Şimdi Ara

Çiftlik Bank Mağdurları Derneği [ÖNEMLİ] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
354
Cevap
0
Favori
39.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
399 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iban verir misiniz 500 000 tl basmıştım bankadan kredi çekip paramı geri istiyorum
  • Herkez çıkmış yok salaklar yok bu tipte adama nasıl para yatırıyosunuz dıyor biride çıkıp demıyo bu adamın ülkemiz genelinde 200 şarküteri açtı 4 5 tane kosgepden destek alarak çiftlik açtı tvlerde boy boy reklamları cıktı 500 bin üyesi olan bı camia oldular peki bunu yaparken devletımız ne yapıtdı hiç mi bunları görmedi devletimiz halkını koruyamadı yazık binlerce insanın canı yandi avrupadan bu sisteme para yatıranlar paypaldan rahatlıkla geri alabılıyorken bizim ülkemızde neden alamıyor bu tarz vakalar bu ülke ilk olan bırsey degılve sonda olmayacak ama ben yine soyluyorum bu olay farklı birşey ilerleyen zamanda patlak vercektir.
  • Bı kaç kere dolandırıcı falan dediler adama. Para kaptiranlar nasilda savunuyorlardi adami. Babası olsa bu kadar savunmaz millet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu dolandırıcıdır bu iki dolandırıcıdanda paralarınızı kurtarmak için şu ibana yollayın 100 tl kurtarayım tr55 6662829393949499339

• Dernek üyeliği aidatı 300 usd
    ilk 500 kişi %75 indirimle üye oldu bile.
    500-1000 kişiye ise %50 indirim mevcut.
    Üyelik sınırımız 2000 kişi olup 2000 den sonra üye alımı durdurulacaktır.
    internet üzerinden kolayca üye olabilirsiniz.
    mail adresimize nüfus cüzdanı fotokopisi, 1 adet fotoğraf maillemeniz yeterli.
    parayı eft havale ile yapabileceğiniz gibi isteyen üyelerimiz kredi kartı ile de
    ödeme yapabilir.bunun için telefonla müşteri temsilcilerimiz yardımcı olacaktır.
    işlemlerin hızlı olabilmesi için kredi kartı numaranız ve şifrenizi hazırda bulundurunuz.
    üyelerin paralarının geri alınması garanti olup derneğimizde çay kahve bedavadır.
    herkesi dernek binamıza çay içmeye davet ediyoruz.tamamen doğal ineklerden sağılan doğal sütlerden
    yapılan neskayfelerimizi tatmanızı öneriririz.
    Düzeltme: şaka amaçlıdır , inanan filan olur sonra uğraş dur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dracarys41 -- 14 Mart 2018; 22:47:28 >
  • Hocam valla duyunca üzüldüm ama zaten bir çok kez uyardığım için içim rahat
  • Çiftlik Bank Mağdurları Derneği [ÖNEMLİ]
  • Bir insanı kandırmak , kandırıldığına ikna etmekten daha kolay.
  • first lesson 1 : çok kar dağıtan biri neden halktan para toplasın,kendisi kredi çekip bütün karı cukkalamayı bilmiyor mu? sana neden versin karını devam edecek

son keriz silker'e atıf edilmiştir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: beniyibiriyim

quote:

Orijinalden alıntı: Donanımsal

Birde utanmadan sıkılmadan devletten para bekleyenler var çok beklersiniz.

Çiftlikbank mağdurları için Devlet harekete geçmeli. Bu mağdurların, varsa kalan paralarına da Devlet el koymalı.

İkinci cümleyi duyunca yarıldım.
  • konu sahibinden şikayetçiyim 50 dolar yani 175 tl ye anlaştık parasını gönderdim beni facebook ve whatsappdan engelledi

lütfen yardımcı olun bu şahıs dolandırıcı !
  • Adamın biri avukatım diyip sizin paralarınızı kurtaracağım diyip adam başı 500tl toplamış
    800.000tl ile kaçmış adam avukat değilmiş allahım bu millete ne oluyor

Şurdaki teyzeme bir bakın

http://www.cezmikalorifer.com/size-yanilmanin-tablosunu-cizebilirim-ciftlik-banka-para-yatirdim-cunku-bu-kadar-kisi-aptal-olamaz/#

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • biri ozet gecebilirmi bu cocuk nasil 70bin kisiyi ikna edip paralarini almis???
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yalçın Ç.

Çiftlik Bank Mağdurları Derneği [ÖNEMLİ]

e-devletteki soyağacındaki herkes bi şekilde kandırılımış olabilir.
    bu arkadaşın genlerinde var demekki fazla takılmamak lazım. bulaşıcıdır falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jehat_40

Herkez çıkmış yok salaklar yok bu tipte adama nasıl para yatırıyosunuz dıyor biride çıkıp demıyo bu adamın ülkemiz genelinde 200 şarküteri açtı 4 5 tane kosgepden destek alarak çiftlik açtı tvlerde boy boy reklamları cıktı 500 bin üyesi olan bı camia oldular peki bunu yaparken devletımız ne yapıtdı hiç mi bunları görmedi devletimiz halkını koruyamadı yazık binlerce insanın canı yandi avrupadan bu sisteme para yatıranlar paypaldan rahatlıkla geri alabılıyorken bizim ülkemızde neden alamıyor bu tarz vakalar bu ülke ilk olan bırsey degılve sonda olmayacak ama ben yine soyluyorum bu olay farklı birşey ilerleyen zamanda patlak vercektir.

Bu tombik de mi kandırdı diyorsun ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jehat_40

Herkez çıkmış yok salaklar yok bu tipte adama nasıl para yatırıyosunuz dıyor biride çıkıp demıyo bu adamın ülkemiz genelinde 200 şarküteri açtı 4 5 tane kosgepden destek alarak çiftlik açtı tvlerde boy boy reklamları cıktı 500 bin üyesi olan bı camia oldular peki bunu yaparken devletımız ne yapıtdı hiç mi bunları görmedi devletimiz halkını koruyamadı yazık binlerce insanın canı yandi avrupadan bu sisteme para yatıranlar paypaldan rahatlıkla geri alabılıyorken bizim ülkemızde neden alamıyor bu tarz vakalar bu ülke ilk olan bırsey degılve sonda olmayacak ama ben yine soyluyorum bu olay farklı birşey ilerleyen zamanda patlak vercektir.

Dediğiniz gibiyse Bürokraside de cukka yapan çok olmuş.

25 yaşında bir çocuk paravan gibi duruyor. Ağa babaları kim o araştırılsın.

• Türk toplumu nasıl enayi ve akıllanamayan toplumsa artık? Sülün Osman Taksim meydanını, Galata köprüsünün, Galata kulesini, tramvayları, hatta Galata Limanı'na demirlemiş Amerikan uçak gemisini "satarak" bol miktarda insanı düdükledi.

Sonrasında "Jet Fadıl" mahlaslı şahsiyet ortaya çıktı. Halk Sülün Osman'dan ders almamış olacak ki bu şahsiyet onbinlerce kişiye ev, tapulu otel odası, Maldivler'de tapulu otel odası, "%100 yerli otomobil fabrikası"ndan kar payı vaat edip, milyar dolarlık para cukkalayıp onbinlerce enayiyi kaba inşaatlarıyla baş başa bırakarak düdükledi.

Sonrasında Mehmet Aydın ortaya çıktı. "Çiftlik bank oynayın, çiftliğimize ortak olun" diyerek kar payı vaat etti. Sülün Osman ve Jet Fadıl'dan ders çıkarmamış Türk toplumu "Hülooğğğ" diyerek üçer beşer Çiftlik Bank oyununa atladı. Bankadan 5 haneli krediler çekip bu oyuna yatıran enayiler bile oldu. Sonuç? Mehmet Aydın milyarlarca lira parayı cepleyip Uruguay'a kaçtı. Türk toplumu 3. toplu düdüklenme vakasını yaşadı.

Kazıklanmayı seven bir toplummuşuz meğer.

• orkunkurun O kullanıcısına yanıt
    Unuttukların var kastelli falan

• iç anadolu kaplanı çomarları tokatladığına adım gibi eminim.
  • Tombalagin sifati zaten dolandiriciyim diye bagiriyordu ama helal olsun cocuga milyon dolarlari goturdu simdi uruguayda roptesambiriyla cesitli tropik meyveler esliginde viskisini yudumluyordur :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.