Şimdi Ara

Çiğ Köfte Bayiliği Almak Üzereyim.. Sorularım Var..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. 3 ay içinde işlek bir cadde üzerinde 20-30m2 bir dükkan arayıp kirası 3000-4500 civarında tutmayı düşünüyorum. Oses markasın altında yapmak istiyorum. PArt time bir eleman alıp işe başlasam bu işin kazancı beni tatmin eder mi? Aylık bana kalacak minimum beklentim 3500-4000 arası. Sizin düşüncelerinizi ve bu işi yapanların önerilerini merak ediyorum

• kuzenim yaptı bi ara. ilk başta işler güzeldi iyi kazanıyordu da birkaç ay sürdü bu. sonra durdu işler. mevsimlik iş bu. 4 mevsim gitmiyor.

olduğu zaman güzel ama. istanbul gibi kalabalık şehirde iyi para olur.
  • İşi yapmadım ama bilgim var adıyaman çiğköftecisi içini o döşüyor fakat adam önceden gelip bi dükkana bakıyor yerine çevrede başka hangi çiğköfte dükkanları var bakıyor uygunsa içini döşüyor bilginize. Onun haricinde burda çiğköftenin paketi min. 6 lira mak. 9 güzel kar payı var anlıyacağınız güzel meslek tavsiye ederim. Şimdiden hayırlı işler
  • o kirayı ödeyip,hem eleman çalıştırıp,birde 3500-4000 arası kazanç beklemek zor gibi.belki bazı yerlerde bu kazanç elde edilebilir.ben kendi çevreme bakıyorum her taraf çiğköfteci dolmuş,demekki kazancı var bu işin...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.