Şimdi Ara

Chuwi hi10

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uyumsuz windows kurdum tablete açıldı ne dokunmatik ne mouse klavye nede tuş çalışmadığın kapatabiliyorum donuk duruo ne yapacam ben kaldım resmen acil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Once power tusuna tablet kapanana kadar basili tut.tablet kapanacak.sonra mouse tablete tak ve tableti ac.

Linkteki driverleri kur

https://drive.google.com/uc?id=0B4EXB7Ngka9pVE94NVFINFNTTUE&export=download

• wersin3230 W kullanıcısına yanıt
    usta bu driverleri nasıl kurcam birfe wifisi yok telden bir sürü program attım gine olmadı hangi windows sürümü kurarsam ilk güne döner napıcam

• neksusb N kullanıcısına yanıt
    Chuwinin sitesinden fabrika windowsunu yuklersen ilk haline doner.ben bi bakayim bulursam linkini atarim

Yada microsoftun sitesinden windows10 64bit home single indirip yukleyeceksin.

Driverleri tam incelemedim ama setup dosyasi yoksa manuel yukleyeceksin.yani her klasore tektek bakip klasorun icindeki dosya uzantisi .inf olan dosyalarin hepsine mouse ile sag tiklayip yukle diyeceksin

• neksusb N kullanıcısına yanıt
    Ben 64bit dedim ama bu sitedeki linklerden senin tabletin seri numarasina gore windowsu indir.eger onceden 32bit ise sende 32bit indirirsin

http://forum.chuwi.com/thread-229-1-1.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wersin3230 -- 11 Mayıs 2017; 23:26:29 >
  • wersin3230 W kullanıcısına yanıt
    Usta system 32 ye atınca driverlwri düzeldi eyw

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.