Şimdi Ara

ciddi bir boy takıntım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

anne 1.62 babam 1.70

9 10 yaşındaki fotoğraflarıma bakınca o zamanlar daha büyük gösteriyormuşum gibi geliyor

sakallarım felan çıkmadı yüzüm küçük gösteriyor sürekli tekrar hızlı uzamaya girermiyim diye düşünüp duruyorum ayaklarım ağrıyor yine boydanmıdır diye aklımdan geçip duruyor kendime hiçbir kıyafet filan yakıştıramıyorum sürekli boyu düşünüp duruyorum aslında saçma ama yinede kafamdan çıkaramıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmltkk -- 10 Aralık 2017; 19:46:13 >

• Annem:166

Babam:178-80

Ben:170

Yaş 16😓

Babanı geçmişsen daha fazla uzamassın max 3cm falan.Yani gayet iyi uzamissin aslında.Kısa deilsin zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forest1224 -- 10 Aralık 2017; 19:51:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • abim 1.83
  • yakışıklı olmaya bak, iyi giyin, hissettirmezsin bile kısalığını. ben 1.82 yim ama bir b*ka yaramadı şu zamana kadar. bence erkekte ağız en önemlisi.
  • Kardeş barfiks çek barfiks, 31 değil. Boyunu barfiks çok güzel uzatır. Kol, omuz ve sırtında gelişir bunun yanında. Kemiklerinin arasını rahatlatır, büyüme plaklarını aktive eder. Ağırlık çalışırsan da tam tersi etki gösterir pigme gibi olursun. Erkek adama en iyi spor barfikstir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan3156 -- 10 Aralık 2017; 23:24:49 >
  • Senin 182-3 un var genetik kotu degil iyi beslenirsen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • volkan3156 kullanıcısına yanıt
    bunlar boş işler hocam denemedimmi sanıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: LAOB

Senin 182-3 un var genetik kotu degil iyi beslenirsen

benim de dayım 1.83 yapı olarak benzesemde gen olarak boyu almamışım
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan3156

Kardeş barfiks çek barfiks, 31 değil. Boyunu barfiks çok güzel uzatır. Kol, omuz ve sırtında gelişir bunun yanında. Kemiklerinin arasını rahatlatır, büyüme plaklarını aktive eder. Ağırlık çalışırsan da tam tersi etki gösterir pigme gibi olursun. Erkek adama en iyi spor barfikstir.

Ben barfikste sallanmayı yaptım 3 ay boyuncu haftada 5 gün spora salonuna giderek ve sonuç Boy 185 kulak 196 boy 1 cm uzadı ama onu barfikse bağlamıyorum tamamen kol uzadı

• Daha yaşın genç uzarsın merak etme
  • Sen kemiklerin kapanmadan bacak çalışmaya bak bacak çalışmak büyüme hormonu salgılatır
  • Normalde daha uzamazsın diye düşünürdüm ama bu nesil uzun. On altı yaşındayken 179 cm idim on sekiz yaşımda 187 cm oldum.

Annem 170 cm

Babam 173 cm

• büyüme hormonu sağlatıcam derken kemikleri hemen kapatmasın
  • 1.85 gibi bir boy istemiyorum 1.77 yeter eskiden bu kadar boya sahip olacak gibi görünmüyordum
  • 1.83 üm yas 18 yemin ederim kendimi kısa hissediyorum. 1.90 olmak icin hergun sut içip evde 30dk falan zıplıyorum kendi kendime :d

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaştan gelen bir takıntılık . Çok düşünme bizde çok düşünüyorduk aynanın karşısına geçince 1 , 2 seneye unutursun
  • Gelişimimi tamamladım 1.77yim sana tavsiyem mastürbasyondan zevk almaya bak.Herkes aksini söylese de boy önemli çünkü.He uzayabiliyorsan uza bu dediğim uzayamazsan geçerli.
  • kmltkk K kullanıcısına yanıt
    Madem bunları bizden iyi biliyorsun o zamn sorma kardeş.

• kmltkk K kullanıcısına yanıt
    Genelde babanin genleri geciyor 2 3 cm farketmekle beraber

• forumda yıllar önce biri vardı la böyle dakika başı boy konusu açardı kimdi o aklıma geldi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.