Şimdi Ara

Çift hatlı telefonda çift whatsapp?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
2
Favori
17.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, GM Discovery marka telefonum var. Çift hat takıcam telefona, fakat iki hattım için de ayrı ayrı whatsapp çalıştırabileyim istiyorum. Yardımcı olur musunuz?

• Google da GBWhatsapp diye aratırsan bulursun. Aynı anda 2 WP kullanabiliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bestercan

Google da GBWhatsapp diye aratırsan bulursun. Aynı anda 2 WP kullanabiliyorsun.

Teşekkürler hocam, ana ekranda olsam dahi iki whatsappımdan da bildirim düşüyo telefona dimi? Ayrıca programı kullanabilmek için root vs. herhangi bir şey gerekiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CyBeRBoY -- 28 Şubat 2016; 0:47:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyBeRBoY

quote:

Orijinalden alıntı: bestercan

Google da GBWhatsapp diye aratırsan bulursun. Aynı anda 2 WP kullanabiliyorsun.

Teşekkürler hocam, ana ekranda olsam dahi iki whatsappımdan da bildirim düşüyo telefona dimi? Ayrıca programı kullanabilmek için root vs. herhangi bir şey gerekiyor mu?

Root gerekli diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerek yok. Disa isimli uygulamyı kurun keyfinize bakin. 1 senedir 2 whatsapp kullanıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

Gerek yok. Disa isimli uygulamyı kurun keyfinize bakin. 1 senedir 2 whatsapp kullanıyorum

Hocam, ana ekranda olsam dahi iki whatsappımdan da mesaj geldiğinde telefona bildirim düşüyo dimi?
  • Evet msj gelir

• CyBeRBoY kullanıcısına yanıt
    Ana ekrandan kastınız ne tam anlamadm ama nerde olursanız olun msj gelir.
    Bahsettim uygulama whatsapp klonu değil kendş başına bir uygulama. Whatsapp hesanizi açın kryfinize bakın. 1whatsapp birde disa kurucaksınız

• Bunu öğrendiğim iyi oldu. Tesekkurler arkadaslar

• gbmods.net girip gbwhatsapp indir.roota gerek yok ayri bir uygulama olarak gözüküyor zaten sadece bilinmeyen kaynaklari ac ve kurulumu yap Disa kotu cunku cok amatör temasi var bayiyor bir sure sonra .gb oyle degil ama normal whatsapp gibi bi dunya var ben 25 26 tane whatsapp kurmustum zamaninda :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taslak_9461 -- 1 Mart 2016; 1:46:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taslak_9461

gbmods.net girip gbwhatsapp indir.roota gerek yok ayri bir uygulama olarak gözüküyor zaten sadece bilinmeyen kaynaklari ac ve kurulumu yap Disa kotu cunku cok amatör temasi var bayiyor bir sure sonra .gb oyle degil ama normal whatsapp gibi bi dunya var ben 25 26 tane whatsapp kurmustum zamaninda :)

gbmods.net diye bir adres bulamadım hocam. Tam olarak nerden indirebilirim?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: taslak_9461

gbmods.net girip gbwhatsapp indir.roota gerek yok ayri bir uygulama olarak gözüküyor zaten sadece bilinmeyen kaynaklari ac ve kurulumu yap Disa kotu cunku cok amatör temasi var bayiyor bir sure sonra .gb oyle degil ama normal whatsapp gibi bi dunya var ben 25 26 tane whatsapp kurmustum zamaninda :)

gbmods.net diye bir adres bulamadım hocam. Tam olarak nerden indirebilirim?

gbmods.com pardon yanlıs yazdım al hiç uğraşma

http://www.mediafire.com/download/g355wt6p39j2ult/GBWA3_Fix+v4.05-2.12.361+%40atnfas_hoak.apk

• taslak_9461 kullanıcısına yanıt
    Hocam uygulamayı yüklerken izinler kısmında SMS MESAJLARI GÖNDER (bunun için sizden ücret alınabilir) diyor. Buna izin vermek istemedim. Bide telefonun rehberini, durumunu, konumumu, ağ bağlantılarını herşeyini görmek istiyor. Bir sıkıntı çıkartır mı (özellikle sms olayı) ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CyBeRBoY -- 2 Mart 2016; 1:54:50 >
  • quote:

Hocam uygulamayı yüklerken izinler kısmında SMS MESAJLARI GÖNDER (bunun için sizden ücret alınabilir) diyor. Buna izin vermek istemedim. Bide telefonun rehberini, durumunu, konumumu, ağ bağlantılarını herşeyini görmek istiyor. Bir sıkıntı çıkartır mı (özellikle sms olayı) ?

Aga kac zamandir kullaniyom hic sikinti yok

• quote:

Sıkıntı yaşadın mı dostum, memnun musun?
  • feiter kullanıcısına yanıt
    Hic sikinti yasamadim hocam memnunum. Sadece guncelleme geldi onu yapamadim o yuzden DİSAya gectim ama eskisi daha kullanisli ve rahatti.

• güvenlik açısından sıkıntı olabilir gibi, tüm mesajlar ve diğer içerikler için program sahibine izin vereceğiz. ama başka da yapacak bişey yok heralde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jesusozz

güvenlik açısından sıkıntı olabilir gibi, tüm mesajlar ve diğer içerikler için program sahibine izin vereceğiz. ama başka da yapacak bişey yok heralde.

Ben güvenlik açısından bir sıkıntı yaşamadım ama sıkıntı bir şey yapıcakları varsa piyangodur bu, kime denk gelirse :) Dediğim gibi arkadaşın verdiği ''gbmods''daki whatsapp çok kullanışlı normal whatsapp gibi. Ama güvenlik açısından şüpheniz olursa DISA kullanabilirsiniz, yanıltmak gibi olmasın ama yanlış hatırlamıyorsam onda bu tarz izinler yoktu.
  • güvenlik kısmını düşünmeyenler için
    iki whatsapp buna göz atın.
    ama eşşeğimi sağlam kazığa bağlayım derseniz eğer whatsapp business kurun bu whatsapp orjinal sürümüdür.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.