Şimdi Ara

Christmas Present almak zorlastı!!(resmi siteden)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

O' Christmas Tree!

Starting today, December 19th to January 2nd, players can participate in O' Christmas Tree!

Located only at Luferson and El Morad Castles, there will be Christmas Trees to gather ornaments from. Gather enough specific ornaments to bring back to [NPC] Bilbor in Moradon to earn fun holiday prizes!

Ornaments & Rewards:

Gather 10 Golden Star Ornaments and [NPC] Bilbor will reward the player with a Christmas Cross (a rare holiday accessory!)

Gather 10 Red Bow Ornaments and [NPC] Bilbor will reward the player with a Snowman Transformation Scroll!

Gather 3 Golden Stars, 3 Red Bows, and 3 Tinsels and [NPC] Bilbor will reward the player with a Christmas Present!

Yani diyorki bu yılbası 10 altın yıldızı Bilbora verirsen Christmas cross(Bütün herseye 5 veren pendant benim gecen yıl vardı)

10 kırmızı oku bilbora verirseniz snowmana dönüşme kagıdı vardı ya üstünde snowman resmi var ondan

3 altın yıldız , 3 kırmızı ok , 3 tinsels (anlamını bilmiyom) bilbora verirsen ancak öyle gecen yıl snowmandan cıkan kutudan verir

Yani arkadaşlar anlayacagınız bu patchle belkide bunlar gelecek fakat cok zorlasacak

Emeğe saygı

• eline sağlık ve ko gün geçtikçe herşeyın içine ediyo....
  • quote:

Orjinalden alıntı: DraGonfLay

eline sağlık ve ko gün geçtikçe herşeyın içine ediyo....

ne alaka??
  • quote:

Orjinalden alıntı: darksaga

quote:

ne alaka??

bencede haklı gecen yıl bi snowman den düşüyodu bu yıl iyice zorlastırdı önümüzdeki yılda boss gibi olurlar artık her 1 saatte 1 tane

• quote:

Bana kalırsa da bu tip şeyler kötü değil. En azından yatırım yaptıklarını gösteriyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Advanced

quote:

Bana kalırsa da bu tip şeyler kötü değil. En azından yatırım yaptıklarını gösteriyor.

bence dragonflay ın dediği yani gecen yıl 1 taneden 1 tane cıkıyodu ya bu yıl iyice zorlasıyo sanırım onu diyo arkadaşımız
  • yani bende onu demek istedim ne alka derken.

adamlar ne güzel ugrasmiş playerlara deişiklik olsun eglensinler diye yılbasi eventi yapmaya çalişiolar, arkadasta her gecen gün içine ediyolar demiş. lol yani
  • siz uyuyosunz da ondan dıyorum adamlar her yeni bi şey çıkartıklarında kesın çok salak bi bugg u oluyo ve hemn bulup işin cıvkını çıkarıtyolar hem geçen seneki sistem çok güzeldi ne gereği vrdıki !! bunla uğrascaklarına bugg ları fixlesinler
  • quote:

yani bende onu demek istedim ne alka derken.

adamlar ne güzel ugrasmiş playerlara deişiklik olsun eglensinler diye yılbasi eventi yapmaya çalişiolar, arkadasta her gecen gün içine ediyolar demiş. lol yani
  • quote:

siz uyuyosunz da ondan dıyorum adamlar her yeni bi şey çıkartıklarında kesın çok salak bi bugg u oluyo ve hemn bulup işin cıvkını çıkarıtyolar hem geçen seneki sistem çok güzeldi ne gereği vrdıki !! bunla uğrascaklarına bugg ları fixlesinler

ya sana ne yapsalar yaramanamaslar galiba da. yılbasi eventi zaten 15 günlük bi event.

bu tip eventler oyunu monotonluktan kurtariyor.

gecen sene öyledir bu sene böyle. demekki adamlar çalişiyor:)

yaraticilik isteyen işler bunlar.:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Engineered Rock -- 20 Aralık 2006; 9:51:16 >
  • quote:

quote:

siz uyuyosunz da ondan dıyorum adamlar her yeni bi şey çıkartıklarında kesın çok salak bi bugg u oluyo ve hemn bulup işin cıvkını çıkarıtyolar hem geçen seneki sistem çok güzeldi ne gereği vrdıki !! bunla uğrascaklarına bugg ları fixlesinler

ya sana ne yapsalar yaramanamaslar galiba da. yılbasi eventi zaten 15 günlük bi event.

bu tip eventler oyunu monotonluktan kurtariyor.

gecen sene öyledir bu sene böyle. demekki adamlar çalişiyor:)

yaraticilik isteyen işler bunlar.:)

katılıyorum buna

• onu bunu bırakında server tam olrak kaçda açılır start yokda
  • quote:

Orjinalden alıntı: HeRoCaqRi

onu bunu bırakında server tam olrak kaçda açılır start yokda

biz nerden bilelim bizmi yaptık oyunu

• quote:

Orjinalden alıntı: FreeStyle

quote:

önceden her kafadan bi ses çıkardı yok şu saat de yok bu saat de o bile vakit geçiriyordu ondan sordum

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: FreeStyle

quote:

önceden her kafadan bi ses çıkardı yok şu saat de yok bu saat de o bile vakit geçiriyordu ondan sordum

Tmm o zaman haklısın

• quote:

yani bende onu demek istedim ne alka derken.

arkdsım zaten kardan adamın peşınde kutu alabılmek ıcın koşuşturmak bana yetiyo ve zevk içinde yapmıyorum içinden çıkcak kutu için yapıyorum bi kutu çıkartmak nerdeyse 2 dakıka alıyo sen sımdı bı kutu yerıne 3 tane yıldız çıkartcaksında o 1 tane kutu olcak sana ! 3 yıldız demek en az 2 şer dakıkadan 6 dakıka eder.. sonra içinden dersın ama eskıden ne güzel 1 tane kesıyorz hemn kutu çıkoydu diye .. ama hemn şimdi demeni beklemiyorum senden önce bı gır sıkıl kardan adam pesınde kosmakdan sana durmadna kutu almak ıcın party atmadlrından ozamn dersın içinden...

• ya ben oyunu 1,5 yıldır oynuorum gecen seneki eventtada vardım.

ama zevk için oynadigim için mantalite farki var tabi. ben 5-6 kişi bi kardanadam kovalarken gülüp egleniodum bazen kardan adam daga kaçiodu yarılıodum.
    kutu da arada denk gelirse alioduk işte.

anlatabildim mi.?
    hem zor olsun biraz daha daha zevkli olur.

Not: kutu mutu umrumda olmadıgı için diorum tabiki, sırf eglence.
  • quote:

ya ben oyunu 1,5 yıldır oynuorum gecen seneki eventtada vardım.

ama zevk için oynadigim için mantalite farki var tabi. ben 5-6 kişi bi kardanadam kovalarken gülüp egleniodum bazen kardan adam daga kaçiodu yarılıodum.

anlatabildim mi.?

eğer amacın eğlence ise bu senın için güzel bi eğlence olur buna bişey diyemem ama çoğu kişi bu işi eğlence için deil içinden çıkacak olan xmas mi neydi o kutu için yapıyo o yüzden lafımı değiştiryorum
    eğlence isteyenlere tam bi eğlence fakat kutu toplayanlara İşkence olcak bence

• quote:

quote:

ya ben oyunu 1,5 yıldır oynuorum gecen seneki eventtada vardım.

anlatabildim mi.?

eğer amacın eğlence ise bu senın için güzel bi eğlence olur buna bişey diyemem ama çoğu kişi bu işi eğlence için deil içinden çıkacak olan xmas mi neydi o kutu için yapıyo o yüzden lafımı değiştiryorum
    eğlence isteyenlere tam bi eğlence fakat kutu toplayanlara İşkence olcak bence

tmm şimdi haklısın

• Sitede ayın 22 sinde baslayıp 1inde bitce yazior birdebişey ewinmi warmıs ecnebice yazmıslar saatler arasında servere göre deişior yarış felam diyor ewent
    herneyse arkadaşın emeğine saygı fazlalıklarda benden
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.