Şimdi Ara

Ciddi bi kız olayı bakın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben bi zamanlar sevgilim olan kızla ,bi arkadaş vesilesiyle tanıştım neyse biz bunla normal sohbet ediyoduk sonra sevgili olduk hep hayal kuruyorduk işte ilerde evleniriz düğünümüz çocuk felan filan klasik liseli hayalleri işte bu arada yaşlar 17 neyse bu bi gün bana dediki "sen benimle beraber bi gelecek düşünüyosun ama ben ilerde kimseyle evlenmeyeceğim dedi bu yüzden senle daha fazla birlikde olmayalım" dedi ama takılıdığım nokta şu o mesajı attı günün sabahı "bu mesajı okuyorsan dünyanın en mutlu prensesine sahipsin"dedi yani bi anda oldu herşey neyse işte sonra aradım başka sorunlarda söyledi işte dedi "sen beni çok sıkıyosun beni çok kasıyosun ben böyle şeylere gelemem" dedi sıkma olayıda şuymuş ben ona erkeklerle konuşma etme dedim facesini dondurdum kız harbiden konuşmamış kimseyle arkadaşı kalmamış neyse yani kız bana önem veriyodu sonra üstüne bunlarıda dedi, ayrıldık he bide abisi öğrenmiş abisi başka şehirde asker kız bana dediki "abim bana ya o ilişki biter yada senin gibi bi kız kardeşim yok"dedi,dedi neyse bu abisine çok önem veriyo tmmm hadi eyvallah dedim ve watsaap dan ablasına gerçeği sordumda o bana şunu dedi "şımarıklıkdan yapıyo 3gün en fazla 1haftaya döncek sana ama sen ona mesaj felan atma"dedi bende mutlu oldum ve o gece bana" nasılısn"diye mesajı attı bende bida "iyi" dedim peşinede"insanlık yapıpıymda soruyum sen nasılısn"dedim böyle fazla takmadım onu sizce bana geri dönermi onu hayla çok seviyorum ve şundan sıkılmış olabilirmi ona hergün onu nekadar çok sevdiğimi söylüyodum her mesajımda bi aşkım kelimesi felan oluyodu bunlarıda bana söyledi saten ben bana fazla değer verilmesini sevmem felan dedi herneyse sizce geri dönermi dönmezmi

• Evet 2014 senesin de 17Yaşımdayken bu kız döndü ve milli olarak kendisini halka arz ettim şuan ne yapıyor bilmiyorum ve umrumda değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aferin cool boi

• XxTRUCKxX X kullanıcısına yanıt
    ayıp değil mi lan bu kullandığın üslup ? sonra kızlar niye kötü diyorsunuz kızlar hakkında düşündüğünüz şeylere bak kullandığınız cümlelere bak size müstahak

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  •  Ciddi bi kız olayı bakın
  • Kedinin alfalığına bak be sevesim geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trubetzkoy -- 28 Aralık 2021; 0:14:36 >
  • dh bi kedi olsa bu olurdu

• XxTRUCKxX X kullanıcısına yanıt

Seneler sonra niye yazıyorsun bunu birader?

• Veronicaa kullanıcısına yanıt

Muhtemelen su an yıkık bi doneminde, olmayan özgüvenini bununla tatmin etmek istemis

• aznareps ingo etaicsal kullanıcısına yanıt

Olabilir hocam. Öyle diyince mantıklı geldi.

• aznareps ingo etaicsal kullanıcısına yanıt

Yav ne alakası var😅 eski konularıma bakarken gözüme çarptı sözüm meclisten dışarı kızları yalayan arkadaşlar çok alınmış bu dediğime ama kusura bakmayın buralara gelene kadar çok gipildim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.