Şimdi Ara

Chrome - Explorer - Firefox Resim sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

internette gezinirken hiç sorun yaşamazdım. ta ki morhipo.com sitesini kullanmaya başlayana kadar.

tarayıcıda sadece morhipo.com üzerinde aşağıdaki gibi görsel bir sorunum var. diğer tüm sitelerde hiç sorunum yok.

hem chrome hem explorer hem de firefox' da açsam bile morhipo üzerinde aşağıdaki gri kısımlarda bulunan resimleri göremiyorum.

kaspersky' de her türlü izni verdim bu siteye.

internet geçmişimin tümünü sildim.

chrome' u kaldırdım tekrar yükledim.

windows-7 kullanıyorum.

destek verebilirseniz sevinirim.

Teşekkürler,

Chrome - Explorer - Firefox Resim sorunu

• sitede sorun olamazmı
  • site opera ile de sapıtıyor :)
    anasayfada sorun yok ama bir linke tıklayınca deliriyor site.

kim hazırlamış bu siteyi yahu
  • Hiçbir sorun yaşamadım netinin yavaşlığından olabilir mi ?
  • Cevaplar icin tesekkurler

Site ile sorun yasayan baska insanlar da mevcut ama cozum bulan yok

Internetim kesinlikle yavas degil. Sirkette daha yavas baglanti olmasina ragmen sorun yok, ama evde acmiyor ana sayfadaki resimleri.

Modemle mi ilgili acaba? Firewall falan?
  • abi bu ne ya, 1 gün olmadan 3.sayfaya düşmüş benim sorunum..:)
  • Çok fazla sorun yaratıyor mu ?
  • eski wersiyon kullanırsan sorun kalmaz sanırım firefox olsun ie olsun bi yeni çıkartma yarısına girdiler :D hepsininde son verdiyonlarında aynı şey oldu bazı sitelerin resimleri çıkmıyor 1-2 sitede bana denk geldi firefox 3 de sıkıntı yokken 4 de açmadı resimleri buna senin yapabileceğin eski versiyon kurmak başkada yapabileceğin bir şey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FOXXTR -- 31 Mayıs 2011; 9:16:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tukat Bilişim

Çok fazla sorun yaratıyor mu ?

walla dostum tabii ki fazla sorun yaratmıyor ama ne bileyim çözmek istiyorum..:)

quote:

FOXXTR
    eski wersiyon kullanırsan sorun kalmaz sanırım firefox olsun ie olsun bi yeni çıkartma yarısına girdiler :D hepsininde son verdiyonlarında aynı şey oldu bazı sitelerin resimleri çıkmıyor 1-2 sitede bana denk geldi firefox 3 de sıkıntı yokken 4 de açmadı resimleri buna senin yapabileceğin eski versiyon kurmak başkada yapabileceğin bir şey yok

abi haklı olabilirsin ama hepsinde mi aynı şey oldu. chrome-ie-firefox. hatta bir arkadaş opera' da bile sitenin afalladığını söyledi..

neyse ben daha fazla uğraşmadan bu işi bırakayım..

herkese teşekkürler...

• dostlar ben web tv' de video da izleyemiyorum...

videonun ortasındaki skala habire dönüyor ama video başlamıyor.

benim windows7 ya da tarayıcıdaki problem nedir allah aşkına çıldıracağım...
  • ya dostlar yok mu bir yorumu olan?
  • farklı tarayıcılar ile denedinmi chorme videolarda biraz daha üstün diğer tarayıcılara göre ama kararsız çalışıyor video izlemek için chrome kullanabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: FOXXTR

farklı tarayıcılar ile denedinmi chorme videolarda biraz daha üstün diğer tarayıcılara göre ama kararsız çalışıyor video izlemek için chrome kullanabilirsin

dostum cevabın için teşekkür ederim ama konu başlığından da anlaşılacağı gibi maalesef hiçbir tarayıcıda izleyemiyorum..
  • ben web tv için demiştim birde o siteyi yasaklama gibi birşey yapmış olabilirmiisn çünkü bende sorunsuz açılıyor yada bilmedne ufak bi ayar değiştirdin ondan sıkıntı yaşamış olabilirsin bi ara bende youtube açılmıyordu format atınca düzelmişti sırf onun için format atmadım tabide senin bir yerde sıkıntın varda bence gözden kaçan ufak bir ayar sebep oluyor olabilir firewall fln da olabilir
  • valla dostum ben de o sebebi araştırıyorum ama bulamadım.

firewall değil, kaspersky var o da değil. komple kapatıyorum.

flas player değil, java değil.......

internette bile adam gibi bilgi bulamadım.

kayış kopmak üzere, format atmak istemiyorum....
  • ben bu sorunu hala çözemedim :(
  • bi javayı flashı fln sil yükle birde öyle dene istersen ben bunu çözülebileceğini zannetmiyorum
  • söylediklerinizi yaptım (format hariç :) ) ama olmuyor.

bu sitede sorun yaşayan başka k,mse yok mu yaw :=)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.