Şimdi Ara

CİDDİ CİDDİ UFO GÖRDÜM !!! (3,5.gif) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
341
Cevap
2
Favori
19.713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • [DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=sWSLIE6cBsc ]
    Tübitak Raporu
     CİDDİ CİDDİ UFO GÖRDÜM !!! (3,5.gif)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yeraltından Notlar

quote:

Orjinalden alıntı: helloween

inanmak yürek ister. herkesde o cesaret yoktur

yanlış salladın.İnanmamak cesaret ister olacak o.

sallamadım. söyledim. senin gibi her lafa muhalefet olanlar yüzünden forum günden güne gereksiz yazılarla doluyor. lütfen gereksiz mesajlar bölümünde faal ol..
  • quote:

Orjinalden alıntı: 007ybse04

Belgeselde izledim. Ufo'nun maddesini ve genel yapısını taklit etmişler F-16'yı dizayn ederken. Hiç düşündün mü durup dururken nasıl böyle yarım asır kullanılabilecek bir tasarımın yapıldığını. Neden şu ana kadar uçak teknolojisinde F-16'dan bu yana kayda değer bir gelişme olmadığını düşündün mü?

Bilmiyosunuz bari ısrarcı olmayın.

Jetlerin hangi kısmınların tasarımında ufodan esinlenilmiş olabilir?

1.si kanat tasarımı? ki kanat yok ve havada asılı kalabiliyo varlığı tartışılan bu cisimler.Yani uçuş dinamiği benzemiyo.

2.si motor tasarımı? Günümüzde uçaklarda kullanılan jet motorlarıylada alakası olmadığı apaçık ortada çünkü o cisimlere öyle ivmelendirebilecek bir motor değil jet motorları.

ee nesini almış olabilirler ?

• Evrende yalnız olmayabilirz ama Ufo diye birşey yok ben buna inanıyorum O görülen şeylerin hiçbiride yalan değil. Onların hepsi amerikanın casus uçakları. Tüm Dünyada nerde ne var herşeyi milim milim gören kaydeden teknoli ürünüdür. Senin ciğerine kadar herşeyi hafızasına alıyor. Amerika küçüklüğümüzden beri duyduğumuz teknolojisi çok ilerde lafları boşa sanmayın hiç. (kimisi japonya ilerde diyebilir. Onlar faydalı buluşlarda.) Bu casus uçakların bu kadar ayrıntılı uçma sebebiyse Ülkenin en an alıcı noktalarını en önemli adamlarını eliyle koymuş gibi bilmek. Dahili bir savaşta hemen kritik noktaları vurmaktır.
    İranın nükleer silahlarını Amerika diğer uçtan nasıl görüyor sanıyorsunuz siz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dante*

[DHTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=sWSLIE6cBsc ]

Bu herif şarlatan yahu...
  • quote:

Orjinalden alıntı: espirtlotus

Ufo gören masum köylü
     CİDDİ CİDDİ UFO GÖRDÜM !!! (3,5.gif)

Güzeldi.
  • buradaki yalan diyenler herkesten daha iyi biliyor bunu anladım kesinlikle Türk gençliği Bilim ve bilinmeyen hakkında izafiyet geçiriyor hükümetler sağolsun
  • Kütahya Porselenle ilgili bir şey yokmu :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Arthur

quote:

Orjinalden alıntı: __JV__

Yazlıkta kardeşimle balkonda yatmaya karar verdik.(çok güzel olur,sinek fln yok)İşte Sonra dedim ben biraz Yıldızları seyredelim.İşte zaten Uçak vs jet hepsi geciyor zaten çok görüyoruz.

Sonra kardeşim birden havaya bakılı kaldı.bende onun baktığı yere baktım.Birde ne göreyim 3 tane lambanın yarisi kadar ışık saçan uçan cisim!!!Gözümü kapattım açtim hala orda.Bende Söz bitti zaten.

Sonra Kendi etrafında dönerek yavaşça ilerliyordu.Aniden durdu ama halen kendi etrafinda dönüyordu.
    sonra bir "U" dönüşü yapti hic abartmıyorum sanki nitro çekermis gibi veya göktaşi hızında kıpkırmızı ışık saçip gitti

Sonra Zaten ben asla ufolara inanmazdim ama bu olay kafami baya karıştırdı.Arkdaşımle baya konuştuk kardeşim inanmak istemiyordu korkudan ama ben nu sefer inanıyorum dedim.

kesinlikle uçak vs değildi.hangi uçak kendi etrafında döner veya uçarken durur

Ayrıca o esnalarda arı seslerine benzer sesler geliyordu...

EDIT(ÖNEMLI):UCAN DAIRENIN TABANI BILE BELLI OLUYORDU!)

Bir Gören Arkadasımız DAha Var: BaRo55Nerdeyse benle ayni seyleri görmüstür

yaş kaç ??????

Bu iletiyi gönderirken 16 yaşındaydım.Şimdi 17
    Noldu sorun nedir ??

• Doğrudur hocam Geçenlerdede TV de Falan gösteriyorlardı
    Meksikamı ne ufo varlığınımı doğrulamış öyle birşeyler Diyorlardı.
    Tipleri nasıl acaba Filmlerde gördüklerimiz Gibi
    Koca gözleri Büyük kafalarımı var acaba
    Kos koca Gezegende bi biz yokuz diye düşünüyorum..
  • Ufoya inanma , ufosuz kalma !...
  • Ayranı yok içmeye ufoyla gider z.çmaya
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Arthur

quote:

Yazlıkta kardeşimle balkonda yatmaya karar verdik.(çok güzel olur,sinek fln yok)İşte Sonra dedim ben biraz Yıldızları seyredelim.İşte zaten Uçak vs jet hepsi geciyor zaten çok görüyoruz.

Sonra kardeşim birden havaya bakılı kaldı.bende onun baktığı yere baktım.Birde ne göreyim 3 tane lambanın yarisi kadar ışık saçan uçan cisim!!!Gözümü kapattım açtim hala orda.Bende Söz bitti zaten.

Sonra Kendi etrafında dönerek yavaşça ilerliyordu.Aniden durdu ama halen kendi etrafinda dönüyordu.
    sonra bir "U" dönüşü yapti hic abartmıyorum sanki nitro çekermis gibi veya göktaşi hızında kıpkırmızı ışık saçip gitti

Sonra Zaten ben asla ufolara inanmazdim ama bu olay kafami baya karıştırdı.Arkdaşımle baya konuştuk kardeşim inanmak istemiyordu korkudan ama ben nu sefer inanıyorum dedim.

kesinlikle uçak vs değildi.hangi uçak kendi etrafında döner veya uçarken durur

Ayrıca o esnalarda arı seslerine benzer sesler geliyordu...

EDIT(ÖNEMLI):UCAN DAIRENIN TABANI BILE BELLI OLUYORDU!)

Bir Gören Arkadasımız DAha Var: BaRo55Nerdeyse benle ayni seyleri görmüstür

yaş kaç ??????

Bu iletiyi gönderirken 16 yaşındaydım.Şimdi 17
    Noldu sorun nedir ??

ok sadece yaşını öğrenmek için sordum.sorun yok...

• UFO gören masum köylü koçum benim
    (GORA:CEMYILMAZ
  • JV kardeşimiz uçmuş durumdaSaçmalıyor
  • ufo gerçekten vardır gerçek dışı olmaz bu ama hayalet mesala ondan gerçek dışı ama cinlerde vardır onlarda soba küllerinin döküldüğü meydanda çıkarmış siyah bir adam onuda bir arkadaşım görmüş anlatıyordu ama bende ilk başta inanmadım ama iyi olduğuna güvendiğim arkadaşa sordum o söylemişti bana..

yanlız ben istanbulda gece 3 müydü neydi odamdan dışarı bakarken bir evin cam yanında yada havadan cama yansımış bilmiyorum şöyle mavi birşey taşdevrinde çıkan bir uzaylı adam gibi birşey hareketsizdi elinde iki tane cubuk gibi görünüyordu neyse içeri girdim inanmadım bana öyle gelmiştir dedim sonra bir daha baktım gene orda ondan sonra zaten ne olduğunu kestiremeyen ben uyumuştum sonradan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Se_co -- 10 Nisan 2008; 16:44:21 >
  • Yok be kardeşim Ufo mufo olsa şimdiye çoktan gelirlerdi.
  • köylü gören masum ufo
  • Uzaylıların olmadığını düşünenler aptallık yapıyor:

Koskoca Güneş Sistemi evrende toplu iğne ucu kadar,daha Mars'a gidemedik,diğer gezegenleri de düşünürsek sadece bizim galaksimiz inanılmayacak kadar büyük.Diğer galaksileri de düşünürsek(ki düşünmek istemiyorum:S) ne kadar büyük bir evrende yaşadığımızı ve bizi nelerin beklediğini bilmiyorum.Böylesine büyük bir evrende sadece İNSANOĞLUnun yaşadığını düşünmek gerçekten saflık oluyor...
    Gazetede okudum gelecek 10 yıl içinde NASA uzaylılarla iletişim kuracakmış
  • bende görmüştüm arkadaşlar ciddiyim şimdi yazlıktayız arka taraf tarla biz dedik arkaya gidelim gece sohbet falan ederiz oturduk ben yattım sonra yani uzandım beyaz ışıktan bir top gibi birşey yavaşça geldi bize yaklaşına iyice yavaşladı 0,5 sn çok yavaş bir şekilde üstümüzde kaldı sonra hızlanmaya başladı ve iyice hızlanarak birden gözden kayboldu bu dediklerim istanbul kumburgazda ay, yıl hatırlamadığım bir tarihte saat 22.00 civarında yaklaşık 5 sn içinde gerçekleşti
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.