Şimdi Ara

Çiçek sepeti crocs terlikler 235 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
4.937
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıcı hakkında bilgim yok fiyatlari uygun geldi numaralar mevcut mobilden link atamadım. Çiçek sepeti crocs terlikler 235 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ergoben -- 22 Temmuz 2021; 1:1:3 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• he tuvalet terliği he. hastane temposunda adidas boost giyiyorum parmaklarım nasır olmuş dönüyorum eve bu terlikle ile tek bir şikayetim olmuyor. bırakın bu dayı muhabbetlerini crocs çok özel bir ürün. zaten 30 dolar dolar da 9tl

bu sahte. alacaklara orjinal made in bosna olanlarını öneririm amazon yapıuo indirimler ara ara. vietnam üretimleri ile arssında rahatlık farkı var

• Akbük a101 de 199 TL'ye satıyorlar

• Orjinal midir arkadaşlar sizce? ben marka adıyla satılan sahtesine daha önce denk gelmedim

Edit : ürün linki https://www.ciceksepeti.com/tum-urunler?storeid=15152

Edit2: Sahtesi varmış arkadaşlar satılan ürünler yüksek ihtimalle sahte.
    https://www.youtube.com/watch?v=ZPpU2vjxML4&feature=youtu.be
    https://www.youtube.com/watch?v=VVmWSkXhGwc&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emree27 -- 22 Temmuz 2021; 2:17:19 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• arkadaşlar cidden şu tuvalet terliğine bu kadar para verecek misiniz?

• Teşekkürler sipariş verdim.

edit: sahte diye çok yazılmış iptal ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _3RC4N3R_ -- 23 Temmuz 2021; 1:53:53 >
  • Terlikler sahte sipariş verenlere geçmiş olsun bir soğuk su iyi
    Gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu terliğin, diğer terliklerden 200 TL pahalı satılmasını sağlayan özellik nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İnterest

Terlikler sahte sipariş verenlere geçmiş olsun bir soğuk su iyi
    Gider
    Nereden anladınız ?

• yahu böyle donanım haber sıcak fırsat takipçiliğimi olur

bu terliklerin ne özelliği varda bu kadar para verirler anlamam.

yurtdışında o ülkenin para birimine göre ucuz olabilir fakat türkiye ye göre dehşet derecede pahalı.

• he tuvalet terliği he. hastane temposunda adidas boost giyiyorum parmaklarım nasır olmuş dönüyorum eve bu terlikle ile tek bir şikayetim olmuyor. bırakın bu dayı muhabbetlerini crocs çok özel bir ürün. zaten 30 dolar dolar da 9tl

bu sahte. alacaklara orjinal made in bosna olanlarını öneririm amazon yapıuo indirimler ara ara. vietnam üretimleri ile arssında rahatlık farkı var

• İnterest kullanıcısına yanıt
    Nerden anladiniz? Bizide aydinlatin bilelim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Resmi satıcılar veya güvenli yerler hariç ALMAYIN!

• Sahtesi piyasada çok olan bir ürün.Güvenilir yerden alın.tualet terligi mevzusu tam boş kahvehane muhabbeti.Terlik gayet rahat.

• StaNOnE kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 8-9 yıldır aynı cümleyi kullanıyordum bu sene 1 tane orijinal crocs aldım şimdi bütün bir yaz ayağımda ne ağrıtıyor ne koku yapıyor inanılmaz rahat heryerde giyiliyor seneye yaz farklı rengini alacağım sizde deneyin bence

• Bütün yaz terlikle geziyorum. Saçma sapan bir şekilde kullandığım için, Crocslarım mahvoldu. Acil bir şeyler almam lazım.
    O parayı vermek neyse de... Bu başlık sayesinde çakmasına denk gelme ihtimalinin ne kadar çok olduğunu fark ettim.

• Ya bir kaliteli terlik olmus 400-800 arasi. Tatil oncesi 350 ye birkenstock terlik almistim. kazik diyordum. Simdi 600 olmus.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünlerin sahte olma olasılığı var mı ? Bu mağazadan önceden alan oldu mu ?

• söylemesi ayıp 2 yıl önce önünde brn yazan terlik aldım 10₺'ye f/p'nin dibini yaşatıyor sağolsun.

Çiçek sepeti crocs terlikler 235 TL
  • flipflop modelini kullanıyorum. 5 yıldır kopmadı ve yazın ayağımdan çıkmıyor desem...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.