Şimdi Ara

Çifte kurtuluş Dual Survıval ( cody lundın ve dave canterbury) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38
Cevap
0
Favori
4.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • TRT HD kanalından yapmış olduğum kayıtlar var.Youtube kanalıma yüklersem 'telif hakkı' sorun olurmu?
  • 90sdance 9 kullanıcısına yanıt
    yükleyen insanlar var eskı bolumlerı ama bılmıyorumkı olurmu olmazmı eger sızde varsa yandex disk e upload edın bıze lınk verınde ordan ızleyelım bari
  • Şuan yeni açtığım youtube kanalına bir bölüm yükleme yapıyorum...Sabaha biter.Bakalım n'olucak.

https://youtu.be/R8L5iTuk-Vw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 90sdance -- 23 Eylül 2015; 15:49:54 >
    sagol valla sımdıden 103 olmus ızlenmen bence devamını yukle derım ben sana birde bölüm numarasını yazarsan cok ıyı olur kardesım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 90sdance

Şuan yeni açtığım youtube kanalına bir bölüm yükleme yapıyorum...Sabaha biter.Bakalım n'olucak.

https://youtu.be/R8L5iTuk-Vw

Youtube siler o videoları. Yaktığın elektriğe yazık. Dosya barındırma sitelerine koy bari.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Discovery de çıplak yaşayan insanlar var onlar daha gerçekçi

• İkinci videoyuda attım,üçüncüsüde yolda geliyor.

Youtube yada TRT'den uyarı gelirse...Sileriz gider.Sonuçta burada TRT reklamı yapıyıruz.
  • Cody de bear da kurgudur dikkatli izleyelim lutfen

aynen öyle heycanla beklıyorum
  • orka55 kullanıcısına yanıt
    ıyıde kurgulanmış senaryoları gosterıyorlar zaten sadece history de bir kamera ıle adamın oldugu bolum vardı 14 kısı elene elene kalıyolardı 3 kısı felan gercekten cadırın ıcınde felan tek kamerayla karda kısta yatıyolardı o guzeldı bırde bearrly felan sevmıyorm
  • Üçüncü videoyu yayınlamamışlar...'content id' uyarısı var...Biz TRT'den beklerken,davacı 'Discovery Communications'

İlk iki video sadece ABD'de, üçüncü video tüm dünya geneli kaldırılmiış...Acaba videoların başına ve sonuna kısa birer dakikalık bişeylermi atmalıydım?

google drive kullansam nasıl olur?
    Olur olur google de olur yandex disk te olur izleyelm kardesm

• trt de denk geldikçe izliyorum adamlar yapmiş bi de dave in cody nin hippiliğine takilmasina bayiliyorum :d

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mentollü Kurşun

trt de denk geldikçe izliyorum adamlar yapmiş bi de dave in cody nin hippiliğine takilmasina bayiliyorum :d

Bu deniz hıyarı tadı da tofu ya benziyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    eger eklersen google yada yandex e lınk verde ızleyelım
  • çıplak ayakla gezen adamla asker emeklisi adam varken izlerdim discovery de geçen denk geldim asker emeklisi adam gitmiş başkası gelmiş.
    bear reyiz candır ama cehennemden kaçış falan değil 1-2 yıl önceki inanılmaz kurtuluş 1 numaradır.
    gerçekçilik izleyenler içinde hayatta kalma mucizesi açın izleyin bazı bölümler varki kendinizi onun yerine koyunca iyi ki şuan evdeyim diyorsunuz.
  • Discovery ve Discovery Science kanallarında yayınlanıyor devamli. Süper bir program. Aynı zamanda Cody kopekbaliklari ile ilgili bir araştırma da yapmıştı. Yalnız ben olaya farklı bir açıdan yaklaşmak istiyorum. Şöyle ki Cody ve ya bizim Serdar Kılıç olsun doğa ile iç içe yaşamak isteyislerinı anlıyorum. Yalnız bu programlari hazırlayan amerikalilarin kapitalist yaklaşımları sayesinde hatta konforizm diye bir şey türedi. Hatta Hayat öyle kolay hale geldi ki insanlar doğal becerilerini kaybetmeye başladılar. Bu kötü birsey demiyorum asla.
    Bir yanimiz doğal hayat isterken diğer yanımız teknoloji ve nimetlerinden yoksun kalmak istemiyor. Bence ikisinden de faydalanmak en mantıkli si ama teknoloji ile doğru orantılı olarak doğa bozuluyor.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.