Şimdi Ara

CHUWİ Hi8 ANA KONU - Inceleme[Win8.1, Z3736F, FullHD IPS] (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
534
Cevap
13
Favori
24.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fatalrhymex

Dün gece itibariyle bende pro olanından sipariş geçtim hayırlısıyla. Gümrük geçişi maksimum 84 dolar diye sıkıntı olmaması için hafıza kartı ve kılıfı ayrı verdim.
    Bu mesaja eklenen görseller:

CHUWİ Hi8 ANA KONU - Inceleme[Win8.1, Z3736F, FullHD IPS]

Nereden aldınız acaba? Link verebilir misiniz? Ben de almak istiyorum... Bu Fiyat aralığında tablet arıyorum. Sanırım en mantıklısı bu gibi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sonbahar78 kullanıcısına yanıt
    Gearbest hocam zaten orda görürsünüz direk link vermedim az bir zaman kaldı indirimin sona ermesine

• Unutmadan birde üstüne type c 3 port çoğaltıcı da ekledim aklınızda olsun klavye mouse Flash bellekler için lazım olacak 8 dolar bişeydi

• fatalrhymex F kullanıcısına yanıt
    10-15 gündür bakıyorum aslında, o fiyata hiç görmedim. Tekrar bütün şimdi. Sizin aldığınız fiyata göremedim...

• quote:

Orijinalden alıntı: sonbahar78

10-15 gündür bakıyorum aslında, o fiyata hiç görmedim. Tekrar bütün şimdi. Sizin aldığınız fiyata göremedim...

Hocam 1 2 günde 10 dolar zamlanmış şansınıza artık

• quote:

Unutmadan birde üstüne type c 3 port çoğaltıcı da ekledim aklınızda olsun klavye mouse Flash bellekler için lazım olacak 8 dolar bişeydi
    quote:

Orijinalden alinti: fatalrhymex

Unutmadan birde üstüne type c 3 port çogaltici da ekledim aklinizda olsun klavye mouse Flash bellekler için lazim olacak 8 dolar biseydi

ben type-c otg'nin ucuna 10-15 sene önceki 4'lü usb çoklayicimi bagladim usb bellek, klavye-mouse kablosuz usb baglantisi ayni anda hiç sorunsuz çalisti :)
    Yani muhtemelen usb 1.1 olan çoklayicim sorunsuz çalisti. Yalniz bios'u güncellerken 2-3 dakka sürdü belki 1.1 oldugu içindir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peni_Silin -- 26 Haziran 2016; 1:45:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sezgin99

quote:

Unutmadan birde üstüne type c 3 port çoğaltıcı da ekledim aklınızda olsun klavye mouse Flash bellekler için lazım olacak 8 dolar bişeydi

ben type-c otg'nin ucuna 10-15 sene önceki 4'lü usb çoklayıcımı bağladım usb bellek, klavye-mouse için kablosuz usb bağlantısı aynı anda hiç sorunsuz çalıştı :)
    Yani muhtemelen usb 1.1 çoklayıcım sorunsuz çalıştı. Yalnız bios'u güncellerken 2-3 dakka sürdü belki 1.1 olduğu içindir.

Anladım hocam da sanırım ben yanlış daha doğrusu bakmadan sipariş vermişim heralde 3 port çoğaltıcıyı, tablet inşallah sadece type c portundan şarj olmuyordur benim aldığımda 3 usb ve ethernet portu var çıkış olarak, tekrardan type c ye çıkış yok. Şimdi ben bunu bağlarsam tablete ve tablet sadece type c portundan şarj oluyorsa yandık :)

• Maalesef sadece type-c çyky?yndan ?arj oluyor. Tekrar type-c çyky?y olan bir?ey var my bilmiyorum ama ben almadan önce bu ba?lykta dönen sohbette herkes usb kullanyrken ayny zamanda ?arj edebilecek bir?ey bulma derdindeydi. Kimse muvaffak(!) olamamy?ty. Siz bir?eyler bulursanyz kalyn harflerle yazmayy unutmayyn.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peni_Silin -- 26 Haziran 2016; 1:53:42 >
  • quote:

Maalesef sadece type-c çyky?yndan ?arj oluyor. Tekrar type-c çyky?y olan bir?ey var my bilmiyorum ama ben almadan önce bu ba?lykta dönen sohbette herkes usb kullanyrken ayny zamanda ?arj edebilecek bir?ey bulma derdindeydi. Kimse muvaffak(!) olamamy?ty. Siz bir?eyler bulursanyz kalyn harflerle yazmayy unutmayyn.

Hocam buldum :) type c den hem hdmi hem usb 3.0 hemde type c şarj giriş portu olan bir çoklayıcı. Şarj konusunda sıkıntı olmuyormuş hemde micro hdmi derdinden kurtulmuş olurum fiyatı 60 lira civarına geliyor ama el mecbur alacağız. Şimdi benim size sormak istediğim birşey var. Bi önceki almış olduğum ethernet portlu çoğaltıcı boşuna gelecek ben bunu nasıl iade ederim kolay yolu nedir veya hiç almasam geri gider mi gittiği zamanda paramı iade ederler mi :) kusura bakmayın bol sorulu bi yorum oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: djcool

Artık paypal ile ödeme yapılamıyor diye biliyorum, nasıl yapıyorsunuz ödemeyi bunları satın alırken?

Kart seçenekleri var hocam kredi kartıyla yapıyorum ben

• quote:

Orijinalden alıntı: candasd

Herkese selam, usb şarj ve çoklama olayını hangi kombinasyonu denediysem yapamadım, belki bizim cihazlarda olmuyor olabilir belki kullandığım kablolar bozuk olabilir.

Bu gün detaylı oyun testi yaptım, yüklediğim oyunları harici SD karta yükledim. Şu an Knight Online, LOL, Half-Life, Heart Stone yüklü ve hepsi gayet güzel oynanıyor. Yeterli hafıza kartı olursa bunda çok güzel WOW oynanır diye tahmin ediyorum. Tabiki bataryası hızla azalıyor ama yine de yapabilmek güzel (:

Bir de Half-Life resmi koyayım tam olsun (Nostaji)

Intel kendi sitesinde tablette oyun oynanmayacağını söylemiş.

Yani Intel Z3736F ve pro'lardaki Z8300 işlemcilerin tümleşik ekran kartı Intel HD'ler işe yaramaz demek istiyor resmen :D

• Kim ne derse desin iş görüyor mu görüyor, oyun açıyor mu açıyor, android tabanlı da mis gibi tablet pc işte

• fatalrhymex F kullanıcısına yanıt
    Bu benim de alabileceğim türden direkt hdmi çıkışlı güzel brşeymiş. Ama önce sana bir gelsin incelemeni okuyayım sonra alacağım.
    Diğer siparişini iptal edersen paran iade ediliyor sanırım. Öyle bir sohbet vardı bu başlık altında gibi hatırlıyorum.
  • quote:

Bu benim de alabileceğim türden direkt hdmi çıkışlı güzel brşeymiş. Ama önce sana bir gelsin incelemeni okuyayım sonra alacağım.
    Diğer siparişini iptal edersen paran iade ediliyor sanırım. Öyle bir sohbet vardı bu başlık altında gibi hatırlıyorum.

Tamamdır hocam kargolar yola çıkmış gelsinde incelememi yapacağım hepsinin tek tek

• yaşadığım bir sorundan bahsetmek istiyorum. aliexpress ten mixza 64 gb hafıza kartı aldım. ilk başlarda sorun yoktu ama önce windows kısmında şimdi de android kısmında hafıza kartını yuvasına takınca görmüyor. mixza hafıza kartını yanında hediye gelen usb aparatla usb yuvasından takınca tanıyor ama tabletin sd kart yuvasına takınca görmüyor. böyle bir proble yaşayan oldu mu? hafıza kartının formatı ne olmalı exfat mı ntfs mi yoksa fat32 mi?
  • Arkadaşlar Windows kısmındaki şarj problemini çözebilen oldu mu?

• hdhancom H kullanıcısına yanıt
    Ben de birkaç gündür bu durumla karşı karşıyayım hocam. Ne yapacağız, bilmiyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: candasd

Herkese selam, usb şarj ve çoklama olayını hangi kombinasyonu denediysem yapamadım, belki bizim cihazlarda olmuyor olabilir belki kullandığım kablolar bozuk olabilir.

Bu gün detaylı oyun testi yaptım, yüklediğim oyunları harici SD karta yükledim. Şu an Knight Online, LOL, Half-Life, Heart Stone yüklü ve hepsi gayet güzel oynanıyor. Yeterli hafıza kartı olursa bunda çok güzel WOW oynanır diye tahmin ediyorum. Tabiki bataryası hızla azalıyor ama yine de yapabilmek güzel (:

Bir de Half-Life resmi koyayım tam olsun (Nostaji)

Intel kendi sitesinde tablette oyun oynanmayacağını söylemiş.

Yani Intel Z3736F ve pro'lardaki Z8300 işlemcilerin tümleşik ekran kartı Intel HD'ler işe yaramaz demek istiyor resmen :D

Yahu tableti geçsin de, laptop ile oyun mu oynanır.
    Oyunun keyfi geniş ekran, kasadan bağımsız klavye ve mouse ile oynanır.

Adam video çekmiş bir tane laptop ile oynayan var mı. Bu reklamı hazırlayanın bu işlere çok yabancı olduğu aşikar.

• Arkadaşlar merhaba Benim tablette android ten windows a geçiş yaptığımız uygulama silinmiş ismini ve sürümünü bana yazabilirmisiniz apk sını bulmam lazim windows a gecemiyorum
  • Vi8plus var bende, tek os var o da windows, sıfırlama yaptıktan sonra açılmıyor, format denedim elimde dosyalar var fakat usbyi görüyor ama usbden boot olmuyor o boot ekranı gelmiyor format için, ne yapmak gerek.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.