Şimdi Ara

Çiftlik Bank Mağdurları Derneği [ÖNEMLİ] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
354
Cevap
0
Favori
39.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
399 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dernekte yer var mı. Vip üyelik var mı 🤔

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5EED104EE -- 13 Mart 2018; 15:52:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Biri bana anlatsın bu veled kılıklı koca adam kim
  • Çiftlik Bank Mağdurları Derneği [ÖNEMLİ]

Bu arkadaş dh den mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çiftlik Bank Mağdurları Derneği [ÖNEMLİ]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam mor değil o patlıcan moru
  • MAĞDURUM DA MAĞDURUM
  • Yaawww devlete vergi veriyor.
    Yaawwww herşey yasal

Şimdide detay ve hipper turcoin felan denen saçmalıklar var.
    Onlarıda öyle bir savunuyorlar ki analarını babalarını öyle savunmazlar.

Bu mesajımda burda dursun, patlayınca alayı booom

Keriz silkeleme operasyonu başlatıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeforeIforget

Biri bana anlatsın bu veled kılıklı koca adam kim

Hocam çiftlikbank diye sözde kazandıran bi sistem vardı sen para yatırıp farmville tarzı oyun oynuyosun hayvan bakıyosun gerçek para kazanıyosun tarzı saçmalık işte bu da onun patronu. Boş fabrikalara gidip açılış yapıyordu üretim tesisi diye, millete dedik %33 kâr kimse kimseye oturduğu yerden vermez 420bin lira yatıran bile duydum

İşte patladı sonunda paraları alıp kaçmış haber alınamıyor. Vurgun 500milyon civarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Swonz -- 13 Mart 2018; 17:13:10 >
  • abi 1 lira varmı diyen tip milyonları götürmüş way be
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swonz

quote:

Orijinalden alıntı: BeforeIforget

Biri bana anlatsın bu veled kılıklı koca adam kim

Hocam çiftlikbank diye sözde kazandıran bi sistem vardı sen para yatırıp farmville tarzı oyun oynuyosun hayvan bakıyosun gerçek para kazanıyosun tarzı saçmalık işte bu da onun patronu. Boş fabrikalara gidip açılış yapıyordu üretim tesisi diye, millete dedik %33 kâr kimse kimseye oturduğu yerden vermez 420bin lira yatıran bile duydum

İşte patladı sonunda paraları alıp kaçmış haber alınamıyor. Vurgun 500milyon civarı

whatsapp gruplarına girip bu konuyu yaz bence

sonsuz döngüye girsinler :D

• quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Hocam mor değil o patlıcan moru

Stajyer avukat ne lan

• MachinaeSupremacy kullanıcısına yanıt
    yavaş yavaş avukat a yükselticektimde ulan bi baktım herkes dh li doğru düzgün madur kalmamış :)
  • Sistemden kar eden birisiyim, ama su gorsel cok iyi:) Ponzi oldugunu tahmin ederek girmistim ki yatirimim da kucuktu zaten.

Burada yatirimcilara hakaret eden tiplerin bazilari bu yatirimcilarin kazandigi paralara cildirdigi icin simdi boyleler. Eminim mutlu oldular bu hale gelmesinden.

Çiftlik Bank Mağdurları Derneği [ÖNEMLİ]

• bu adam kredi çekip kendine %250 kar yapmayı bilmiyormu da senden bekliyor parayı,şaka gibi,son yılların en büyük vurgunu,diğer vurgunlar çok açığa çıkmıyor bu aralar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi complete_ -- 13 Mart 2018; 18:49:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliyil62

abi 1 lira varmı diyen tip milyonları götürmüş way be

hocam onlarda zam yamış geçen 2 tl varmı diye sordu biri,neden 2 tl dedim abi 1 tl'nin değeri mi kaldı dedi,haklısın dedim,emeğinin karşılığı bu olmamalı,memleketin dilencileri bile hak iddaa etmeye başlamış,heralde yüzsüzlük konusun da şeytan bile utanır bu ahaliden..
  • aga bu neymiş böyle ya

• Bu çocukta Jet Fadıl'ın gözlerindeki ışığı görüyorum.

• Bu milleti anlamak imkansız. Devletin en yetkili bakanı açıklama yapıyor. Bu şirket dolandırıcı, yasal olmayan işler yapıyor, bu şirkete para kaptırmayın, bian evvel hakkınızı mahkemede arayın dedi. Sonra ne oldu dersiniz. Bu açıklamadan sonra bu şirkete rağbet hızla arttı, millet paralarını bu şirkete akıtmak için birbiriyle yarıştı. Öyle böyle değil. Adamlar 50 bin 100 bin yatırmışlar. Bu ülkede milyonlarca insan 1000 lira tasarruf etmekten acizken, birileri nasıl 100 binlik 200 binlik paralarını böyle haybiyeden yerlere yatırabiliyorlar. Demek ki paradan para kazanan tipler bunlar. Haydan gelen huya gider. 1 lira verip 100 lira kazanmak isteyen tipler bunlar. Bu nasıl bir açgözlük, bu nasıl bir hırs. İnsan kafayı yakıyor bu hali.görünce; öyle şeyler duyuyorum ki, ister inanın ister inanmayın, şu an itibarıyla bile hala buraya para akıtanlar var. Allahım aklıma sahip çık, çıldırıyorum....

• quote:

Orijinalden alıntı: Donanımsal

Birde utanmadan sıkılmadan devletten para bekleyenler var çok beklersiniz.
    Çiftlikbank mağdurları için Devlet harekete geçmeli. Bu mağdurların, varsa kalan paralarına da Devlet el koymalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F16513DF7 -- 15 Mart 2018; 9:15:11 >
  • iban atsana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marselinyo -- 13 Mart 2018; 21:41:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.