Şimdi Ara

Chrome'un bileği bükülmüyor: Firefox'a 7, Edge'e 15 kat fark (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
1.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Chrome çok pratik ve hızlı. Diğer tarayıcılar bunun yanında çok yavaş kalıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opera kullanyorum

Hm hızlı hemde kolynkullanımı var.

Mobilinde bile reklam engelleyici var.

116bin reklamı engellemiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hardtracker H kullanıcısına yanıt
    Resmi işler için de ie zorunlu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Firefox candır. Açık kaynaklı, sizden habersiz istatistik tutmaz,arka planda gizli işler yapmaz. Bir uBlock origin kurunca ne opera kalır ne chrome. Ama bana bir eklenti bile kurmak çok zahmetli geliyor diyorsanız Brave Browser'ı deneyin (özellikle opera kullanıcıları).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 3 Kasım 2018; 21:42:51 >
  • Gonlum her zaman Firefox'ta olsa da isletim sistemi ve donanima gore tercihler degisebiliyor. Android cihazlarda Puffin ile hicbiri boy olcusemez iken eski donanimli Windows makinelerde Opera daha basarili. Firefox ve Chrome RAM canavari, katlediyorlar makineyi. Ilginc olan Opera Chromium tabanli olmasina karsin Chrome kadar ram kullanmiyor. Bir de "Install Chrome Extensions" eklentisi yuklediniz mi oldu Chrome+ zaten.

• Yandex tarayıcı değildir. Çeşitli programları kurunca yanında gelen virüs gibi bir şeydir
  • Normalde opera kullanıyordum ama opera nedense mobil sürümü ile bilgisayar sürümü senkronize çalışmıyordu. Chromea geçtim. Halen böyle mi bilmiyorum ama opera bunu duzeltse tadından yenmez.

• kakarikikiri K kullanıcısına yanıt
    kalkmadı

• Virinom V kullanıcısına yanıt
    krom candır a kadar kabul edilebilir eleştiri.

• hala ff 56dayım.Kullanışlılık açısından eklentileriyle beraber en iyisi benim için quantum daha güvenli olsada kullanışlılık açısından yeni opera yada chromedan bir farkı kalmadı.

• mavizaman kullanıcısına yanıt
    O işin esprisi tabiki. Yoksa bir tarayıcı neden benim canım olsun :) Elbette günümüzde tek bir tarayıcıya bağlı kalmak neredeyse imkansız. Özellikle de çok farklı alandan işlerle uğraşıyorsanız. Örneğin video izlerken chrome u çok akıcı buluyorum.(Bu akıcılığı sağlamak için harcadığı kaynağı umursamıyorum.)
    Ama bir taraftan da çok yoğun araştırma içerisinde süreklü farklı farklı sitelere girip çıkacaksam Firefox bana daha seri geliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    bende benzer bir kafadayım kullanışlılık açısından ff 56 da kaldım quantum bütün iyi eklentileri sildi,güvenlik işlerimde bankacılık gibi chromedan giriyorum vpn opera kullanıyorum.vivaldiyi de deneyeyim bakalım eski operacılar kurmuş.

• Yorumları okuyunca opera indirmeye karar verdim. Eski operacılardanım bu arada.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.