Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

ÇİFTÇİLER YİNE AĞLIYOR

16
Cevap
0
Favori
624
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> ÇİFTÇİLER YİNE AĞLIYOR
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      2978 Mesaj
      16 Eylül 2018 12:07:42 Konu Sahibi
      |
      |

• Yüzbaşı
      645 Mesaj
      16 Eylül 2018 12:35:20
      Ne ağlaması gir bak tarım forumlarında gübre fiyatlarından şikayet edene bile hayın vatan hayını diyerek taşa kayaya tutuyorlar 155 i arayacaklar neredeyse. Neye uğradıklarını hala anlamadılar. Mallarını ucuza kaptırdılar yılbaşında fiyatları görünce anlarlar belki diyeceğim ama çok zor. 70 tl ye satılan 1 çuval gübre 200-tl olmuş hala tık yok.

Sandık önlerine bugün gelse gene tercihleri değişmez. Hiç üzülmüyorum bunlara artık.
    • Yarbay
      2979 Mesaj
      16 Eylül 2018 12:38:13
      ağlayana peçete konusunda yardımcı oluruz lazımmış mı bi sor bakalım
      şu anda hemen seçim yapılsın sandığı koyun önlerine hemen koşarak maluma oy verirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dephyr -- 16 Eylül 2018; 12:40:21 >
      |
      |

GA-X38-DQ6-ZALMAN CNPS 9700 NT-ASUS A-55GA 550 WATT-OCZ REAPER DDR2 800 CL4-SAMSUNG 1 TB+250 GB SEAGATE 410AS -LOGİTECH G15-SPARKLE 512 8800GT 256 BİT-Q6600 QUAD CORE 2.4 GHZ-ASUS 1814 SATA-PHİLİPS HD1500 KABLOSUZ KULAKLIK-LOGİTECH Z2300-LOGİTECH V450 MOUSE
    • Çavuş
      60 Mesaj
      16 Eylül 2018 12:39:57
      ağlarlar sonra yine gidip akpartisine oy verirler.
      hiç acımıyorum.

• Yarbay
      4354 Mesaj
      16 Eylül 2018 13:26:24
      Vaziyet gercekten de cok kotu. Burda hayvanciligi bitirirsen elin Brezilyalisinin sarbonlu etine mahkum kalirsin ustelik odedigin dovizi de cabasi. Bunlar vatan haini bu kadar net soyluyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      7239 Mesaj
      16 Eylül 2018 14:49:48
      analarini alip gitsinler.

Türkiye Türklerindir
      Baba bana subaru al

PSN : Jeopol
    • Yarbay
      3943 Mesaj
      [24 Aralık 2018 01:37:06 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
      16 Eylül 2018 15:43:51
      Akp ye oy verenler beter olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Vodafone smart 6 kullanıcısı(2015 ten beri)||PC: Anakart Asus m5a87||cpu amd phenom 2 x2 565|||GPU Amd radeon sapphire r9270x 2GB 256 bit gddr5||PSU 450W bir psu işte||Tablet:Acer bir şey 1 gb ramli ekranı kırık ama idare ediyor
    • Yüzbaşı
      868 Mesaj
      16 Eylül 2018 16:07:42
      "Akp ye oy verenler daha beter olsun" türünden yorumlar geldikce başka birinin kazanması zor. Çünkü bu yorumlar insana itici geliyor. Tercihini değiştirecek kişi icin bile bu yazilanlar tuhaf gelebilir.

Akp liler daha beter olsun dediğinize göre sizin durumlar iyi herhalde! Ye, iç, gez sanal alemde iki yorum patlat. Keyifler gicirinda gibi!

|
      |

• Yüzbaşı
      581 Mesaj
      16 Eylül 2018 16:13:33
      babam yıllardır muhalif ve çiftçi. adama hükümetin yaptığı her konuşma zarar olarak dönüyor. mazot desen uçmuş 6.30 olmuş, gübre 3 katına çıkmış, zamlar desen artıp duruyor. adam ne yapacağını şaşırdı.
      |
      |

Atatürkçü Düşünce Topluluğu

"Efendiler, biz tekke ve zaviyeleri din düşmanı olduğumuz için değil, bilakis bu gibi yapılar din ve devlet düşmanı oldukları , selçuklu ve osmanlı'yı bu yüzden batırdığı için yasakladık.

Çok değil yüzyıla kalmadan eğer bu sözlerime dikkat etmezseniz göreceksiniz ki, bazı kişiler bazı cemaatlerle bir araya gelerek bizlerin din düşmanı olduğunu öne sürecek, sizlerin oyunu alarak başa geçecek, ama sıra devleti bölüşmeye geldiğinde birbirlerine düşeceklerdir.

Ayrıca unutmayın ki, o gün geldiğinde , her bir taraf diğerini dinsizlikle ve vatan hainliği ile suçlamaktan geri kalmayacaktır."

• Yarbay
      3096 Mesaj
      16 Eylül 2018 16:32:43
      quote:

Orijinalden alıntı: egemena

Ne ağlaması gir bak tarım forumlarında gübre fiyatlarından şikayet edene bile hayın vatan hayını diyerek taşa kayaya tutuyorlar 155 i arayacaklar neredeyse. Neye uğradıklarını hala anlamadılar. Mallarını ucuza kaptırdılar yılbaşında fiyatları görünce anlarlar belki diyeceğim ama çok zor. 70 tl ye satılan 1 çuval gübre 200-tl olmuş hala tık yok.

Sandık önlerine bugün gelse gene tercihleri değişmez. Hiç üzülmüyorum bunlara artık.
      Yoo hocam girdim foruma hepsi şikayetçi arada dış güçler diyen var ama ironi mi değil mi bilmiyorum

ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) 2018 Kullanıcı Kulübü
      64 GB || Geceyarısı Mavi
    • Yüzbaşı
      645 Mesaj
      16 Eylül 2018 16:43:32
      quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner

Yoo hocam girdim foruma hepsi şikayetçi arada dış güçler diyen var ama ironi mi değil mi bilmiyorum

Alıntıları Göster
      Yorum yap da gör bak nasıl sınırsız çiziyorlar. Duj güjler, Allah ediyi. Hayın vatan hayını. Malı ucuza kaptırdılar yılbaşında fiyatları görünce içten içe ağlarlar stokçulara küfür ederler. Beter olsunlar.
      |
      |

• Uzaklaştırılmış 4 gün cezanın, 3 gün 3 saat 47 dakika kadarı kaldı.
      17 Not
      16 Eylül 2018 17:02:23
      Valla bu kadar dalgalanma bana dokunmaz ama oturdum bekliyorum.

Acaba bu sefer muhalif seçmenin umutla beklediği o bir anda herşeyin battığı an gelecek mi diye.

Öyle bir özlemle bekliyorlar ki beni bile merak sardı.

Umarım bekledikleri gibi olur. Herşey batar sonra umdukları gibi seçmen AKP ye isyan eder CHP birinci parti çıkar.

Bunu bende bekliyorum çünkü merak ediyorum. Şu foruma milyonlarca insanın aklına hayaline bile gelmeyecek istatistikleri bulup şikayet edenler acaba AKP gittikten sonra ne yapacaklar.

İlk zamanlar AKP arda arda seçilirken tüm güç erkleri sekülerin elinden gidince ne yapacaklar diye merak ediyordum. Merakım giderildi 18 yıldır aynı şeyi yapıyorlar.. Kendi ülkeni göm gerekirse dış ülkelere şikayet et çamura yat iki yüzlülük yap falan filan klasik bir kez bile taktik değiştirmeden her sene aynı şeyi yaptılar. Yaratıcı bir şey göremedim açıkçası merak ettiğime değmedi pek.

Bu seferde AKP gittikten sonra ne yapacaklarını merak ediyorum. Biraz onların istediği parti seçilsin bakayım hala en egzantirik istatistikleri bulup bu ne kardeşim diyebilecekler mi?

• Yüzbaşı
      877 Mesaj
      16 Eylül 2018 18:00:33

Yav hehe

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Treth kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      581 Mesaj
      16 Eylül 2018 19:08:11
      quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Valla bu kadar dalgalanma bana dokunmaz ama oturdum bekliyorum.

Acaba bu sefer muhalif seçmenin umutla beklediği o bir anda herşeyin battığı an gelecek mi diye.

Öyle bir özlemle bekliyorlar ki beni bile merak sardı.

Umarım bekledikleri gibi olur. Herşey batar sonra umdukları gibi seçmen AKP ye isyan eder CHP birinci parti çıkar.

Bunu bende bekliyorum çünkü merak ediyorum. Şu foruma milyonlarca insanın aklına hayaline bile gelmeyecek istatistikleri bulup şikayet edenler acaba AKP gittikten sonra ne yapacaklar.

İlk zamanlar AKP arda arda seçilirken tüm güç erkleri sekülerin elinden gidince ne yapacaklar diye merak ediyordum. Merakım giderildi 18 yıldır aynı şeyi yapıyorlar.. Kendi ülkeni göm gerekirse dış ülkelere şikayet et çamura yat iki yüzlülük yap falan filan klasik bir kez bile taktik değiştirmeden her sene aynı şeyi yaptılar. Yaratıcı bir şey göremedim açıkçası merak ettiğime değmedi pek.

Bu seferde AKP gittikten sonra ne yapacaklarını merak ediyorum. Biraz onların istediği parti seçilsin bakayım hala en egzantirik istatistikleri bulup bu ne kardeşim diyebilecekler mi?

ağzına bellemiş bir seküler kesim seküler kesim sakız gibi çiğnedikçe tükürüyor çiğnedikçe tükürüyor

boşşşşşşşşşşşş bomboş bir insansın koca bir boş.
      |
      |

Atatürkçü Düşünce Topluluğu

"Efendiler, biz tekke ve zaviyeleri din düşmanı olduğumuz için değil, bilakis bu gibi yapılar din ve devlet düşmanı oldukları , selçuklu ve osmanlı'yı bu yüzden batırdığı için yasakladık.

Çok değil yüzyıla kalmadan eğer bu sözlerime dikkat etmezseniz göreceksiniz ki, bazı kişiler bazı cemaatlerle bir araya gelerek bizlerin din düşmanı olduğunu öne sürecek, sizlerin oyunu alarak başa geçecek, ama sıra devleti bölüşmeye geldiğinde birbirlerine düşeceklerdir.

Ayrıca unutmayın ki, o gün geldiğinde , her bir taraf diğerini dinsizlikle ve vatan hainliği ile suçlamaktan geri kalmayacaktır."

• Teğmen
      211 Mesaj
      16 Eylül 2018 19:15:56
      bunlar ağladıkça ben gülüyorum

• Yüzbaşı
      500 Mesaj
      16 Eylül 2018 19:34:12
      kıbrıs çiftçisi kadar değil
      |
      |

• Yüzbaşı
      868 Mesaj
      16 Eylül 2018 20:06:27
      quote:

Orijinalden alıntı: 1419oguzhan

bunlar ağladıkça ben gülüyorum
      Zamanında burada PKK'nın çektiği popaganda videosu ile askerimizin şehit edildiği anı paylasan birinin

Ciftciler icin "bunlar ağladıkça ben gülüyorum" demesini pek yadirgamadim.

|
      |

Reklamlar
paykasa
SEO
nice türkiye
paykasa
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,795
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.