Şimdi Ara

Çiftlik Bank CEO'sundan açıklama: Mağdurların paralarını Bitcoin ile ödeyeceğim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
2.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir gün bir adam köyden eşek alır. Parasını verir sabah alırım der. Sabah olur sahibi bakar eşek ölmüş. Adam gelir eşeği almaya böyle iken boyle eşek ölmüş bende parayı harcadim der.

Adam der sen ver eşeği. Sahibi şaşırır ne yapacaksın der orasını düşünme ver sen.

Gel zaman git zaman karşılaşırlar. Sorar ne yaptın eşeği çekiliş ile verdim der. Köylü şaşırır; ölmüş eşek ile nasıl çekiliş yaptın ? Kazanan itiraz etti ama parasını geri verdim Allah razi olsun dedi sevindi diğerlerinin parasını aldım der.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabi lan manyak mısın.

• yazık insanlar ne hale düşmüş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hala konuşuyor tombalak.. lan olm madem çaldın sus artık gazel okuma millete.

• Çiftlik Bank CEO'sundan açıklama: Mağdurların paralarını Bitcoin ile ödeyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi callofdutyf -- 17 Mart 2018; 18:6:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bitcoinleri stoklamış.Daha fazla almak için düşmesini bekliyormuş

• -bitcoin batar biz batmayız

-bitcoin ile ödeyeceğiz

• Uruguaylı kadınlardan kalırsa geri verir parayı. Adam iade olmayan ülkeye kaçtı daha gelmez.

• Bir soğuk su daha gelsin.

• Böyle bir açıklama yapması çok mantıksız yani daha neyi amaçlıyor anlamadım paranızı kurtarmak için 5000 lira gönderine dönmesin olay

• Hain domdom :)

• Metni akıcı okuyamamış.
    Birde okurken öksürüyor tosunum az ye boğazına takılıyor sanırım

Neyse artık kimseye birşey söylemekte istemiyorum, ödesinde millete parasını nasıl öderse ödesin. Umarım öder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 17 Mart 2018; 19:40:19 >
  • Kral vurma artık öldüler yeter!

• Bu açıklamaya da inanan zeki arkadaşlar çıkar bence.

• Bu adam bana kuzey kore lideri kim hatırlatıyor

• Keşke bitcoin hesabınıda verseymiş, işlere burda devam edip paranızı faizi ile geri ödeyebilmek için bana para yollamanız lazım deseymiş.

Müstahak buna para kaptıranlara, suğuk suyu içsinler...

• Ya bu şeftalinin dediklerine hala inanan varsa gelsinler benim yeni açacağım “online internet kafe” projeme paralarını yatırıp, 1 yılda mevcut paralarını 4 katına çıkarsınlar inşallah...
    Şaka maka iyi tokatladı ama. Bu da bir yetenektir arkadaşlar saygı duyarım 😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fareye peyniri niçin yemiyorsun diye sormuşlar

MESAFE ÇOK YAKIN PEYNİR ÇOK BÜYÜK, BU İŞTE BİR TERSLİK VAR demiş.

• Linke girmeyin yeni ponzi doğuyor :D

• Elini çabut tutsa iyi olur çünkü BTC ve türevleri de Çiftlik Bank gibi batmak üzere.

Bu gün itibarı ile iniş ve çıkışları... Dibi boyluyorlar.

Çiftlik Bank CEO'sundan açıklama: Mağdurların paralarını Bitcoin ile ödeyeceğim
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.