Şimdi Ara

CHROME DEMO (329mb)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • valla cekmeye yeni basladim,30kb hiz ile 3 saat sonra bitiyor ,bir deneyelim bakalim tatmin edecek mi? fikirlerimi ilerleyen saatlerde yazarim http://www.gamershell.com.[bgdnc2][bore][bye][gitar]

• görmüşken bi ohaaa dememek olmaz, 329mb demo haa...
  • Demo cdsi veren dergilerin artık demo dvdsi vermesi gerekecek :) Gerçi arada bir bazıları dvd veriyor.
  • oyunu yarim saat önce denedim, cok güzel AI ve ragdoLL SAHANE UT2 DEN 100 KAT IYI.
  • 30 kb hiz ile 330 mblık dosyayı 3 saate çekmende ayrı bir başarı tabi...
  • Demo'yu oynadım oyundan iğrendim yaw ..

orta seviye bi oyun zaten ama demosu alt kalite...

XIII demosu oynayın siz
  • Demoyu oynadım. Grafikler unreal warfare motorunu anımsatsa da bu grafik motorunu kullanmıyor. Daha çok unreal 2 nin dev gibi bir harita üzerinde geçen ve istediğiniz araca binebildiğiniz versiyonunu düşünün. Özetle grafikler oldukça başarılı diyebilirim. Sesler de oldukça iyi ama karakter seslendirmeleri pek hoş değil malum ingilizce seslendirme sonradan yapılmış ve pek özenilmemiş gibi duruyor. Atmosfer oldukça iyi. Fizik motoru gerçekten fena değil ama oyuna pek bir katkısı olduğu söylenemez. Zaten kullanılan fizik motoru unreal tournemant 2003deki ile aynı. Kanımca oyunda en kötü olay oynanabirlik olmuş. Binaların içinde çatışmaya girdiğiniz zaman rahat haraket edemiyorsunuz. Özellikle 2-3 kişi varsa işiniz çok zorlaşıyor. Araçların sesleri, harita üzerindeki etkileri oldukça başarılı yapılmış. Ama kontrolleri hoşuma gitmedi. Tabi bu da oynanabirlik için eksi puan getirmekte. Genel olarak oyun oldukça iyi olmuş. Sharereactor üzerine gelir gelmez indireceğim oyunu. Almanız veya internetten indirmeniz tavsiye edilir. Fakat iyi bir bağlantınız yoksa demoyu indirmenizi tavsiye etmem. 330 mblık demo sadece 15-20 dk kadar oynama süresi sunuyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.