Şimdi Ara

Çiğ Köfte işine giriyoruz yardım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
2
Favori
24.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3,5 Lira fazla olmuş sanki. Sonuçta öğrencilere hitap edecek.
  • Arsemiea iyidir aman yaz aylarında dikkatli ol bir kere zehirlendim arsemiea dan fazla gelince bozuluyor yazın.
    Bol kazançlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaga20

Arsemiea iyidir aman yaz aylarında dikkatli ol bir kere zehirlendim arsemiea dan fazla gelince bozuluyor yazın.
    Bol kazançlar

quote:

Orijinalden alıntı: imparatorlak

3,5 Lira fazla olmuş sanki. Sonuçta öğrencilere hitap edecek.

dostum sürümden kazanırız 3 lira yaparız :) duruma göre :) biz zaten uygun yapma taraftarıyız :))

geçmiş olsun dostum her şeyi orantısına göre alırız sen merak etme, kalan ertesi güne kalmaz asla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLooD_STaiN

quote:

Orijinalden alıntı: zaga20

Arsemiea iyidir aman yaz aylarında dikkatli ol bir kere zehirlendim arsemiea dan fazla gelince bozuluyor yazın.
    Bol kazançlar

quote:

Orijinalden alıntı: imparatorlak

3,5 Lira fazla olmuş sanki. Sonuçta öğrencilere hitap edecek.

dostum sürümden kazanırız 3 lira yaparız :) duruma göre :) biz zaten uygun yapma taraftarıyız :))

geçmiş olsun dostum her şeyi orantısına göre alırız sen merak etme, kalan ertesi güne kalmaz asla.

hocam 3 iyidir. daha düşükde yapmayın insanda ön yargı oluşuyo

• quote:

Orijinalden alıntı: Selim_34

hocam 3 iyidir. daha düşükde yapmayın insanda ön yargı oluşuyo

evet dostum senin dediğin de doğru. Sonra imajı zedeliyoruz.

hemen hemen herkesin düşüncesi olumlu yönde :)
  • Benim önerilerim şöyle

-Ayranlar kaliteli olmalı
    -Masada kesinlikle kornison turşu bulunmalı.
    -Öğrenciler bir tek durum ile karınlarını doyuramayacaklari için çeşitli menüler hazırlayabilirsiniz. Mesala 2 çiğ köfte 1 ayran 6 tl olabilir.
    -Paket servis kesinlikle olmalı.
    -Masalarda nar ekşisi bulunabilir.
    -hem acılı hem de acisiz iki çeşit çiğ köfte bulunmalı. (bayan müşteriler normal acı bile istemiyor bazen.)

Hayırlısı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: St.MerciLess

Benim önerilerim şöyle

-Öğrenciler bir tek durum ile karınlarını doyuramayacaklari için çeşitli menüler hazırlayabilirsiniz. Mesala 2 çiğ köfte 1 ayran 6 tl olabilir.
    -hem acılı hem de acisiz iki çeşit çiğ köfte bulunmalı. (bayan müşteriler normal acı bile istemiyor bazen.)

Hayırlısı olsun.

dostum fikirlerin gerçekten çok önemli teşekkür ederim. Eğer kısmetse açarsak bunları dikkate alacağız merak etmeyin :)

dediğim gibi 3-4 liraya pizza da koyacağız grup içinde biri çiğ köfte sevmiyorsa grup ayrılacaktır o ortamdan. o yüzden de pizza koyacağız . 3 kişi çiğ köfte yerken 1 kişi pizza yiyebilir. dolayısıyla herkes dükkanda :)

• hocam dükkan anadolu yakasında nerede ?
  • Egitim fakultesinin karsisi muhtemelen

Hayatimda hazir cigkofte yemedim.
  • marmara üniversitesi karşısı hocam şu anki plan
  • Bana gore bir anda çok masraflı seyler düşünüyorsun. LCD , PVC falan . İlk zamanlarda mekanı falan düşünme masrafları düşük tut isin tutmama ihtimalini de duşun. Basit başlamak en iyisi. Baktın iyi gidiyor o zaman fikirlerini yavaş yavaş yaparsın

Birde benim için cigkoftede en önemli şey lavasidir ikincisi de nar eksili sosu dur . İçindekinin tadı ortalama olsa da olur. Birde sebzelerin taze olması gerek bazıları islayarak taze yaptığını saniyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLooD_STaiN

quote:

Orijinalden alıntı: St.MerciLess

Benim önerilerim şöyle

Hayırlısı olsun.

dostum fikirlerin gerçekten çok önemli teşekkür ederim. Eğer kısmetse açarsak bunları dikkate alacağız merak etmeyin :)

dediğim gibi 3-4 liraya pizza da koyacağız grup içinde biri çiğ köfte sevmiyorsa grup ayrılacaktır o ortamdan. o yüzden de pizza koyacağız . 3 kişi çiğ köfte yerken 1 kişi pizza yiyebilir. dolayısıyla herkes dükkanda :)

çiğ köftecide pizza saçma olabilir içli köfte lahmacun tarzı şeyler koyabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

Bana gore bir anda çok masraflı seyler düşünüyorsun. LCD , PVC falan . İlk zamanlarda mekanı falan düşünme masrafları düşük tut isin tutmama ihtimalini de duşun. Basit başlamak en iyisi. Baktın iyi gidiyor o zaman fikirlerini yavaş yavaş yaparsın

Birde benim için cigkoftede en önemli şey lavasidir ikincisi de nar eksili sosu dur . İçindekinin tadı ortalama olsa da olur. Birde sebzelerin taze olması gerek bazıları islayarak taze yaptığını saniyor

dostum ilgin için teşekkürler. biz dükkanın önünü almak zorundayız o yüzden pvc yapmamız lazım. TV falan zaten 1-2 ay içindeki maddi duruma göre konacak şeyler. Ama hava soğuk ve pvc ile hem sigara alanı hem sıcak hemde kapalı bir ortam yaratmış olacağız. Bu zorunluluk yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

Bana gore bir anda çok masraflı seyler düşünüyorsun. LCD , PVC falan . İlk zamanlarda mekanı falan düşünme masrafları düşük tut isin tutmama ihtimalini de duşun. Basit başlamak en iyisi. Baktın iyi gidiyor o zaman fikirlerini yavaş yavaş yaparsın

+1 İşte ticaret zekası...
  • Hocam öncelikle hayırlı olsun bol kazançlar.
    Eskişehirde heryer adım başı çigköfteci oldu. Yaklaşık 3-5 aydır yemiyorum ama fiyatı dürümün 2.5 liraydı. Porsiyon 5 lira oda gayet doyuruyordu. Ama burdaki kebapçılar 5 liraya yarısı kadar getiriyorlar.

Herneyse arkadaşların dedigi gibi tavla degilde nargile sıkıntılı olabilir. Bunu bir araştırın derim. Ve motor işini sonraya saklarsanız en azından şimdilik bisiklet bulundurun derim.

Ve bence en önemlisi paket elemanlarını düzgün insanlardan seçmeye özen gösterin. Benim en rahatsız oldugum konu budur. Çok nezih temiz düzgün biyerden sipariş verirsin. Karşına ayının-öküzün birisi çıkar getirir siparişi. hödöhödöhödö der anlamazsın bile ne dedigini. Mcdonaltsın ve pizza hut ın en sevdigim yanıdır bu düzgün insanlardan seçer çalışanları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PatlıcanMusakka -- 11 Mart 2012; 20:15:23 >
  • Hocam zaten siz dükkanınizı pırıl pırıl tertemiz tutun, 3.5 TL ye verebileceğiniz en kaliteli çiğ köfteyi verin isminiz duyulur ıyi iş yaparsınız. Belki 2-3 sene içinde yeni bir şube bile açabilirsiniz. En başta hijyen ve lezzet. Zaten ondan sonra gerisi gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quintana!

Hocam öncelikle hayırlı olsun bol kazançlar.
    Eskişehirde heryer adım başı çigköfteci oldu. Yaklaşık 3-5 aydır yemiyorum ama fiyatı dürümün 2.5 liraydı. Porsiyon 5 lira oda gayet doyuruyordu. Ama burdaki kebapçılar 5 liraya yarısı kadar getiriyorlar.

Herneyse arkadaşların dedigi gibi tavla degilde nargile sıkıntılı olabilir. Bunu bir araştırın derim. Ve motor işini sonraya saklarsanız en azından şimdilik bisiklet bulundurun derim.

Ve bence en önemlisi paket elemanlarını düzgün insanlardan seçmeye özen gösterin. Benim en rahatsız oldugum konu budur. Çok nezih temiz düzgün biyerden sipariş verirsin. Karşına ayının-öküzün birisi çıkar getirir siparişi. hödöhödöhödö der anlamazsın bile ne dedigini. Mcdonaltsın ve pizza hut ın en sevdigim yanıdır bu düzgün insanlardan seçer çalışanları.

quote:

Orijinalden alıntı: Niko-Bellic

Hocam zaten siz dükkanınizı pırıl pırıl tertemiz tutun, 3.5 TL ye verebileceğiniz en kaliteli çiğ köfteyi verin isminiz duyulur ıyi iş yaparsınız. Belki 2-3 sene içinde yeni bir şube bile açabilirsiniz. En başta hijyen ve lezzet. Zaten ondan sonra gerisi gelir.

hocam teşekkür ederim :) gerekiyorsa pakete falan biz gideceğiz zaten ilk zamanlar sonra duruma göre kendi arkadaşlarımızdan bir iki kişiyi yardıma çağırırız :)

dostum dükkanı zaten temiz tutmak bizim ana fikrimiz. ortakta 2 wc den yana. diğerini yaptıracağız yani. o yüzden bizde ilk kural hijyen

teşekkürler ilginize :)

• Bende esnaf çocuğu olduğum için ve bu işleri sevdiğim için konuna ılgi duydum ve devamlı cevap yazdım. Umarım kısa zamanda işlerini büyütürsün. Aklıma geldikce kaçırdığım noktaları ve detayları yazmaya çalışırım.
  • Benim bir tavsiyem olacak. Eğer içinizden maharetli olan varsa 5-6 kere deneyerek kendi çiğ köftenizi yapın derim. İsim hakkı için dünya para vereceğinize, kendi markanızı üretin. Dediğim gibi 5-6 denemeden sonra en güzel tadı yakalarsınız. Çok daha ucuza mal edersiniz.

Bu arada evde kendi kendinize yapmak isterseniz hazır baharat karışımları var. Meselahttp://www.gidaambari.com/Cig-Kofte-Seti_detay83 bunun gibi.

Çevrenizde antepli yada urfalı varsa onlardan lezzet konusunda tavsiye alın. Köfteyi susuz yapmaya çalışın.

Bu arada bir önerimde, hem acılı hem acısız olmak üzere 2 çeşit yapın. Çünkü her ikisinide tercih eden insanlar çok fazla. Mesela tatlıseste böyle birşey yok.

Hayırlı olsun. İşiniz rast gider inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: abrahamme

Benim bir tavsiyem olacak. Eğer içinizden maharetli olan varsa 5-6 kere deneyerek kendi çiğ köftenizi yapın derim. İsim hakkı için dünya para vereceğinize, kendi markanızı üretin. Dediğim gibi 5-6 denemeden sonra en güzel tadı yakalarsınız. Çok daha ucuza mal edersiniz.

Bu arada evde kendi kendinize yapmak isterseniz hazır baharat karışımları var. Meselahttp://www.gidaambari.com/Cig-Kofte-Seti_detay83 bunun gibi.

Çevrenizde antepli yada urfalı varsa onlardan lezzet konusunda tavsiye alın. Köfteyi susuz yapmaya çalışın.

Bu arada bir önerimde, hem acılı hem acısız olmak üzere 2 çeşit yapın. Çünkü her ikisinide tercih eden insanlar çok fazla. Mesela tatlıseste böyle birşey yok.

Hayırlı olsun. İşiniz rast gider inşallah.

quote:

Orijinalden alıntı: Niko-Bellic

Bende esnaf çocuğu olduğum için ve bu işleri sevdiğim için konuna ılgi duydum ve devamlı cevap yazdım. Umarım kısa zamanda işlerini büyütürsün. Aklıma geldikce kaçırdığım noktaları ve detayları yazmaya çalışırım.

dostum isim hakkına para vermeyeceğiz güzel yanlarından biri de bu zaten :) Çiğ köfte işindeki abinin tanıdığı var zaten. onun da dükkanı arsemiea bizimde öyle olacak...

hocam sevinirim aklında bulunursak sağ olasın :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.