi çıktığındaysa daha önce kendisine insan gibi davranılmadığı için rahatsız oluyor ve gururuna dokunuyor biraz da fakirlikten dolayı kaliteli yerlere gitmeyi kendine yediremiyor, utanıyor, rahatsız oluyor. Arada 3-5 kuruş biriktirir ya da aldığı 3 kuruş maaşın önemli bir kısmını sırf belli başlı mekanlara "gidip Snap atabilmek için" hiç ederler. Mekanlarda mecburen işletmeleri kekolarla, alt tabakadan insanlarla dolmasın diye fiyatı yükseltir, kaliteyi ve hizmeti artırır bu sefer de zenginler dolar. Bazı mekanlar var sırf "dışarıdan bakınca yemek yenebilecek düzeyde genele hitap eden" 3 kap yemek 10 lira fakat birçok fakir buraya gitmeye korkar neden genel bir korku hakimdir çünkü onlarda hayata karşı parası olmadığından değil. Karnını doyurmak için sağda solda İstanbul gibi şehirlerde en az bir öğün için 15 lira gerekir bu tarz mekanlar da müşteri çekmek adına ortalama bir kalite ve sürümden kazanacak fiyatlar ile hizmet verirler ama gel gör ki bu tarz insanlar bu mekanların yanından geçmeye bile korkarlar defalarca şahit oldum buna. Bu yüzden fakir ve eğitimsiz/öz güvensiz insanlar da kendine göre mekanlara gider önce midesini doldurur üzerine de azarını yer tatlı niyetine çeker gider alan memnun satan memnun devam ederler diye. Boşuna dememişler deveyi diken insanı seven mutlu eder diye.
  • Forumda gayet memnun herhalde tek yadırgayan benim galiba ....

• hoş tespit hocam ali denilen adamın yanına osuruğa gülen tipler gidiyo heralde bana öğle bağırsa çağırsa bir daha uğramam bile yanına bu millet nasıl bi ayarda anlamış değilim
  • Levent Kırca ne adam ya
  • Yorekok da geçenlerde buna gidenleri yerden yere vurmuştu. Bu adama gitmeniz için mazoşist, ruh hastası olmanız gerekiyor demişti.
    Haklı!
  • Güzel konu hocam... Gidenlerin neredeyse tamamı sürü psikolojisi sebebiyle gidiyor

• Nerde salak esnaf var meshur ediyorlar. Yok tostcu erol yok cig kofteci ali usta. Dagdan gelmis ali usta... Bu sahistan cop bile alinmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aptal insanlar hep dikkat çekmiştir.

• Arapça küfür ediyor ailesine o yüzden bu kadar sinirleniyor.

Suriyeli sanırım dövdüğü kişi

• Ne alaka saçma bir konu skeç ile gerçeği aynı tutmaya kalkmak anlamsızlığa giden bir konu..
  • Tespitin dibi

• İlk defa gördüm bu Herifi . Keşke görmeseydim. Keşke bilmeseydim .
  • Yahu eleştirirken bile tanıtıyorsun. Medyanın malzemesi bir adam işte. Ne bekliyorsunuz

• Bu ülke insanında stockholm sendromu var yemin ederim. Nerde kendisini döven ve söven biri varsa baş tacı ediyor.
  • AKP'nin başarılı olma sebebini kısacık videoda özetlemiş.
  • Yalnız o herif yaprağı oyuncak mı sandı alıp bırakıyor, zira bende kızardım.

• Bende bir iki kere gittim. 3 tl ye sirk gösterisi izliyorsun hiç bir yerde bulamazsın. Hemde açık havada. Adamın akıl sağlığı gayet yerinde. Turizm bölgesinde turistleri eğlendirmek için şaklabanlık yapan sezonluk garsonlar gibi eğlendiriyor işte.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Toplumumuzun özeti Levent hocadan, uygulaması aşağıdaki şaklabandan.
  • Burda kavga niye etmiş anlamadımda çiğ köfte satıyor adam hemde uygun fiyata malzemeyide bol koyuyor. Hiç yoktan iki büfteğe dünyanın parasını almıyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.