Şimdi Ara

Chrome update sonrasi internete baglanmiyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
2
Favori
168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 makinede de chrome calismiyor suan. Mobil surumde sikinti yok. Windows pert.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• En iyisi hiç güncelleme yapmamak.Zaten güncellemelerde fazla bir şey değişmiyor.İlk indirdiğin sürümü kullan gitsin.Ama senin sorunun ile ilgili bir çözümüm yok.Sana kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kg34

En iyisi hiç güncelleme yapmamak.Zaten güncellemelerde fazla bir şey değişmiyor.İlk indirdiğin sürümü kullan gitsin.Ama senin sorunun ile ilgili bir çözümüm yok.Sana kolay gelsin.

Vpn uzantisi bozuyormus baglantiyi, artik guncellemede ne yaptilarsa. Uzantiyi silince duzeldi.

• Authorized kullanıcısına yanıt
    O uzantılar zaten başa bela.Fazla bulaşmamak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Authorized

quote:

En iyisi hiç güncelleme yapmamak.Zaten güncellemelerde fazla bir şey değişmiyor.İlk indirdiğin sürümü kullan gitsin.Ama senin sorunun ile ilgili bir çözümüm yok.Sana kolay gelsin.

Vpn uzantisi bozuyormus baglantiyi, artik guncellemede ne yaptilarsa. Uzantiyi silince duzeldi.

Mozilla Firefox kendini güncellerken uyumsuz uzantıları da taramıyor mu? @Kg34

O yüzden normal bir durum bence.

• Ben orada aslında Google Chrome hakkında konuşmuştum,Mozilla hakkında değil.Ama güncelleme konusunda Mozilla bence daha iyi.Ve siz normal diyorsanız öyle olsun.
  • quote:

Ben orada aslında Google Chrome hakkında konuşmuştum,Mozilla hakkında değil.Ama güncelleme konusunda Mozilla bence daha iyi.Ve siz normal diyorsanız öyle olsun.

Google Chrome'un güncelleme sırasında uyumsuz eklentileri taradığını görmedim. Mozilla Firefox güncellemeyi indirdikten sonra kendini yeniden başlatıyor ve uyumsuz eklentileri tarıyor. Google Chrome'da böyle bir sistem yoksa olmalı bence.
  • Ben de hiç görmedim.Google Chrome'da güncellemeden sonra çeşitli sorunlar çıktığını fark ettim.Fakat Mozilla'da hiç böyle bir sorun yaşamadım.Yani burada Mozilla,Chrome'un 1-0 önüne geçiyor diyebiliriz.Ama ben yine de Chrome kullanıyorum.Güncelleme yapmadığım sürece hiçbir sorun çıkmıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.