Şimdi Ara

Chrome Ve Firefox Ana sayfa sorunu 22Apple.com BELASII

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
2
Favori
26.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar nasıl oldu bilmiyorum ama sanrım bişey yüklerken bu sey onunla bırlıkte yüklendi virüs felan olsa antivirüs kesin görürdü virüs degil ama hem chrome hemde firefox ana sayfasını ele geçirmiş durumda ayarlarda google görunuyor bu lanet sayfa acılıyor lütfen bi yardım edin ya kafayı yicem

• quote:

Orijinalden alıntı: inanc13

Arkadaslar nasıl oldu bilmiyorum ama sanrım bişey yüklerken bu sey onunla bırlıkte yüklendi virüs felan olsa antivirüs kesin görürdü virüs degil ama hem chrome hemde firefox ana sayfasını ele geçirmiş durumda ayarlarda google görunuyor bu lanet sayfa acılıyor lütfen bi yardım edin ya kafayı yicem

Çözüm buldunmu hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ireyal

quote:

Arkadaslar nasıl oldu bilmiyorum ama sanrım bişey yüklerken bu sey onunla bırlıkte yüklendi virüs felan olsa antivirüs kesin görürdü virüs degil ama hem chrome hemde firefox ana sayfasını ele geçirmiş durumda ayarlarda google görunuyor bu lanet sayfa acılıyor lütfen bi yardım edin ya kafayı yicem

Çözüm buldunmu hocam?

hayır malesef anti ile taratıyorum suanda bakalım düzelcekmi
  • Kolay gelsin çözümü bulursanız söyleyin lütfen, bende bulmaya çalışıyorum.
  •  Chrome Ve Firefox Ana sayfa sorunu 22Apple.com BELASII

exe'den sonrasını silin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OmerD.

exe'den sonrasını silin.

Cok Saol Hocamm
  • bende de aynı sorun var. nasıl sildiniz?

sorun giderildi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shide -- 24 Ocak 2013; 18:15:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shide

bende de aynı sorun var. nasıl sildiniz?

http://www.homepage.com.tr/m/img/tamgoogle1.jpg

hocamın dedigi gibi sildim bu sekilde
  • Bu yöntemle tam silinmiyor.

Toolbar Cleaner ile Toolbar'ı da kaldırdım ancak bu soruna çözüm bulamadım.

Google Crome'da bir metin seçip üzerine sağ tıklayınca "22apple arama motorunda arayın" yazısı çıkıyor.
  • harika
    toolbar cleaner ile hallettim walla
    sagolun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aaaaa34 -- 24 Ocak 2013; 16:44:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

Bu yöntemle tam silinmiyor.

Google Crome'da bir metin seçip üzerine sağ tıklayınca "22apple arama motorunda arayın" yazısı çıkıyor.

Bu sayfa işinizi görecektir:

http://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=tr&answer=95653
  • quote:

Orijinalden alıntı: merhaba80

quote:

Orijinalden alıntı: Pulstar

Bu yöntemle tam silinmiyor.

Bu sayfa işinizi görecektir:

http://support.google.com/chrome/bin/answer.py?hl=tr&answer=95653

Hocam teşekkürler.

Bugün Google Chrome ayarlarındaki arama motoru ayarlarından düzelttim. Bir çok zararlı Toolbar gibi o da orada kalmış. Hepsini sildim.
  • arkadaşlar iyide ben win7 expoler kullanıyorum onda nasıl yapacaz bu işi delirmek üzereyim yardımlarınızı bekliyorum tşk.. ederim
  • Başlat-çalıştır-regedit yaz Karşına Çıkan Pencerede Görünüm'e Tıkla ''Bul'' de buraya ''start page'' yaz Sag Tarafta Start page'yi Bulacaktır.buna tıkla (start pageye) deger verisine istedigin siteyi yaz...
    yada yine Regedit'ten HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Internet Explorer \ Control Panel Dizinini takip ederek git. Yan Tarafa Gelen Homepage’e sağ tıklayıp Değiştir i seç “1″ olan değeri “0″ olarak değiştir.Ve Regedit'i Kapa Şimdi Bak... Umarım Sorunun Çözülür...

hocam ilginden dolayı tşk. ederim ama birinci seçeneyini uyguladım açtım dediyin yerdewww.google.com linki var sadece orayı geçtim ikinci seçeneyini deniyim dedim dizini takip ettim herşey microsofta kadar normaldi policies dosyasınıda açtım mikrosoftu da buldum sonrasında internet expoler seçeneyini bulamadım sorun devam ediyor konuyu biraz daha açarsan çok sevinirim önceden 22aplee açıyordu şimdi o sayfada açılmıyor sadece üste linki var sayfas görüntülenmiyor.. tşk ederim..

YUKARIDA YAZILANLARI DENEDİM OLMUYOR BU LANET ŞEYDEN KURTULAMIYORUMM
  • quote:

öncelikle google chromu pc den kaldırın. sonra klasör seçeneklerinden gizli klasörleri göster deyin. ve kullanıcılar-loca-app data klasöründe google chromla ilgili ne varsa silin ve aynı şekilde pc de google chrome la ilgili bir şey kalmasın. daha sonra chromu tekrar kurun piyasada ki basti yöntemler işe yaramazsa
    kesin çözüm budur kolay gelsin
    Not : tüm tarayıcılar için geçerlidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1kn51kn5

arkadaşlar iyide ben win7 expoler kullanıyorum onda nasıl yapacaz bu işi delirmek üzereyim yardımlarınızı bekliyorum tşk.. ederim

Hocam Internet Explorer'ı açınca;

Ayarlar - Internet Seçenekleri - Gelişmiş bölümünden Sıfırla deyince ne oluyor?

Ondan sonra aynı yerden Genel bölümüne gelince açılış sayfanı değiştirebiliyor musun?
  • arkadaşlar aynı sorun bendede var bu 22 apple.com hastalığı önce portalsepeti.com vardı onu hallettim bu kezde bu geldi ama bunu halledemiyorum... regedit ten arattım bütün dosyaları sildim kısayol tuşundan filanda kaldırıyorum aklınıza gelcek herşeyi yapıyorum ama olmuyor bilgisayar yeniden açılınca tekrar geri geliyor bi yardımcı olun :(
  • a
  • arkadaşlar aynı sorun bendede var bu 22 apple.com hastalığı önce portalsepeti.com vardı onu hallettim bu kezde bu geldi ama bunu halledemiyorum... regedit ten arattım bütün dosyaları sildim kısayol tuşundan filanda kaldırıyorum aklınıza gelcek herşeyi yapıyorum ama olmuyor bilgisayar yeniden açılınca tekrar geri geliyor bi yardımcı olun :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: isoleite736

arkadaşlar aynı sorun bendede var bu 22 apple.com hastalığı önce portalsepeti.com vardı onu hallettim bu kezde bu geldi ama bunu halledemiyorum... regedit ten arattım bütün dosyaları sildim kısayol tuşundan filanda kaldırıyorum aklınıza gelcek herşeyi yapıyorum ama olmuyor bilgisayar yeniden açılınca tekrar geri geliyor bi yardımcı olun :(

Yukarıda yazan yöntemlerin tamamını denediniz mi?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.