Şimdi Ara

chrome zenmate signup failed diyor çalışmıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
42.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    " ...@cntbilisim.com.tr " Üç nokta koyduğum yere akılda kalacak olan bir şey yaz. Ben adımı yazdım. (...@hotmail.com ya da ...@gmail.com.tr 'yi kabul etmiyor.) Bunu yazdıktan sonra yeşil butona bas. Karşına mavi ekran çıkacak. Bu ekranda şifre verecek. Eğer başka bir bilgisayardan gireceksen bir yere not et ama girmeyeceksen boşver gitsin. Sonra alttaki butona bas ve sağ üstte yeşil kalkan olacak. Oraya basıp ülke seçebilirsin. Ben İngiltere'yi seçtim , diğerleri kasıyor ya da açmıyor. Sonra gelsin youtube gitsin yasaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkExlord -- 28 Mart 2014; 18:40:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkExlord

" ...@cntbilisim.com.tr " Üç nokta koyduğum yere akılda kalacak olan bir şey yaz. Ben adımı yazdım. (...@hotmail.com ya da ...@gmail.com.tr 'yi kabul etmiyor.) Bunu yazdıktan sonra yeşil butona bas. Karşına mavi ekran çıkacak. Bu ekranda şifre verecek. Eğer başka bir bilgisayardan gireceksen bir yere not et ama girmeyeceksen boşver gitsin. Sonra alttaki butona bas ve sağ üstte yeşil kalkan olacak. Oraya basıp ülke seçebilirsin. Ben İngiltere'yi seçtim , diğerleri kasıyor ya da açmıyor. Sonra gelsin youtube gitsin yasaklar.

s.a fatura fazla gelmez değilmi benim sınırsız süperonline internet çünkü dış ülkeden internete bağlanmış gibi görünüyormuş bu zenmate sayesinde

• Merhaba Sınırsız bağlantınız yoksa hiç girmeyin bu işe direk super hide ip yükleyin işinizi görür. Hayırlı Forumlar.
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    Hiç sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: E398ci

Merhaba Sınırsız bağlantınız yoksa hiç girmeyin bu işe direk super hide ip yükleyin işinizi görür. Hayırlı Forumlar.

benim sınırsız inş fazla fatura gelmez
  • bende windows 8 işletim sistemli bilgisayarımda zenmate i aynı sorunla kullanamıyorum
    ama bu forumdaki HOLA eklentisini kurarak
    şu anda yasaklı twitterdayım
    lakin bir bilgi paylaşmak istedim
    şimdi bu vpn olayı şöyle çalışıyor sizin tüm netteki gelen ve giden veriler bir server üzerinden dolaşıyor
    yani bütün gönderdiklerinizi ve aldıklarınızı bu eklenti bir serverdan gerçekleştiriyor
    yani güvenlik sıkıntılı o nedenle
    1- twitter youtyube gibi sitelerde işiniz bitince devre dışı bırakınız
    2- kesinlikle aktifken banka, sürekli kullandığınız mail , şifre ile girilen sitelere giriş yapmayınız
    3- bu sıkıntılar bittiğinde facebook twitter gibi vpn kullanarak girdiğiniz sitelere ait şifrelerinizi değiştiriniz
  • Arkadaşlar Zenmate ya da Hola Better Internet gibi VPN sağlayıcı bir uygulama eklediğim zaman, Chrome'dan ne zaman çıkıp tekrardan açsam Chrome çalışmayı durdurup AppCrash hatası veriyor. Bunun nedeni ne olabilir sizce? Bu twitter yasağı gelmeden önce sadece MediaHint kullanıyordum, çok güzel çalışıyordu ama mediahint tam bir vpn sayılmaz orası ayrı mesele.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Espâda -- 29 Mart 2014; 15:18:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: noname2040

bende windows 8 işletim sistemli bilgisayarımda zenmate i aynı sorunla kullanamıyorum
    ama bu forumdaki HOLA eklentisini kurarak
    şu anda yasaklı twitterdayım
    lakin bir bilgi paylaşmak istedim
    şimdi bu vpn olayı şöyle çalışıyor sizin tüm netteki gelen ve giden veriler bir server üzerinden dolaşıyor
    yani bütün gönderdiklerinizi ve aldıklarınızı bu eklenti bir serverdan gerçekleştiriyor
    yani güvenlik sıkıntılı o nedenle
    1- twitter youtyube gibi sitelerde işiniz bitince devre dışı bırakınız
    2- kesinlikle aktifken banka, sürekli kullandığınız mail , şifre ile girilen sitelere giriş yapmayınız
    3- bu sıkıntılar bittiğinde facebook twitter gibi vpn kullanarak girdiğiniz sitelere ait şifrelerinizi değiştiriniz
    Merhaba Zenmate tamamen resmi bir eklenti olup güvenli bir uygulamadır. Detaylı bilgi içinhttp://uzmanim.net/soru/zenmate-nedir-nasil-kullanilir/2653 adresini ziyaret edebilirsiniz. Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E398ci -- 30 Mart 2014; 4:13:27 >

• Merhaba

ZenMate güvenli mi ?

ZenMate güvenli bir eklentidir. ZenMate ile ilgili detaylı bilgileri kendi resmi sitedinden öğrenebilirsiniz. ZenMate resmi sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kaynak:www.uzmanim.net/soru/zenmate-nedir-nasil-kullanilir/2653

Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E398ci -- 30 Mart 2014; 4:17:43 >

• yahu ben de kayıt olamadım deli olacağım yok mudur bunun bir hal çaresi?
  • Merhaba Maili kafadan salla slm_talha@hotmail.com şeklinde (örnektir.) veya slm_talha@mail.com (örnektir.) veya slm_talha@gmail.com (örnektir.) Bu şekilde kayıt olursanız sorun olmaz. Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E398ci -- 30 Mart 2014; 6:24:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: derya78

quote:

Orijinalden alıntı: E398ci

Merhaba Sınırsız bağlantınız yoksa hiç girmeyin bu işe direk super hide ip yükleyin işinizi görür. Hayırlı Forumlar.

benim sınırsız inş fazla fatura gelmez

Merhaba sınırsız bağlantınız varsa faturanın fazla gelmesi söz konusu değildir. Sadece hızınız düşer akn kısaca adil kota 50 gb gecerseniz hızınız 3 mbps (3 megabit) olarak sınırlandırılır hepsi bu kadar fiyat sabit. Faturanızın fazla gelmesi durumunda size en yakın bağlı bulunduğunuz şirket veya şubeye müracaat ederek bilgi alınız ve hakkınızı arayınız. Hayırlı Forumlar.
  • sifujack kullanıcısına yanıt
    windows un bağlantı düzeltme programları

http://yadi.sk/d/zqEb8JAAMjgkA

indir ve kur. ben bu sorunu böyle çözdüm.
  • Bende hata veriyor.
    Arkadaşlar şu anda sizdede yine yüklerken hata veriyor mu ?
  • zenmate ve diğer eklentiler de failed veriyor nedense
  • yok mu bu işin bir çözzümü şu anda...
  • firefoxa zenmate ekleyn sorun cölüyor
  • CrAstrum kullanıcısına yanıt
    Süpersin
  • CrAstrum kullanıcısına yanıt
    Süpersin
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.