Şimdi Ara

CHRISTOPH DAUM GELSİN!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence ilaç gibi gelir Fenerbahçeye. Daum geri gelirse Fenerbahçe iyice canlanır. Kaç yıldır süren depresif, ruhsun futbol biter.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yok yav Aragones' i diriltelim bence o gelsin.
  • 3 sene şampiyon yapar 4. sene 1 puanla şampiyonluğu kaçırdı diye küfür kıyamet kovarız. gerek yok böyle şeylere. ne yapcaz şampiyon olup.
  • Sen konuyu doğru bölüme açmayı öğren önce. =)
  • He gelsin. Sonra şampiyonluk maçında Anelka gibi oyuncuları yedek bırakır sonra da sövmeye başlarız.
  • Daum, Aykut, İsmail gibiler kulübün önünden bile geçmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

3 sene şampiyon yapar 4. sene 1 puanla şampiyonluğu kaçırdı diye küfür kıyamet kovarız. gerek yok böyle şeylere. ne yapcaz şampiyon olup.

Hocam her şey bir kenara Daum'dan çok çekinirdim, ligi domine etmek üzereyken bir anda düzen bozuldu.

Eğer Daum o düzenle devam etseydi ligde kopardınız,
  • Yılmaz Vural daha mantıklı.
  • Sorun teknik direktör değil oyuncu profili sorun aynı tip oyunculardan kurulu bir takımız çeşitlilik yok kadromuzda. Dick Advocaata seneye iyi bir kadro kurma fırsatı verilirse başarılı olur . Dün neustadter ile çıktıgı için eleştirildi elde baska ne var hocam ? Alper'i mecbur oynatıyor oda görüyor olmadıgını stochu niye denemedi diyorsunuzda bu hoca işini biliyor aatıf niye oynamıyo dediniz aldı oyuna sizde hak verdiniz sonra iyiki oynatmıyormuş diye. Kadronun baştan düzenlenmesi gerek sisteme göre kadro yapılanması lazım oyuncuya göre sistem değil.
  • Biliç gelsin hem fb nin kulüp ve transfer politikasına yabancı sayılmaz. fb ilgilendiğimiz topçulara biliç te takımdaki topçularımıza salça oluyor
  • Eski çamlar bardak oldu. Bırakin artık eskileri. Bahsi bile geçmesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • N.M.Türk05 kullanıcısına yanıt
    evet gelsin sonra tarihinin en iyi kadrosuyla şampiyonluğu son haftaya bıraksın,
    üstelik o hafta da denizliyi yenemesin galatasaray şampiyon olsun yine
  • Ne daumu la

ALİ BABA GELIYOR OLUMMMMMMMMM
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

3 sene şampiyon yapar 4. sene 1 puanla şampiyonluğu kaçırdı diye küfür kıyamet kovarız. gerek yok böyle şeylere. ne yapcaz şampiyon olup.

Ahhh o ilk geldiği zaman kovulmayacaktı ki... Zico'nun şampiyonluğu dahil tamamen Daum'un eseridir.4-2-3-1'i bizim takıma yerleştiren Daum'dur.Zico sadece 2007 de Alex'in ona hayranlığı ve iyi iletişim'i sayesinde çeyrek final oynatmıştır.Daum ise sistem adamı.Lige ambargo koyabilecekken gönderildi bu adam.
  • Dickin eline Yeni bir Apiah Aurello ikilisi verin ve sırtınızı koltuğa dayayıp keyifle izleyin bu kabız orta saha ile hiç bir hoca net başarı alamaz.
  • Bugün bir kez daha emin oldum.

Dirk Hoca giderse yerine Igor Tudor güzel olur.

Perreira çapsızı yerine Igor Hoca gelseydi çok farklı yerlerde olurduk o kadroyla.

Karabükspor gibi ikinci ligden yeni çıkan, sıfırdan kurulan bir takımda çok iyi işler yapıyor.

İlk yarı forveti yoktu, oraya Seleznov'u almışlar ve şimdi daha da iyi oynuyorlar.

Ayrıca Obradovic reyiz gibi İngilizce konuşuyor, aynı aksan, aynı hırs, aynı topraklar.
  • orta sahadamı oynayacak daum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surveillance

Bugün bir kez daha emin oldum.

Perreira çapsızı yerine Igor Hoca gelseydi çok farklı yerlerde olurduk o kadroyla.

Karabükspor gibi ikinci ligden yeni çıkan, sıfırdan kurulan bir takımda çok iyi işler yapıyor.

İlk yarı forveti yoktu, oraya Seleznov'u almışlar ve şimdi daha da iyi oynuyorlar.

Ayrıca Obradovic reyiz gibi İngilizce konuşuyor, aynı aksan, aynı hırs, aynı topraklar.

Allahım inşallah yıllarca geyiği süren Lucescu gibi olmaz Igor Tudor.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1881

quote:

Bu bir espriyse ben anlayamadım kusura bakma.

Igor Tudor genç, başarıya aç ve potansiyelli bir hoca.

Lucescu, Mourinho, Conte gibi adamlar o mevkilere zembille inmediler. Bu işler adım adım tırmanarak olur ve ben şu aşamada Tudor'da o potansiyeli görüyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 1881

quote:

Bu bir espriyse ben anlayamadım kusura bakma.

Igor Tudor genç, başarıya aç ve potansiyelli bir hoca.

Lucescu, Mourinho, Conte gibi adamlar o mevkilere zembille inmediler. Bu işler adım adım tırmanarak olur ve ben şu aşamada Tudor'da o potansiyeli görüyorum.

Demek istediğim 3 büyükler ne zaman kötü gitse, yaklaşık 15 sene boyunca medyanın, taraftarın ilk aklına gelen isim Lucescu oldu, hoş çoğu taraftar da ezbere bu adamı istedi.

Tahminim Tudor da bu yolda gidiyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.