Şimdi Ara

Chrome acilmiyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Win8 kullanicisiyim.
    Google Chrome tarayicisini yillardir sorunsuz kullaniyorum.
    Bu gun CyberGhost isimli VPN programini kurayim derken zannediyorum yanlis bir sey yaptim. Program acilmaz oldu.
    Bu programla ilgili her seyi sildim kaldirdim. Kullanicilar kismindan Appdata vs tamamini sildim programla ilgili olanlari.
    Chrome'a tikladigimda tepki vermiyor.

Internetten arastirip denedigim fakat islemeyen cozumler sunlar:
    -Program files dan chrome uygulamasinin ismine exe eklemek
    -Kullanicilar kismindan local app den google ile ilgili butun kayitlari silmek
    -Programa sag tiklayip uyumluluk modunu butun modlarda teker teker denemek ve yonetici olarak calistirmak

Su an Firefox kullanmaktayim ama memnun degilim. Defalarca Chrome u kaldirip yeniden kurdum. Bilgisayarima format atmak istemiyorum.

Tesekkur ederim yardimlariniz icin.

• Sağda yukarda yatay paralel 3 çubuk var, tıkla orayı.

Ayarlar > Gelişmiş ayarları göster > Proxy ayarlarını değiştir > Yerel ağ ayarları > işaretli kutunun işaretini kaldır tekrar dene.

Olmazsa aynı işlemleri yapıp son işlemden sonra > Ayarları otomatik algıla kutusunu işaretle, ondan sonra yeni bir internet sayfası aç.
  • Sorunum Chrome un internet sayfalarini acmamasi degil. Sorun Chrome un hic acilmamasi, tepki bile vermemesi.
    Gorev yoneticisinde gozukuyor ancak acilmiyor.
  • sorunum hala suruyor. Yok mu yardim edecek olan?
  • Ben yardim edecegim kardesim. Bir dosya var o dosyayi silince iş tamam. Yalniz yer imlerin falan silinebilir. Sorun olurmu senin icin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.