Şimdi Ara

CHUWİ Hi8 ANA KONU - Inceleme[Win8.1, Z3736F, FullHD IPS] (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
534
Cevap
13
Favori
24.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu linkteki uygun mu sizce.

http://www.banggood.com/Chuwi-HI8-Pro-32GB-Intel-Z8300-Quad-Core-1_84GHz-8-Inch-Dual-OS-Tablet-p-1010313.html

YA da siz aldığınız satıcının linkini paylaşabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NamSalanAdam N kullanıcısına yanıt
    Gta San andreas multiplayer SAMP Oyniyacağım bana sorun çıkartırım klavye mouse takıp oynayacağım binevi laptop gibi sizce bana SAMPI 3-4 saat arası oynatabilirmi

• İki uç foto olaydi iyiydi

• Chuwi Hi8 PRO[Dual Boot]Ürün İncelememe buradan(tıklayın) ulaşabilirsiniz.
  • EneSerhat kullanıcısına yanıt
    Gearbest yada Banggood bildiğim kadarıyla ürünleri direk kendi satıyor bu iki siteden de istediğini alabilirsin. Ürünlerin sayfasında bazen indirim kodaları oluyor almadan araştır.
  • Çok acil sipariş aşamasındayım, yardım edebilir misiniz?
    If you have special instructions for your order such as dropshipping order, gift order etc, please let us know!

Ayrıca 7-15 gün arası teslim için

DHL(SG)
    7 - 15 business days $1.75 şunu seçmemin bir yararı var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EneSerhat -- 15 Ağustos 2016; 13:16:59 >
  • Linkteki 64 GB SD kartı aldım. ama sadece windows tarafında görünüyor.
    Android tarafı hiç görmüyor. Android'in görmesi için ne yapabilirim. Derin uyku sorunu güncellemesinden önce root yapılabiliyormuş. Güncelleme sonrası root yapabilen var mı? Varsa SD Kartı görmesi için bir ayar yapabilir miyiz?
  • ürün şuanda gearbestte indirimde ayrıca benim birikmiş puanlarım var sigorta dahil bana 62 dolara denk gelecek sizce almalımıyım genel olarak memnunmusununz ?
  • Suan bende hem windows 10 da hem de android kisminda sd karti gormuyor. Chuwinin forum sitesinde ya da yabanci sitelerde ayni sikintiyi yasayanlar var ama bi cozum yok. Maalesef....

• quote:

Orijinalden alıntı: hdhancom

Suan bende hem windows 10 da hem de android kisminda sd karti gormuyor. Chuwinin forum sitesinde ya da yabanci sitelerde ayni sikintiyi yasayanlar var ama bi cozum yok. Maalesef....

windows 10 için hi8pro sürücülerini sitesinde bulup tekrar yükleyip deneyin derim. Bulamazsanız benim 2-3 mesaj öncesi verdiğim sürücüleri kurun. Toplu olarak tüm sürücüleri yükleyecektir.
  • Sezgin99 Sizin Driver paketini Kurdum ama maalesef. Oncesinde kendim driver guncelleme programlari ile denemistim. Tableti komple yeniden kurmayi dusunuyorum. Ama pek de cesaret edemiyorum. Biraz karisik geldi bana. Nasil kurulum yapacagim tam bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hdhancom -- 19 Ağustos 2016; 22:34:42 >
  • Arkadaşlar merhaba

Bu tabletin Android bölümüne 5.1 veya 6.0 yükleyen varmı? benimki hala Android 4.4 yüklü bilgi verebilirmisiniz? Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdhancom

Sezgin99 Sizin Driver paketini Kurdum ama maalesef. Oncesinde kendim driver guncelleme programlari ile denemistim. Tableti komple yeniden kurmayi dusunuyorum. Ama pek de cesaret edemiyorum. Biraz karisik geldi bana. Nasil kurulum yapacagim tam bilemiyorum.

Burada Windows 10 nasıl kurulur anlatmıştım. Ama siz önce Chuwi Firmware Download adresinden size uygun dosyaları indirip kurulumu deneyin. Aslında o sayfada Windows 10 driver'ları da varmış önce onu kurup deneyin. Olmazsa oradaki dosyaları indirip yeniden sıfır kurabilirsiniz.

Bu arada Tukre sizinki hi8 olmalı. O konuda hiçbir fikrim yok. Son mesajlar hep hi8pro üzerine gelen sorun yada çözümler.

• Arkadaşlar almak isteyen varsa elimde kutulu/sıfır ve jelatinli Chuwi Hi8 PRO var, cep telefonu alacağım için uygun fiyattan vereceğim. İsterseniz dükkanımdan bakabilirsiniz, isterseniz de buradan ulaşabilirsiniz(ilana gitmek için tıklayınız). Almak isteyenler özel mesaj yoluyla ya da ilandaki numaramdan WhatsApp'tan ulaşabilir. Hayırlı akşamlar dilerim.
  • Arkadaslar dun tableti sarja koymustum.
    Yarım saat sonra filan baktim,isigi yanıp sönmüyor.
    Tablet bildiginiz ölmüş.hicbir sekilde açılmıyor.
    Yardimci olabilecek biri var mi?

• İstanbul içi chuwisini satan varsa pm lütfen:)

• Bu tabletten kullaniyorum. Bazi skintilar var. Malesef yeterli destegi yok. tabletle ilgili yabancı sitelerde de yaptigim arastirmalarda tabletin sd kart okuma problemi var. Cozum bulunamadi.android kisminda Sd karti bazen goruyor bazen gormuyor. Windows kisminda su an hic gormuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hdhancom -- 17 Eylül 2016; 6:55:53 >
  • Hİ8 Pro almayı düşünüyorum . Herhangi bir arıza durumunda garantisi var mı ? Kullanan arkadaşlar artılarını ve eksilerini yazabilirler mi ? Son olarak tavsiye eder misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KeskinTr

Hİ8 Pro almayı düşünüyorum . Herhangi bir arıza durumunda garantisi var mı ? Kullanan arkadaşlar artılarını ve eksilerini yazabilirler mi ? Son olarak tavsiye eder misiniz ?

+1
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.