Şimdi Ara

Çift çekirdekli, geniş menzilli 'Xiaomi Mi Router 4 incelemesi' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
3.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben cinden aldım arayüzü Çince ama bulamadım malesef

Yabancı forum sitelerinde de genelde olmadığı yazılmış.

Mac kloama var onu da çalıştıramadım

Aradaki modemi bir kenara koy iptal edince o modemi geri iade ediyorsun yoksa para kesiyor ciddi miktarda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

Ben bu cihazı araştırmadan direk yeni çıkan iyidir diyerek aldım. Cihaz gayet güzel memnunum fakat bu cihaz da usb portu yok.

Bunun la tamamen aynı hatta biraz daha iyi olan 3g modelini tercih edebilirsiniz. Onda Usb portu da mevcut.

Ben 3, 3g, 3c modelleri daha düşük olarak düşünüp araştırmadan direk 4 almıştım. Başkaları da aynı hatayı yapmasın diye yazıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Resurrectionn -- 19 Aralık 2018; 10:15:35 >
  • Resurrectionn R kullanıcısına yanıt
    3G modelindeki USB portunu ne için kullanabiliyoruz acaba? USB bellek ve sabit disk takmak için mi USB 3G/4G adaptör takmak için mi? Ya da ikisi için mi?
  • sis651 kullanıcısına yanıt
    Cihaza sahip değilim o yüzden yanıltıcı bir bilgi vermek istemem. Ama genelin de usb bellek ve yazıcı için kullanılıyor.

DEdiğim gibi usb portu olmaması dışında ben cihazdan memnun kaldım. Evin merkezzi bir konumuna tam ortaya koydum. Çekim kalitesinden çok memnunum. 5 ghz teknolojisi çok beklediğim gibi çıkmadı kapsama alanı düşük ve hız da doğru oran da düşüyor. Cihazla aynı odada değilseniz 2.4 ghz geçiyor gibi bir şey diyebilirim.
    Hımm. Ben 3G modelini düşünüyorum ama Çince olması biraz düşündürüyor. Bir de USB'den dosya paylaşımını da sadece Xiaomi'nin kendi telefon programları ile falan yapıyormuş sanırım. Evim 87 metre kare, hani küçük ve şimdi kullandığım 2.4GHz cihazım da tam ortasında kalıyor gibi, bu şekilde 80 Mbit aşağı / 80 Mbit yukarı yönlü hız alabildiğim oldu. Bundan kötü olmuyordur sanırım 5GHz. 4 modelini düşünsem zaten USB desteği olmayınca hiç almanın anlamı olmuyor, şimdiki cihazım işimi görüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sis651 -- 19 Aralık 2018; 13:10:23 >

bf5 oynuyormusun hocam

• edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dream_04 -- 16 Mart 2021; 23:40:35 >
  • dream_04 D kullanıcısına yanıt

O mesaj 2 yıl öncesine ait. Cihazı aldım, kullandım ve sattım bile. :D

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.