Şimdi Ara

Chuwi Lapbook SE 13.3 inç Win10 Gemini Lake N4100 Kullanıcıları [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
3
Favori
5.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 279$ Şu an, daha iner mi yoksa şu an almalımıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukan2834

279$ Şu an, daha iner mi yoksa şu an almalımıyım?
    Hocam geçenlerde biraz daha indi 259 falan gördü sanırım ama tekrar düşer mi bilmiyorum açıkçası. Şuan da %25 indirimli gözüküyor yükselir mi bilmem ama hem 279du fiyat olarak. Tercih sizin :)
  • AliExpress'teki Chuwi Official Store ile görüştüm. 8 GB ram'li modeli Ekim sonu gibi piyasaya çıkacakmış. 4 GB ram'li modeli alacaktım, bu yüzden beklemeye karar verdim. Umarım çok fiyat farkı olmaz.

Ayrıca ürün bozulursa ve tamiri mümkün olmazsa sıfırı ile değişim yaptıklarını söylediler. Gearbest'ten aldığım Jumper Ezbook 3 Pro bozulunca tamir edemiyoruz deyip, ürünün satışı devam etmesine rağmen, eksik para iadesi yapmışlardı. Almayı düşünen arkadaşlar bunu da dikkate alsın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoxHound -- 24 Eylül 2018; 10:1:3 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam bir yandan 8 gb modeli gözlerken bir yandan bakmaya devam ediyoruz

youtube ingilizce kanallarda ips ekranin cokta kaliteli olmadigini soylemisler bu konuda sizin gorusunuz ne bayadir kullaniyorsunuz makineyi.

techtablet kanali windowsun emcc de oldugunu ssdde olmasini isterseniz klon kullanmaniz gerektigini soylemis. yani isletim sistemini ssdye kurarsak lisansli win 10 dan yararlanamiyor muyuz?

son olarak simdilik gorusleriniz neler 4 gb ram hakkinda hic tikaniklik yasadinizmi uzun vadede daha belli olacak ama sizin gorusunuzu merak ettim yaklasik 1 aylik kullanimdan sonra.

• Johnny Quid kullanıcısına yanıt
    Hocam 8 gb guzel gidermis de rami cok zorlayacak da bir işlemle karşılaşmadım daha

Şöyle şimdi, görüntü kalitesi olarak muhteşem gerçekten ips panelin artıları var görüş de çok iyi parlaklık iş görecek seviyede yalnız beni tek rahatsız eden sanki ekran yenilemesini hissediyorum gibi geliyor bazen, 60 hz olmasına rağmen genelde masaüstünde bi dalgalanma görüyorum gibi geliyor. Belki de yüksek kalite duvar kağıdı kullandigim içindir ama daha bunu halledemedim ama onun dışında gayet güzel bence ekran.

Hocam full screen lol oynamaya falan çalışırsanız tabii ki ram doluyor falan ama onun dışında büyük bir problem yaşamadım öyle kasım kasım kasmalik. Webde ve ofis için falan hiç eksiklik hissetmedim ramde ama oyun vs denerim derseniz biraz eksik kalabilir bir de çok yoğun web sayfalarında ara sıra problem olabilir ama ben genel anlamda memnunum şimdilik hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Helalinden 10

Hocam 8 gb guzel gidermis de rami cok zorlayacak da bir işlemle karşılaşmadım daha

Şöyle şimdi, görüntü kalitesi olarak muhteşem gerçekten ips panelin artıları var görüş de çok iyi parlaklık iş görecek seviyede yalnız beni tek rahatsız eden sanki ekran yenilemesini hissediyorum gibi geliyor bazen, 60 hz olmasına rağmen genelde masaüstünde bi dalgalanma görüyorum gibi geliyor. Belki de yüksek kalite duvar kağıdı kullandigim içindir ama daha bunu halledemedim ama onun dışında gayet güzel bence ekran.

Hocam full screen lol oynamaya falan çalışırsanız tabii ki ram doluyor falan ama onun dışında büyük bir problem yaşamadım öyle kasım kasım kasmalik. Webde ve ofis için falan hiç eksiklik hissetmedim ramde ama oyun vs denerim derseniz biraz eksik kalabilir bir de çok yoğun web sayfalarında ara sıra problem olabilir ama ben genel anlamda memnunum şimdilik hocam.
    echtablet kanali windowsun emcc de oldugunu ssdde olmasini isterseniz klon kullanmaniz gerektigini soylemis. yani isletim sistemini ssdye kurarsak lisansli win 10 dan yararlanamiyor muyuz?

hocam son olarak şu mevzuda da bizi aydınlatabilir misiniz? çok teşekkürler bilgiler için

• quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Quid

echtablet kanali windowsun emcc de oldugunu ssdde olmasini isterseniz klon kullanmaniz gerektigini soylemis. yani isletim sistemini ssdye kurarsak lisansli win 10 dan yararlanamiyor muyuz?

hocam son olarak şu mevzuda da bizi aydınlatabilir misiniz? çok teşekkürler bilgiler için

Alıntıları Göster
    Hocam pardon gözümden kaçmış o kısım, evet emmcde yüklü geliyor windows. Ben klonlamaya çalıştım fakat sıkıntı yaşadım karmaşık bir şeymiş anlamadım pek. Direk format için usb bellek oluşturdum orijinal windows setupu kurup. tamamen sıfırlayıp kurmama rağmen kendisi girdi windows keyini yani sıkıntısız ssdye taşıdım o şekilde ben. Yine de cmd'den çekmiştim keyi siz de cmd den keyinizi çekin de formattan önce elinizde olsun sıkıntı olmuyor orijinal windows işletim sistemi ile geliyor

• AliExpress'teki Chuwi Official'a tekrar sordum. 8 GB Ram'li model bu ay sonunda çıkıyor, dediler...

• quote:

Orijinalden alıntı: FoxHound

AliExpress'teki Chuwi Official'a tekrar sordum. 8 GB Ram'li model bu ay sonunda çıkıyor, dediler...
    Güzel haber hocam, bakalım fiyat ne olacak...
  • Arkadaşlar fiyatlar uçmuş durumda, kur son günlerde düşüşteyken alim diyorum be dersiniz? Kullanım amacım günlük işler+dizi film. Uzun ömürlü olsun istiyorum çinlilere güven olur mu bilemedim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Takeshi Kovacs

Arkadaşlar fiyatlar uçmuş durumda, kur son günlerde düşüşteyken alim diyorum be dersiniz? Kullanım amacım günlük işler+dizi film. Uzun ömürlü olsun istiyorum çinlilere güven olur mu bilemedim
    Hocam şimdi gördüm mesajınızı, fiyat bence şuan ideal seviyelere indi. 1600 civarında gözüküyor sitede ki bu bence yerinde bir fiyat. Hele ki dolarla alırsanız 1500 küsüre denk geliyor sanırım. Bu civarda bana sorarsanız kaçmaz, işimi fazlasıyla görüyor benim. Ben de günlük işler için ofis işleri için ve youtube için kullanmaktayım ki 4k video izlerken bile kastığı olmadı daha yt'de. Gearbest olduğu sürece sıkıntı yaşamazsınız bence ben şimdiye kadar bir problem yaşamadım yardımcı oldular hep.

• Arkadaşa ben kesinlikle Gearbest'i tavsiye etmiyorum. Sattığı ürünün arkasında durmayan bir firma...

• quote:

Arkadaşa ben kesinlikle Gearbest'i tavsiye etmiyorum. Sattığı ürünün arkasında durmayan bir firma...
    Hocam benim yaşadığım ufacık bir sıkıntıyı bile tamirinden daha fazla edecek şekilde telafi ettiler, bence siz özel bir sıkıntı yaşamışsınız
  • Hangi üründe nasıl bir sıkıntı yaşadınız, ürünü ne kadar kullandınız, nasıl telafi ettiler?...

• quote:

Hangi üründe nasıl bir sıkıntı yaşadınız, ürünü ne kadar kullandınız, nasıl telafi ettiler?...
    Hocam bu laptopta direk fn tuşu ile ilgili bir sıkıntı yaşadım, videoda da söylemiştim. FN tuşu basılı gibi davranıyordu klavye, çok büyük bir sıkıntı değil ama sonuçta olmaması gereken bir şey. Öncelikle ürünü gönderin yenisiyle ücretsiz değiştirelim kargo ücretini de biz karşılayalım dediler, tabi önce kargo ücretini de sorun dediler. Ben sordum, biraz fazla miktar söyledi kargocular. Bunu ilettim onlara, tatmin edecek bir indirim yaptılar hocam buraya yazmam doğru olmaz tabii ki ama klavyeyi tamir ettirebileceğim bir miktar yani olumsuz bir durum yaşamadım açıkçası.

• Hocam ürünü yeni almışsınız ondan muhtemelen, emin olun 3 ay sonra aynı muameleyi göremeyeceksiniz. Umarım cihazınızı sorunsuz kullanırsınız...

Benim Gearbest'ten 220$'a aldığım Jumper Ezbook 3 Pro bozulup açılmayınca ürünün hala sıfır satışı devam ettiği halde, değişim yapmayıp 150$ para iadesi yaptılar. Gearbest tarafından mağdur edildim kısacası. AliExpress'teki Chuwi Official Store aynı durumda sıfırı ile değişim yaparız diyor...

Bahsettiğim durumun bir benzerini yaşayan başka bir arkadaş...
    Chuwi Lapbook SE 13.3 inç Win10 Gemini Lake N4100 Kullanıcıları [ANA KONU]

• Arkadaşlar Dell marka laptopum 8 yılı devirdi ve şuan çok yavaşladı. Yeni laptop alayım istiyorum. Oynadığım tek oyun LOL. Şuanki laptop en düşük ayarlarda bile kasıyor. Bu PC LOL ü orta ayarlarda oynatır mı ? Onun dışında internet, ofis, dizi ve film izlemek için kullanacağım ki bu işler için yeterli olduğunu yazmışsınız. Sanırım şuanki kurdan herşey dahil 1800 tl gibi bir fiyata gelecek. Bu fiyatlara yakın özellikte tr den bir ürün alabilir miyiz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar acaba aranızda bu cihazı alıpta macos yüklemeyi deneyen oldu mu .?

• quote:

Orijinalden alıntı: Devilsbutcher

Arkadaşlar Dell marka laptopum 8 yılı devirdi ve şuan çok yavaşladı. Yeni laptop alayım istiyorum. Oynadığım tek oyun LOL. Şuanki laptop en düşük ayarlarda bile kasıyor. Bu PC LOL ü orta ayarlarda oynatır mı ? Onun dışında internet, ofis, dizi ve film izlemek için kullanacağım ki bu işler için yeterli olduğunu yazmışsınız. Sanırım şuanki kurdan herşey dahil 1800 tl gibi bir fiyata gelecek. Bu fiyatlara yakın özellikte tr den bir ürün alabilir miyiz ?
    Hocam ben kullanıyorum aktif olarak, lol oynarsınız ama orta-düşük ayarlarda oynarsınız bir de fps 60 üzerine çıkmaz yani genelde 40 50 fps civarı verir. Tam olarak dediğiniz amaçla kullanmaktayım ben de cihazı ofis işlerini hallediyor film için gayet güzel ekranı bence. Şuan dolar düştükçe fiyat da düşmekte artı olarak 210 lira civarı çıkması muhtemelen gümrük vergisi var biraz şansınıza o da.

• Kasım sonu 8 GB Ram'li modelin geleceğini söyleyen, Chuwi'ye ne zaman çıkacağını tekrar sordum...

"Dear, thanks for your support for our product.
    The device is 4G version only, the 8G version may be available in January next year. Sorry for that.
    Have a nice day!"

Sanırım ben de 4 GB Ram'li modeli alacağım. Umarım 11.11'de iyi bir kampanya olur...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.