Şimdi Ara

ÇİFT PASAPORT SAHİBİYİM AVRUPA'DA NASIL OKUYABİLİRİM BİLEN VAR MI ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
352
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle Almanya'dan çift pasaportum var. Daha araştırmaya yeni başladım ama forum da bilen biri çıkar ve yardımcı olursa çok sevinirim.

• Moruk bende Almanya ile çift vatandaşım,hollanda'da ingilizce lisans okuyabilirsin yıllık 2000 euro eğitim masrafı aylık amsterdam dışında 800 euro civarı harcaman olur herşey dahil,ama zaten Avrupa vatandaşlarına aylık öğrenci parası veriyor Hollanda hükümeti haftada 14 saat bi yerde çalışırsan, yarısı kredi yarısı burs olarak 1000 euro falan veriyor 35 sene takside bölüyor krediyi.İngilizcen varsa aç bak araştır.

Ben 15 güne taşınıyorum Amsterdam'a seneye falan gelirsen bi mesaj atarsın forumu pek kullanmıyorum ama görürsem yardım ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kierkeguard K kullanıcısına yanıt
    hocam academix diye yurt dışı bilgilendirme acentesi var (academix) şubeye gidip gereken bilgileri aldım kendim için.
    Tm bölümünden sağlam bir bölüme girdim mi tamamdır. Geriye tek başvuru yapıp kabul olmamı beklemek kalıyorumuş :p
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gametracker

hocam academix diye yurt dışı bilgilendirme acentesi var (academix) şubeye gidip gereken bilgileri aldım kendim için.
    Tm bölümünden sağlam bir bölüme girdim mi tamamdır. Geriye tek başvuru yapıp kabul olmamı beklemek kalıyorumuş :p

Hollanda için diyorsan onu yanlış haberin olsun.Bu academix ıvır zıvır firmalara gitme konuşma para da verme,hepsi tamamen vasıfsız adamlar.İngilizce biliyor olman lazım aç araştır ülke ülke 1-2 gününü almaz.Her ülkenin farklı imkanı ve koşulu var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kierkeguard K kullanıcısına yanıt
    Dil işi için hazırlık okumak yeterli olmaz mı?
    Yoksa direk sınava mı tabii tutuluyorlar?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.