Şimdi Ara

Çift dönüştürücü kullanıp görüntü alamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
59
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, yakın zamanda çift monitör kullanmak istedim ve yeni bir monitör aldım hdmi girişi vardı ve görüntü alıyordum ancak farklı sebeplerden dolayı onu iade ettim ve bu sefer sadece vga girişi olan bir monitör aldım. asıl monitörüm de vga girişli olduğundan ikisine de dönüştürücü takmam gerekiyor. ekran kartıma diğer dönüştürücüyü taktığım zaman her iki monitörün de görüntüsü sürekli gidip geliyor (saniyede bir) eğer ekran kartıma sadece dönüştürücüyü takıp monitöre bağlamazsam yine aynı sorunu yaşıyorum.

aynı kasayı farklı 2 dönüştürücü ve monitörle denediğimizde hiçbir sorun oluşmadı ve iki monitör de olması gerektiği gibi çalıştı. ekran kartı sürücümü güncelledim ve aynı sorunu yaşıyorum. nvidia denetim masasından çözünürlük kısmına geldiğimde dvi-d to vga dönüştürücü kullandığım monitör için hdmi - hdtv konnektöre sahip olduğunu söylüyor, yardımınızı bekliyorum teşekkürler

• sorun çözüldü ileride aynı sorunu yaşayanlar olursa diye cevabını yazıyorum

bazı ekran kartlarında dönüştürücüler yazılımları yüzünden aynı veri yolunu kullanabiliyorlarmış, hdmi-dvi olan sorunu hdmi-displayport, dvi-displayport dönüştürücü ikilisi kullanarak çözebiliyorsunuz. merak eden olursa benim ekran kartım gtx1050 ti ve bu sorun oluştu, farklı bi ekran kartında aynı dönüştürücleri kullandığımda bu sorun oluşmadı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.