Şimdi Ara

Chuwi Hi8 PRO Ürün İncelemesi [84,99$]-[SON:11 ADET] YANIYORR!! (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
6
Favori
6.014
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gümrüğe takılma olasılığı var mı? Birde bugün sipariş etsek ne zamana geliyor acaba?
  • walter13 kullanıcısına yanıt
    Gümrükte sorun olmaz hocam. Benimki ve konuda alanlar arkadaşların hepsinin tabletleri sorunsuz bir şekilde geldi. 2,5 haftaya falan gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende sipariş ettim Türkiye'ye girdi şuan uluslararası pim ' de gözüküyor bekliyoruz bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa3595

bende sipariş ettim Türkiye'ye girdi şuan uluslararası pim ' de gözüküyor bekliyoruz bakalım

Kaç günde gelmiş oldu ürün? Birde kredi kartıyla mı paypal ile mi aldınız
    şuan hala pimde gözüküyor muhtemelen ukime yollayacaklar daha elime geçmedi kredi kartı ile 192 tl ye aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa3595

şuan hala pimde gözüküyor muhtemelen ukime yollayacaklar daha elime geçmedi kredi kartı ile 192 tl ye aldım

Anladım hocam. 192 TL'ye nasıl aldınız? şuan 288 lira civarlarında dolanıyor
    80 dolara inmişti 20 dolarda bende biriken points vardı sigorta dahil 62 dolara aldım
  • Teclast x80 Plus mu Cube iwork 8 ultimate mi Chuwi hi8 pro mu sizce ekran çözünürlüğü düşündürüyor birde Chuwi de sorun varmı kronik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • r4deon kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle Chuwi Hi8 PRO hocam.

• berkan0zmen kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam hazır banggood da da kupon varken 85 dolara kadar indi fiyat iyimi sizce

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: r4deon

Teşekkür ederim hocam hazır banggood da da kupon varken 85 dolara kadar indi fiyat iyimi sizce

şuan 78 dolar

http://www.banggood.com/Chuwi-HI8-Pro-32GB-Intel-Z8300-Quad-Core-1_84GHz-8-Inch-Dual-OS-Tablet-p-1010313.html
  • Beyler tablet nasıl Banggoodda indirime girmiş almayı düşünüyorum , günlük kullanım ; Whatsapp web , telegram , youtube facebook , müzik film dizi için almayı düşünüyorum , bide alınca androidi silcem windows 10 olarak kullanıcam önerirmisiniz
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Köroğlu_ -- 14 Eylül 2016; 8:06:25 >
  • Hocam tanıtımdaki ürünle bu aynı değil. Linki kaldırın isterseniz.

• Büyül ümitlerde almıştım fakat benim şansımamı bilmiyorum aksilikler hep üst üste geldi.. Şimdide kapandı açılmıyor, şarj oluyor fakat hiç bir şekilde ekranı açamıyorum. Ticket attım bakalım cevabı bekliyorum
  • lol oynatiren videosu var mı acaba?
  • Yeniden 79 dolar oldu

Son 79 ürün

http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_219480.html?wid=21
  • 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Aynı ürün değil hocam.

• berkan0zmen kullanıcısına yanıt
    Pro'yla arasında fazla fark yok ki. Bir USB Type-C farkı var birde işlemci. Bence onlar için fazla para vermeye gerek yok normali daha ucuzsa.
  • 0MG90 kullanıcısına yanıt
    İşlemci için 10 dolar değer. Eski işlemciyi hiç önermiyolar. Şarj konusunda çok kötüymüş diyolar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.