Şimdi Ara

Cia bizi dinliyormus yıllardır :D (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
1
Favori
5.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Windows defender da kapalı ++

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçü Bey kullanıcısına yanıt
    O kameranın flaşını çalıştırmak için kamera izni istiyor
  • Bu yeni bir şey değilki kim bilir kaç yıldır dinliyorlar bu arada 2 gün sonra cia apple dinliyememiş gibi haberler çıkarsada hiç şaşırmayın beyler abd kendi markasını yedirmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayardaki hiçbir programın yerli olmadığı düşünülürse gayet doğal
  • quote:

Orijinalden alıntı: TUFF GONG

O kameranın flaşını çalıştırmak için kamera izni istiyor

sms-whatsapp-facebook-instangram mesajlarını çekmek için veya rehberını kopyalamak gibi izni yok ama
  • Bantlamaya hep üşendim ama Person of Interest izlediğimden beri hep kamera önünde ofsayt bir şey yapmaktan kaçıyordum

• Robinson_Crusoe kullanıcısına yanıt
    Bitcoin olayında nasıl bir düşünce yürüttünuz hocam?

Piyasayı kontrol etme şeklinde düşünüyorsanız e doğal olarak haklısınız.Yatirilan paralara bir anda cokebilirler BTC değerlerini bir anda tavan yaptırıp işlerini görebilirler.

Dahası ilerde hakim para birimi BTC olursa bütün parana hukmedebilirler.

• Beni isteyen dinleyebilir...

Hatta izleyebilir...

Sikinti yok...

• quote:

Orijinalden alıntı: KötüKediŞero

Beni isteyen dinleyebilir...

Hatta izleyebilir...

Sikinti yok...

Gerçekten mi ? ben kız arkadaşınla tüm konuşmalarını okuyabilir miyim ? hatta şöyle yapsak; sen kamuya açsan bütün konuşmalarını ve kameranı. Telefonun kamerasını da mikrofonunu da açsak ve youtubeda senin adına kişisel sayfanda canlı yayına açsak... İsteyen herkes dinlese ve izlese, rahatsız olmayacaksın ? bize hemen şurada email adresini ve şifreni yazabilir misin ?
  • hay allahım bir tek türk milletini dinliyorlar, dünya üzerinde akıllı telefon kullanmayan yok.

bu mantıkla hareket edersek hiç bir ülke insanının gizliliği diye bir şey kalmaz. cia'in eli o kadar uzun değil.
  • CIA'in daha önemli işleri vardır emin olun, ankaralı yasinin gece karısı ile yaptığı ile ilgilenmez adamlar.

• Benim laptop kamerası hep bantlı

• Olamaz şimdi Amerikayı çokeltemeyeceğim

• pog P kullanıcısına yanıt
    Bunu yazmaya gelmiştim... Gidiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GunslingeR085

CIA'in daha önemli işleri vardır emin olun, ankaralı yasinin gece karısı ile yaptığı ile ilgilenmez adamlar.

ankaralı yasin yıllar sonra bürokrat oldugunda , o video kaydını yasıne karsı kullanırlar*
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü Bey

quote:

CIA'in daha önemli işleri vardır emin olun, ankaralı yasinin gece karısı ile yaptığı ile ilgilenmez adamlar.

ankaralı yasin yıllar sonra bürokrat oldugunda , o video kaydını yasıne karsı kullanırlar*

bu kadar şeyi depolayabilmek için devasa sunuculara ihtiyaç var ayrıca ankaralı yasine karşı kullanacakları kozun depoladıkları dosyalar arasından bulmaları çok çok zor o yüzden sıkıntı yok.
  • Benim de aklımdan geçiyordu bunlar.Diyelim gelecekte önemli bir şirketin CEO'su oldun.Bu tür faaliyetler istediklerini yaptırabilmek için koz olarak kullanılıyor mu acaba...?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gurney5

quote:

quote:

bu kadar şeyi depolayabilmek için devasa sunuculara ihtiyaç var ayrıca ankaralı yasine karşı kullanacakları kozun depoladıkları dosyalar arasından bulmaları çok çok zor o yüzden sıkıntı yok.

:D biometrıc fotografların kullanıldııg databaselerı düşün ordan , yüzümüzde bellı hesaplamalar sonunda eşlesme yapılabılıyor , neden böyle bi sistem olmasın? 2 gb dosyayı 150 mb olarak sıkıstırabılen basıt programlar bile var :D bi ara 1 tb veriden bahsedılıyordu , o haberı bulursam atayım , ayrıca youtubenın devasa sunucuları yok mu?

• quote:

quote:

quote:

quote:

:D biometrıc fotografların kullanıldııg databaselerı düşün ordan , yüzümüzde bellı hesaplamalar sonunda eşlesme yapılabılıyor , neden böyle bi sistem olmasın? 2 gb dosyayı 150 mb olarak sıkıstırabılen basıt programlar bile var :D bi ara 1 tb veriden bahsedılıyordu , o haberı bulursam atayım , ayrıca youtubenın devasa sunucuları yok mu?

Youtubenın devasa sunucuları var ancak milyonlarca insandan ses, görüntü, video vb. dosyalar toplanması ve bunların depolanması daha büyük sunucular gerektirir. Yüz eşleştirmeleri illaki yapılır ve bilgisayarın bu yüzü bulması aylar sürebilir. CİA birini ortadan kaldıracaksa kaldırır.

Ben bizi izlemezler demiyorum bence her gün bizim görüntümüzü, sesimizi depolamıyorlar. Mark bile kamerasını kapatıyorsa tabii ki bizde önlemimizi almalıyız.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Youtubenın devasa sunucuları var ancak milyonlarca insandan ses, görüntü, video vb. dosyalar toplanması ve bunların depolanması daha büyük sunucular gerektirir. Yüz eşleştirmeleri illaki yapılır ve bilgisayarın bu yüzü bulması aylar sürebilir. CİA birini ortadan kaldıracaksa kaldırır.

Ben bizi izlemezler demiyorum bence her gün bizim görüntümüzü, sesimizi depolamıyorlar. Mark bile kamerasını kapatıyorsa tabii ki bizde önlemimizi almalıyız.

Kesınlıkle , telefon kamerası bıle

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.