Şimdi Ara

Çiftlik Bank Nasil Oynanır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
26.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İlk üye olduğunuzda 15 TL değerindeki Manisa Tavuğu hediyemizdir.

Hayvanların yaşam süreleri 365 gündür. Hayvanların üzerine tıklayarak kaç günlük yaşam süresi kaldığını görebilirsiniz.

Üretim ve Yem Deposu olmak üzere iki adet depo vardır.

Market kısmından yem satın alabilirsiniz.

Pazar kısmından daha çok hayvan satın alarak kazancınızı artırabilirsiniz.

Altın Al kısmından altın alarak yatırım yapabilirsiniz. (1 Altın = 1 TL)

Ödeme Al sekmesinden ödeme bilgilerinizi girerek paranızı çekebilirsiniz. (Bilgileriniz doğru girdiğinizden emin olun.)

Referanslarım sekmesinden referanlarınızı görebilirsiniz. Referanslarınız ikinci hayvanını aldığında size %5 kar + %5 Bonus gelir.

Şarküteri sekmesinden kazandığınız altınlar ile gerçek şarküteri ürünlerini satın alabilirsiniz. Kargo ile evinize kadar teslim ederler.

Çiftlik Bank Oyun siteleri içinde en çok kazandıran yatırım aracıdır. Yatırımlarınızı bir yılda 3 katına çıkarabilirsiniz. 

Çiftlik Bankın gelir kaynakları nelerdir ?

Oyundan gelen yatırımları gerçek hayvan çiftliklerinde değerlendirirler. Ayrıca Bursa ve İstanbul gibi büyük şehirlerde şarküteri açarak çiftlik ürünlerini pazarlamaya başladılar.

Çiftlik Bank Ofis ve Şarküterilerimizden Görüntüler

Ticaret sicil tastiknamesi

Diğerlerinden bizi ayıranlar....

+7/24 Müşteri hizmetleri 
    +7/24 Para gönderme ve çekme
    +Devletine vergisini ödeyen ve %100 Yasal iş.
    +Gerçek çiftliklerle sermayesini büyüten genç kadro.
    +Herkese açık şirket profili %100 şeffaflık.
    +Her geçen gün artan hayvan ve çiftlikler
    +Türkiye çapında bayilikler

ADRES: Çiftlik bilgi işlem bilişim tarım hayvancılık ticaret limited şirketi Beşevler Mh. Yıldırım caddesi no:224 Nilüfer/Bursa
    Çekirge VD No :2550377910 
    Tic no: 92623 
    Mersis no:0255037791000010

Ödeme Yöntemleri: Papara

Ödeme Alt Limiti: 20 TL (Ödemeler anlık olarak yapılır.)

Sıkça Sorulan Sorular

Referans Sistemi Nedir ?

Referans sistemi oyuna daha fazla üye çekmek için yapılmış bir davet sistemidir.. Bu daveti yapabilmek için oyuna giriş yaptıktan sonra sol menüde bulunan 'referanslarım' sekmesindeki size verilen, örnek : ( https://tr-2.ciftlikbank.com/index.html?ref=LWXVXE )Referans link'inizi Youtube, Facebook, Tiwitter, İnstagram, Forum, vb. sitelerde sosyal platformlar'da paylaşarak kendinize referans bulabilir bu sayede kazancınızı sürekli bir şekilde arttırabilirsiniz.. Gelen referansların size iki türlü etkisi olacaktır, bunlardan birisi üyeden gelen %5 lik bonus altın ikincisi referaslarınızın toplamından gelen referans sıralaması puanıdır.. Referansınız olarak gelen kişiler oyunda ikinci tavuğunu kazandıktan sonra satışını yaptığı her hammadde için size %5'a kadar bonus altın gelecektir..

Üretim Ve Yem Deposu Nedir ?

Üye üretim deposu üyenin kümesindeki hayvanların toplamının ürettiği hammaddenin biriktiği yerdir.. Üyenin deposu ne kadar büyük olursa o kadar fazla üretim depolayabilir eğer sık sık oyuna giremeyen bir oyuncuysanız deponuzu sol menüde bulunan depo sekmesinden 1 altın karşılığında 500 üretim daha arttırabilir. Daha az oyuna girerek daha fazla hammadde depolayabilirsiniz.. Aynı şekilde yem deponuzda sizin için önemlidir yem deponuzun seviyesini sürekli kontrol etmeli ve yeminiz azaldıkça market bölümünden yem satın alarak yeminizin eksiye düşmemesine dikkat etmelisiniz.. Yeminiz eksiye düştüğü taktirde kümesinizde hayvanlarınızın üretimi durur...

Birlik sıralaması Nedir ?

Birlik sıralaması birliğin birlikteki kişilerin toplam puanı ile şekillenir ve en iyi 4 birlik %1 %5 ve %10 hammadde üretimi ile ödüllendirilir.. En iyi birlik %10 üretim payı alırken 4 üncü olan birlik ise %1 lik pay ile deposuna katkıda bulunmuş olur.. Dördüncü sıradan sonra gelen tüm birlikler %1 katkı payı ile ödülledirilir.. Birlik deposunda biriken katkı payı dediğimiz bu hammmadeler birlik içindeki kişilerden kesilmez.. Bu şirketimiz tarafından oyunculara verilmiş bir bonus hammadde desteğidir.. Birliğinizde ne kadar üretimi fazla olan oyuncu var ise birlik deponuz o kadar fala üretim yapar ve sıralamanızdabuna göre şekillenir.. Birlik kurmak isteyen oyuncular sol menüde bulunan birlik sekmesine tıklayarak birlik kur bölümünden kendine ait birliğini 100 altın karşılığında kurabilir ve kendi, ekibini oluşturabilir.. Birlik başkanı olmanın en büyük avantajlarından birisi her ay yapılan krallık seçimlerine aday olabilme imkanıdır.. Birlik profilinizde birliğinizin ne kadar deposu olduğunu görebilir ihtiyacınıza görebu depoyu büyütebilirsiniz.. Depoyu büyütebilmek için birlik başkanı olmanız gerekmez bir birliğe üye olan herkeso birliğin deposunu ve üye limitini kendi altınları ile arttırma yetkisine sahiptir.. Ancak depodaki ürünleri sadece birlik lideri satabilir.. Yeni bir oyuncuyu sadece birlik lideri birliğe davet edebilir diğer oyuncular diğer birlik üyeleri yeni bir oyuncu daveti yapamazlar.. Gelen birlik teklifini görmek için profil kısmındaki birlik teklifleri sekmesinden birlik tekliflerini kabul veya red edebilirler...

Puan Sıralaması Nedir ?

Puan sıralaması oyun genelinde oyuncunun sattığı bal,süt,yumurta satışı ile artmaktadır.. En çok ürün satışı yapan (Hammadde) üye sıralamada en üst sıraya gelecektir top 10 listesinde ilk ü oyuncumuz ödüllendirilecektir.. Birinci olan oyuncumuz rastgele bir hayvan ile ödüllendirilir ikinci olan oyuncumuz bir depo hammadde ile ödüllendirilir (Deposunun seviyesi kadar).. Üçüncü oyuncumuz bir depo yem ile ödüllendirilir.. Puan sıralaması her hafta pazar günü gece 00:00'da sıfırlanır ve ödüller hak sahiplerine dağıtılır..

Birlik Sistemi Nedir ?

Birlik sistemi oyuncuların gruplar halinde ortak bir amaç için bir araya gelerek ortak bir kar elde etmesini sağlayan bir sistemdir.. Bu sistemde bulunan tüm oyuncular diğer tüm oyunculardan belirli bir çıkar sağlamaktadır.. Bunu kısaca özetlersek 10 kişilik bir birlikte saatlik 100.000 hammadde üretildiğini düşünelim bu hammadde tüm üyelerin saatlik üretiminden %1 %5 ve %10 bonus olarak birliğin hammadde deposuna aktarılır.. Bu hammadde deposu dolduğunda birlik başkanı bu depodaki ürünleri satarak birliğin tamamını eşit bir şekilde altın aktarılmasını sağlar.. Bu sayede birlikte bulunduğunuz için extradan %1 %5 ve %10 gibi extra kazançları birlik sıralamasına göre kazanabilirsiniz..

Kazandığım Altınları Nasıl Paraya Çevirebilirim ?

Kazandığınız altınları paraya çevirebilmek için bazı şartlarımız mevcuttur.. 
    1. Kümesinizde en az 1 hayvanınız bulunmalıdır.. 
    2. En az 20 altınınız olmalıdır. 
    3. Bir papara e-cüzdan numarasına sahip olmanız gerekmektedir.. 
    Bu şartlara uygun iseniz para çekmenizde herhangi bir problem yoktur.. Para çekme talebenizi sol menüde bulunan 'ödeme al' butonuna tıkladıktan sonra kişisel bilgileriniz ile birlikte çekmek istediğiniz tutarı yazarak para çekme talebinde bulunabilirsiniz. Para çekme talebiniz en geç 1 ile 5 dakika içerisinde papara hesabınıza çekebilrisniz.

Altın Nasıl Satın Alabilirim ?

Altın satın alabilmek için bir çok ödeme yöntemimiz mevcuttur bunlar : 'kredi kartı,İninal kart,ön ödemeli kartlar,bankamatik kartları,maaş kartı,kısaca master visa logosu bulunan bütün kartlar,havale,eft,ptt ve mobil ödeme.. Yöntemleri ile kolaylalık ile hesabına altın alabilirsiniz havale ile altın alımlarında 1 altın 1 TL den işlem görür. Mobil ödeme ile 1 altın 1.10 TL denişlem görür mobil ödeme yapmak için facebook sayfamızdan iletişim kurmanız gerekmektedir.. Papara ile alınan altınlarınız hesabınıza otomatik geçecektir mobil ödeme ve havale ile ödeme yapacaksanız bizim ile iletişimegeçmeniz gerekmektedir...

https://tr-2.ciftlikbank.com/index.html?ref=LWXVXE

Papara Sistemi Nedir ?

Papara sizin oyunda kazandığınız altınları , 7/24 çekebileceğiniz ve oyuna altın yatırmak istediğinizde kullanabileceğiniz bir sistemdir. Bunun için onaylanmış bir papara hesabınızın olması gereklidir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi combullak -- 26 Temmuz 2017; 12:27:46 >

• teşekkürler bilgiler için.

Referansımla üye olabilirsiniz
    TR1 SERVER İÇİN Referans Linki
    TR2 SERVER İÇİN Referans Linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EFKEY -- 14 Haziran 2017; 10:12:52 >
  • Merhaba arkadaslar.ÇİftlikBank a yatırım yapacaksanız, nasıl kayıt olunur bilgi almak için sistemi öğrenmek için güvenilir mi değil mi nasıl para yatırıp nasıl cekerim, Papara sistemi sistemin işleyişi depo sistemi yem sistemi, para cekme, ne kadar yatırırsam ne kadar kazanırım, Bunların hepsini cevabını arıyorsanız cekinmeden arayabilirsiniz her konuda bilgi verip yardımcı olabilirim. Lutfi Öztok 0541 491 60 66 .Kayıt olurken referans numarası olarak N5VLE6 girebilirsiniz veyahttps://tr-1.ciftlikbank.com/index.html?ref=N5VLE6 buraya girerek direk kayıt olabilirisiniz.
  • Gelin beraber kazanalım refaransım olurmusunuz

Refhttps://tr-1.ciftlikbank.com/index.html?ref=9XQNLJ

Linke tıklayarak üye olabilirsiniz teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar çiftlikbank tr-2 server da endülüs kampanyası devam ediyor. Karınız 2 ye katlanıyor. Normalde 88 tl olan endülüsler bir yılda 180tl civarı kazandırırken şu an 60 tl den satılıyor. Karımız da %100 den %200 e çıkıyor. Bu fırsatı kaçırmamak için linke tıklayın.

https://tr-2.ciftlikbank.com/index.html?ref=06WKQ0

Ref ÇİFTLİKBANK KAYIT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avni87 -- 14 Haziran 2017; 10:48:39 >

Ref ÇİFTLİKBANK KAYIT

• https://tr-1.ciftlikbank.com/index.html?ref=K1KDPI

Öğrenciyim referansım olursanız sevinirim. Bu linkten kayıt olmanız yeterli.

• Merhaba

hergün düzenli 1400 tl civarı bir yatırım yaptım. şuan her gün 10 tl çekiyorum. ek gelir gbi bişey oldu. en risksiz yatırımın bile riski vardır.

https://tr-2.ciftlikbank.com/index.html?ref=TF180V
  • Çiftlik Bank hakkında öğrenmek istedikleriniz için mükemmel bir rehber hazırlanmış, göz atın derim.

http://ciftlikbankrehber.blogspot.com.tr/

Ayrıca para yatıracak arkadaşların kafasına takılan soruları cevaplayabilirim. Özel mesaj yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Kayıt olup 15 altın kazanmak isteyen arkadaşlar vereceğim referans linkinden kayıt olmak isterseniz:
    https://tr-1.ciftlikbank.com/index.html?ref=E28ILP

• yeni başladım ufak yatırımla başaldım başlayıp görme taraftarıyım ...https://tr-2.ciftlikbank.com/index.html?ref=ZJGAHG yardımcı olursanız sevinirim ...
  • #TR3 #SERVER #AÇILDI
    Değerli " ÇİFTLİK BANK " Ailesi Firmamız Büyümeye Devam Ediyor.... " Yeni Server; Yeni Başlangıç " Diyerek TR-3 Server'ini Açtık.
    #KAMPANYA Büyük Açılış İçin Yeni Üyelerimizin Hepsine Anadolu İnek'i Hediyemizdir...
    #ÖNEMLİ: TR-1 ve TR-2 Server'de Üyeliği Olan Üyelerimizi Kapsamamaktadır Kampanya...ÜYE OLMAK İÇİN:https://tr-3.ciftlikbank.com/index.html?ref=0VT6OV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasmet57 -- 12 Temmuz 2017; 14:52:55 >
  • Güzel karlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmetkardes06 -- 14 Eylül 2017; 19:3:32 >
  • Server 3 ten üye oldum anadolu inegi verdiler suanlik pek bir kazancı olmayacak gibi fakat yatırım yaptıkça altın kazanma oranı artar diye tahmin ediyorum biraz deneyip öyle kara vermek lazım ha benim referansımdan üye olun su hediye edecek diyenlere aldanmayın referanssız da o hediyeleri veriyorlar referansın katkısı referans olana bir nebze kazandırmak isteyen beni referans olarak göstererek üye olabilirhttps://tr-3.ciftlikbank.com/index.html?ref=FZF642 herkese iyi oyunlar

• Çiftlik Bank nedir?
    +Yaklaşık 5 yıldır profesyonel arıcılık yapan son 6 aydır da Türkiye geneli yatırım almaya başlayıp arıcılık, büyük baş hayvancılık ve kümes hayvancılığı üzerine yatırımları yönlendiren ve kapasitesini sürekli büyüten hayvancılık sektöründen elde ettiği 6 katlara varan karın 2-2.5 katını 1 yıl boyunca yatırımcılarıyla paylaşan Bursada kurulmuş Tarım Hayvancılık ve Limited Şirketidir.

-Çiftlik Bank yasal mıdır?
    +Başlangıçta devlet teşvikiyle başlamış olup tüm resmi belgeleri olan ve tamamıyla yasal ve kurumsal bir şirkettir.

-Çiftlik Bank %100 güvenilir midir?
    +Hayatımızda hiç bir ticaretin %100 güvencesi yoktur. Ancak şunu söyleyebilirim bu sektör hayvancılık sektörü dolayısıyla gıda sektörü olduğundan gıda sektörü diğer sektörlere nazaran daha garantilidir. Çiftlik Bankta riskler en aza indirilmiştir.

-Aylık kazancımız ne olur?

+Kazancınız yetiştirdiğiniz hayvan sayısına göre değişiklik göstermektedir.

(Örn. Bir kafkas arısı aylık 750 TL civarında kazandırırken, bir denizli tavuğu aylık 10TL
    civarında kazanç sağlamaktadır.),

-Çiftlik Bank ödemelerini gerçekten düzenli yapıyor mu?
    +15 aydır tüm yatırımcılarına ödemelerini aksatmadan yapan bir şirkettir. Ödemelerinizi aylık alabileceğiniz gibi dilerseniz günlükte alabilirsiniz.

-Çiftlik Bank yatırımları gerçekten hayvancılıkta mı değerlendirmektedir?
    +Evet hayvanların pasaportlarına varana kadar tüm belgeleri çiftlikbankın kurumsal facebook sayfasında paylaşılmıştır.Dileyen her ayın 1 inde ve 15 inde Bursa ‘ya gidip hem ofisini hem de çiftliklerini ziyaret edebilir.

-Yatırımımız karşılığında herhangi bir sözleşme imzalıyor mu?
    +1.000 lira ve üzeri yatırımlarda şirketten ıslak imzalı ve kaşeli sözleşme talep edebiliyorsunuz ve sözleşmeniz adresinize postalanıyor.

-Çiftlik Bank üretimlerini nasıl değerlendirmektedir?
    +Sütaş ve Eker gibi büyük firmalara süt ürünlerini satmaktadır. Bunun yanında yurt dışına bal ihraç etmektedir. Ayrıca farklı illerde Şarküteri şeklinde bayilikler vererek bayiler üzerinden de bire bir ürün satışı yapmaktadır.

ÜYELİK LİNKİ (15TL BONUS İLE BERABER)https://tr-1.ciftlikbank.com/index.html?ref=4CAEV5

• Aylık kazanç ne olur, günlük ne olur muhabesine gerek yok. kaç yatırırsanız 2,5 katını alırsınız senede( depoyu boşaltmayı aksatmadan ve mantıklı yatırımla) 1000 lira yatırısan 2500 alırsın misal. ayda ne yapar 208 lira. 5 ayda paranı çıkartırsın. senenin geri kalan 7 ay'ı senin karın olur. sistem böyle işliyor aşağı yukarı. şimdiye kadar bir sıkıntı yaşamadım para göndermede de çekmede de.
    Daha önce eğlence için oyunlara para attığım çok oldu ama ilk defa yatırım amaçlı bir oyuna para yatırdım. Birkaç aydır oynuyorum ve gerçekten yavaş yavaş kazanmaya başladım. Şirketin elemanı, trol filan da değilim. Kimseyi kandırmak, aldatmak gibi bir niyetim de yok. Araştırdım, güvendim, yatırdım kazandım. Çiftlik babamın çifltiği olmadığından batar mı çıkar mı bilemiyorum haliyle, zaten kimse böyle bir garanti veremez. tavsiyem riske edebileceğiniz bir miktar ile geç olmadan başlamanız, zira oyun henüz 1 yılını bile doldurmadı. kısa süre zarfında bişey olacağını pek sanmam. %100 garanti yok tabi(ytd) Sizde gelin birlikte kazanalım, neticede parayı benden alacak değilsiniz ya:) buyurun link https://tr-2.ciftlikbank.com/index.html?ref=9SER57

• Oyuna daha yeni girdim basit bir mantık üstüne kurulmuş üretim yapıp ürünleri satıp para kazanmak verdikleri anadolu inegi sayesinde günde 1 altın kazanılıyor daha ambarın ve üretim çiftliğin o seviyede değil fakat ücretsiz bir şekilde yükseltme yapılıyor sanirim bir aya kadar gunluk 1 altin kazanabilecegim daha sonra baska hayvanlar alip ilerlenebilir kendilerinin bircok gerçek çiftliği olduğunu haberlerde bile görebilirsiniz zamanla daha iyi anlasilir. Referans konusuna gelince benim referansımla üye olun su hediye edilecek diyenlere kanmayın referanssizda üye olursanız aynı hediyeleri alıyorsunuz ha referans olsak ne olur derseniz referans olduğunuz üyeye çok cüzi bir katkısı oluyor buda insanları referansa teşvik ediyor asıl amaç daha fazla üye kazandırmak eğer sizde üye olmak ister şeniz referans linkim budur server3 tehttps://tr-3.ciftlikbank.com/index.html?ref=FZF642 herkese iyi oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karnivor84 -- 26 Temmuz 2017; 11:48:44 >

• Beyler ben de oynuyorum, uzun süre oynadım. Benim bu adamlarla alakam yok, size güvenilir veya güvenilmez diyemem, tanımıyorum ama her şeyin bir riski vardır, cüzdanında para taşımanın bile olduğu gibi... çok sorulduğunu fark ettiğim için siteye yorum atma ihtiyacı duydum, zamanın da ben de sizin gibi oyunu merak edip araştırmıştım, şimdi yatırımımı geri aldım üstüne de kazanıyorum. Şuan avantajlı kampanyalarda mevcut, bir daha da benzerleri uzun süre gelmez diye düşünüyorum, en azından para yatırmasanız bile üye olun köşede dursun, depo seviyeleriniz yükselsin derim.
    Link isteyenler için:

https://tr-2.ciftlikbank.com/index.html?ref=COPZH7

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.