Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Çiğ köfteci acmalimiyim

12
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Çiğ köfteci acmalimiyim
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    243 Mesaj
    Beyler İstanbul bahçelievler tarafında 10 m2 ufak bir dükkanım var. Aylardır boşta duruyor, bende issizim. Bu dükkanda napabiliriz diye düşünürken hem dükkan boyutu hem düşük sermaye yeteceginden çiğ köfteci acsammi diye düşündüm. Eskisi gibi kazanç getirmez çiğ köfte biliyorum ama dediğim gibi kira derdim olmayacağı için az kazandirsada akmasada damlar düşüncesindeyim. Siz ne dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Teğmen
    149 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Fun Lovin Criminal

masaj salonu aç. ilk ben gelirim söz.

biraz girişimci olalım lütfen. boşver çiğ köfteciyi, daha önce kimsenin yapmadığı bir şey yap
    O mevkinin gereksinimine göre bir dükkan aç bence mesela bizim burada hiç adam akıllı kuruyemişçi yok para olsa açardım

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    986 Mesaj
    çiğ köfte olayı tutmaz ya. Ali usta gibi şov yapacaksan belki
    |
    |
    Her insanın hayatında bazı zaman dayanılmaz şeyler olur. Sakın ha moralini bozma umutsuzluha kapılma. Ustan ne HURRICANE atlattı abicim ya benimki de ne hurricane di öyle.. bazı zaman kendini balkondan atmak istersin bazı zaman yaşamak istemezsin bazı zaman başkalarına kızarsın öldurmeyi düşünürsün. Manyakmısın nesin olum sen kafayı mı yedin. Hayat güzel yaşamak güzel Sizin karşınızda sıkıntılardan kurtulmus , dans eden , hayatı yaşıyan , gerçek Usta var. Sana da yardım edicem seni de bu sıkıntılardan kurtarıcam sen de benim gibi dans edeceksin pes etme sakın ha. İzle beni Ustan sana yol gösterecek zaman kurtulma zamanı zaman rahatlayıp dans etme zamanı. İdris Ustanız
  • Teğmen
    243 Mesaj

Hocam dükkan çok küçük kalır masaj salonu için. Güven vermez. Dükkanım büyük olsa seçenek çok olurdu zaten.

|
    |
    Fun Lovin Criminal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Fun Lovin Criminal

arabulucu ol. yeni meslek. millet sana gelecek mesela diyecek ki göz ameliyatı olacağım sen her platformda doktorları, hastaneleri araştıracaksın her şeyi listeleyeceksin; doktorları, fotoğraflarını, tecrübelerini her şeyi ve müşteriye sunacaksın.

veya diyecek ki ben şu tarz yemekleri seviyorum bana en uygun lokantayı bul. sen tüm lokantaları, yemeklerini ve kalitelerini, hangi yemekle meşhur olduklarını, fiyatlarını, günde ne kadar kişinin meşgul ettiğini vs. öğreneceksin. fotoğrafları ile vs müşteriye sunacaksın.
    |
    |
    bunu izlemenizi tavsiye ederim hocam

|
    |

Orijinalden alıntı: Fun Lovin Criminal

masaj salonu aç. ilk ben gelirim söz.

biraz girişimci olalım lütfen. boşver çiğ köfteciyi, daha önce kimsenin yapmadığı bir şey yap

10 metrekarede masaj salonu değil anca fordlama salonu açılır.

|
    |
    Aç çiğ köfte salonu , yanında 1 TL lik halka tatlısını da koy . Bakma sen bunlara

Gözü kara olmalısın, zaten işin yok. Dükkanın sana ait. Çevirirsin kendini

|
    |
    |
    |

Daha iyi bir yatırıma ne dersin yakışıklı?
    |
    |

• Binbaşı
    1043 Mesaj
    Heryer çiköfteci , cafe doldu kardeş bence elindeki 3-5 kuruştanda olma. Bence kiraya ver az olsun senin olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flowles -- 18 Mart 2018; 16:00:39 >
    |
    |
    eğer çalışmıyorsan ve yapacak başka işinde yoksa bence aç çiğköfte dükkanı çok para gitmez 10-15 bin liraya halledersin.olmadı devredersin kiralık olarak.ama birde şu var bu işi yapabileceğin bir bölgede senin dükkanın kirası bu işten para kazanabilirmiyim'in cevabını verir zaten.dükkana kiralık olarak talep yoksa para kazanman zor.iş yapılacak bir bölgede kira 1000 tl'den başlar.
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,339
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.