Şimdi Ara

Chuwi konusunda yardım edermisiniz arkadaşlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu linkte verdiğim tableti sipariş ettim arkadaşlar. ben ekstradan buna klavye dock almak istiyorum. Onlarda da aynı açıklamalar yazmasına rağmen farklı tiplerde klavye var fotoğraflarda üç tane farklı model var hangisi buna uyar acaba. Tablet konusunda her türlü yorumlarınıza açığım.
     Chuwi konusunda yardım edermisiniz arkadaşlar Chuwi konusunda yardım edermisiniz arkadaşlar Chuwi konusunda yardım edermisiniz arkadaşlar Chuwi konusunda yardım edermisiniz arkadaşlar Chuwi konusunda yardım edermisiniz arkadaşlar Chuwi konusunda yardım edermisiniz arkadaşlar
    10.1 "Pro Chuwi Hi10 Çift camerasTablet PC Intel Kiraz Trail Z8300 Windows 10 ve Android 5.1 4G RAM 64G ROM 1920x1200 IPS Tipi-C
    http://s.aliexpress.com/b6FRJBnI
    (from AliExpress Android)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haziranyagmuru -- 25 Aralık 2016; 18:16:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sanırım hı10, hı10Pro , hı10 plus diye üç farklı model var ben hı10 Pro almış bulunuyorum. Klavyelerin ışıkları farklı kiminde yazı var kiminde işaret var farklı işlevleri var gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haziranyagmuru -- 25 Aralık 2016; 18:17:49 >
  • Bende ilk bas tablet alacakdim ama Chuwi Lapbook daha cok ilgimi cekdi.Ozellikleride hemen hemen ayni.Bildigin ultrabook.Vergide cikmadi cok memnunum pc den
  • quote:

Orijinalden alıntı: ltrg

Bende ilk bas tablet alacakdim ama Chuwi Lapbook daha cok ilgimi cekdi.Ozellikleride hemen hemen ayni.Bildigin ultrabook.Vergide cikmadi cok memnunum pc den

Hocam çok haklısınız aslında. Baktım güzel bilgisayar. İhtiyaca göre almak gerek bilgisayarı. Ben okulda sınıfta veya öğretmenler odasında sunum hazırlamak soru hazırlamak için aldım ondan dolayı küçük pratik olsun çantada kitap arasında taşınsin diye bunu aldım film izlemek ofis programları dışında kullanmıyorum zaten

• haziranyagmuru kullanıcısına yanıt
    Bende oyle yaklasik 730 filan a mal oldu .Hatta vergiyede raziyd vergi cikmadi.Gayet guzel bi pc ben zaten oyun ihtiyacimi ps4 den gderiyorum.Szin gbi film internet muzik gunluk isler icin ideal ozellikleri cok iyi full hd vede gorunum olarakda macbook air i andiriyor.Tr de bu fiyata bu incelik ve ozelliklerde laptop yok.Bemim icin cok karli bi alisveris oldu.Cok memnunum.Vede icinde orjinal windows 10 home yuklu.

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.