Şimdi Ara

'Chulsan's anger' görevi ve boş quest

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 15. leveldeyim. "Chulsan's anger" questi açılmış. Ancak Chulsan'a gittiğim zaman quest muest çıkmıyor ortaya!... Aynı sorunu yaşayan oldu mu?

Ve başka bir sorun, aynı anda general'den de bir quest açılmış, ancak quest "BOŞ" çıktı! ... Yani şöyle açıklıyım, general'e (military camp'taki) gidip konuştuğum zaman yeni bir konuşma seçeneği görünüyor, ancak seçenekte hiçbirsey yazmıyor bomboş! Ve onu seçtiğimde yine hiçbirsey yazmıyor "kabul mu red mi" diye seçeneğim oluyor, "kabul" diyip quest'i alıyorum listeme ekleniyor, orda da birşey yazmıyor!... Böyle acayip birşey, ben de iptal ettim o quest'i. (Yukarıdaki sorunla da ilgili olabilir.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogan23 -- 30 Ocak 2006 15:08:50 >

• Arkadaşlar yok mu bir cevap? EXP'm %10'larda, quest'im de yok, amaçsızca ortada kaldım!

Şu başlıkta ->http://forum.donanimhaber.com/m_5590010/tm.htm görev "Cheolhyeon Anger" diye geçiyor...

Oyunu da o kadar lineer yapmışar ki, quest yapmak konusunda hiçbir alternatifin olmuyor!

• ya tüm bandit görvlerini yapmadan alamıyorsun...aklıma sadece bu geldi...
  • Hmm sen öyle deyince şimdi baktım "Bandit Operation Map" görevini yapmamışım... ama çıkmadı bende böyle bir görev?

Lanet oyun ya!... İlle hepsini sırayla yapıcaz, ille o levelde yapıcaz... offf
  • yok ya..şimdi de yapabilirsin bandit map'İ...olamzsa bana söyle ben konuşurum demirciyle
  • Operation Map görevini aldım. Ama boş quest hala var... Bakalım neler olacak, belki düzelir.
  • Off, noob millet. Boş quest dediğin 0 yazan quest mi? Onda ilk aldığında 30 yaoung, 30 tiger, 3de champ kesiyorsun. 2. Aldığında 5* young, 50 normal 5de champ kesiyorsun budur. Demirciden o görevi yazar yazamaz alamadım bende lvl 21deyken adama gidip alabildim.
  • Hayır suan o gorevde bug var.
    1.seviyeyi yapıyorsun kesiyorsun 20ser tane.Sonra gidiyosun exinide veriyor ama 2. seviyeyi isterken bos bi sayfa geliyor dokumandan okudugum icin 3 champ 30ar tane de tiger kestim ama saymıyor ve bosa gidiyor.Yapılacak tek sey bugun düzeltilmesini beklemek.
  • hayır beaw o gorev hunter guild den alınıyor ben aldım 50 tane bandit kesecen ama ondan once 11 lvl questini yapman lazim 50 bandit archer kesmen lazim oldumu istediin
  • Ben o görevi yaptım sakın "0" yazıyor diye yapmamazlık yapmayın gerekli kadar kaplan kesince zaten görev kağıdında compilite diye beliriyor gidin 3 görevide alın ve yapın 15. leveldeyim. "Chulsan's anger görevini yaptım 200 Bandit Bowman keseceksiniz

Level 13 - "Tiger Hunting Competition"(3 defa tekrarlanabilir)
    NPC : General SONHEYON
    1: 1 Tiger champion, 20 Tiger ve 20 Young Tiger öldürün ve SONHEYON'la konusun.
    Ödülü aldiktan sonra tekrar konusun.
    2: 3 Tiger champion 40 Tiger ve 40 Young Tiger öldürün ve SONHEYON'la konusun.
    Ödülü aldiktan sonra tekrar konusun.
    3: 5 Tiger champion 50 Tiger ve 50 Young Tiger öldürün ve SONHEYON'la konusun.
    Ödül : 33k exp, 9550 sp exp, 3600 gold, 1 Tiger Volient Scroll & Hp recovery potions.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redsamuray -- 31 Ocak 2006 4:10:42 >
  • arkadaş haklısın galiba bendede boş çıktı o görev başkalarındada varmı böle BOŞ görev???
  • o boş görevler önüne hep çıkıcak....
    çok tekrarlı görevlerde çıkıyo...
    sen ona aldırış etmeden devam et görevi yapmaya..
    görev bitince questinde complate yazıcak zaten
  • bombaci görevim boştu ama 28 lvli atlamak için bile o görevi kullandim allahtan 3 kere yapilabilior
  • bende şimdi bombacı görevindeyim...
    nasıl kastın o kadar sen yaa...
    benim gözüm korktu walla..
  • bakbide galiba bandit bowmen kesmen gerek ama ben bütün janganı gesdim bi bowmenb görmedim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.