Şimdi Ara

Çiçek sepeti crocs terlikler 235 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
4.937
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu siteden alana allah akıl fikir versin, pazardan çakmasını alın buradan alacağınıza.

• quote:

Orijinalden alıntı: StaNOnE

söylemesi ayıp 2 yıl önce önünde brn yazan terlik aldım 10₺'ye f/p'nin dibini yaşatıyor sağolsun.

Gaziantep'te üretiliyormuş. Geçen yaz ben de almıştım. Satıcı öyle söylemişti. Halen kullanıyorum. Hatta şimdi ayağımda :) Hamuru hala ilk günkü gibi yumuşak. Çok rahat bir terlik. Çiçek sepeti crocs terlikler 235 TL

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Benim de gg dan aldıklarım sahteydi, iade ettim, a101 den aldım, çok rahatlar. O para eder mi ayro mesele ama 50 tl lik versiyonları sağlık açısından riskli buluyorum, tene değen bir ürün neticede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende almak istiyorum ama bunların orjinali nerde bulunur arkadaşlar?

• Uzun süre ayakta durmak zorunda olanlar giysinler tabii ama sokakta da şununla yürümeyin arkadaş. Plaja bununla gidiyor adam. Böyle mide bulandırıcı bir tarafı var nedense. Akla hastane ortamını getirdiği için rahatsız ediyor galiba.

• murattekno kullanıcısına yanıt

Kendi sitesinden, amazondan, carrefourdan, a101den alabilirsiniz. a101de şu an 299 tl. Ek olarak a101de 300/30 indirim var, 270 tl'ye mal edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thrgl -- 23 Temmuz 2021; 13:36:40 >
  • thrgl T kullanıcısına yanıt

A101 indirim kodu var mı bildiğiniz?

Aradım bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende345 kullanıcısına yanıt
    Hocam kampanyalar kısmından bakabilirsiniz bugün son gün. Indirim sepet tutarı 300 olduktan sonra otomatik düşüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: eskikarateci

he tuvalet terliği he. hastane temposunda adidas boost giyiyorum parmaklarım nasır olmuş dönüyorum eve bu terlikle ile tek bir şikayetim olmuyor. bırakın bu dayı muhabbetlerini crocs çok özel bir ürün. zaten 30 dolar dolar da 9tl

bu sahte. alacaklara orjinal made in bosna olanlarını öneririm amazon yapıuo indirimler ara ara. vietnam üretimleri ile arssında rahatlık farkı var

Modeli bu olmayan normal bir terlik de giyseniz aynı sonucu almaz mısınız? Bunların ayak sağlığına nasıl bir faydası var?

• quote:

Orijinalden alıntı: raskolnikov81

Gaziantep'te üretiliyormuş. Geçen yaz ben de almıştım. Satıcı öyle söylemişti. Halen kullanıyorum. Hatta şimdi ayağımda :) Hamuru hala ilk günkü gibi yumuşak. Çok rahat bir terlik.

Alıntıları Göster
    Nerden buluruz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

bitmiş galiba hocam. bende sepette düşmedi :d

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Agonize kullanıcısına yanıt
    Çiçek sepeti crocs terlikler 235 TL
    Çiçek sepeti crocs terlikler 235 TLa101
    300 Tl Siparişe 30 Tl, 600 Tl Siparişe 60 Tl Indirim - A101
    https://www.a101.com.tr/kampanya/300tl-30tl-600tl-60tl-indirim-20-temmuz/?sorter=-price
  • Çiçek sepeti crocs terlikler 235 TLtrendyol.com
    SGS SHOES Erkek Siyah Yazlık Kaydırmaz Terlik Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
    https://www.trendyol.com/sgs-shoes/erkek-siyah-yazlik-kaydirmaz-terlik-p-38506658?boutiqueId=61&merchantId=112085
    dakikayla kaçtı heralde hocam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StaNOnE

söylemesi ayıp 2 yıl önce önünde brn yazan terlik aldım 10₺'ye f/p'nin dibini yaşatıyor sağolsun.

bende aldım bu terlikten tabanı acayip yumşak pazardan 15tlye aldım tam fp ürün.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.