Şimdi Ara

Christian Bale vs Ben Affleck ... Christian Bale farkı arttıyor ! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
2
Favori
9.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki

Christian Bale vs Ben Affleck ... Christian Bale farkı arttıyor !

(En Son Oy Tarihi: 17.3.2020)
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinema bölümünde açılan bu başlık son zamanların en eğlenceli konusu olmuştu. Hortlattığınız iyi oldu. En beğenilen yorumlardan bazılarını görünce tekrar tekrar okuyup güldüm. Böyle eğlenceli konuların devamlı açılması dileğiyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bale'ın Affleck ile karşılaştırılmasına üzüldüm.

üstüne üstlük Affleck'e oy verenler var.(büyük ihtimalle fanboy)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt_Vader -- 14 Mayıs 2017; 10:41:47 >
  • Bence net C.Bale ama Bale farkla önde olma nedenlerinden biride çok iyi bir Batman olması değil çok iyi bir Batman filmlerinde oynaması olduğunu düşünüyorum yani aslında Nolan farkı var.Affleck Dark Knightta oynasa Bale BvS'de oynasa anket farklı olabilirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Floki1903 -- 14 Mayıs 2017; 16:12:6 >
  • Christian Bale

• Bi kere Bale'in batmani robot dansı yaparak dövüşüyordu hiç alakasız bir batmandi;Batman dediğin Affleck'in canlandırdığı gibi dövüşmeli o yüzden Affleck derim.

Oyunculuklara laf atılmış ikiside aynı düzeyde aktörler ikiside bir jack nicholson,antony hopkins,tom hanks veya bir Morgan Freeman düzeyinde aktör değiller,sadece ortalama üstüler ve belli bir çekiciliği olan aktörler,tipleri düzgün ikisininde.
  • Arkadaş ben affleck i seversin anlarım da christian bale den iyi oyuncu demek neyin kafası acaba.

Birisi oyuncu olarak buyken diğeri jennifer lopez in sevgilisi olarak kariyer yapan bir playboydu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 14 Mayıs 2017; 21:11:28 >
  • Genelde filmin ilk serisindeki kim oynuyorsa insanlar ona asina oluyor. Ilk batman serisinden sonra nolan ve bale performansi ile batman serisi farkli bir boyut kazandi, affleck e lafim yok ama benim oyum bale tarafinda. Nezaman izlesem hala etkiliyor beni. Ayni sey tobey maguire li spider man serisi icinde gecerli. Sonradan cikana bir turlu alisamadim. Tobey daha iyiydi.

• oyunculuğa göre oy verilse Affleck oy alamazdı herhalde oy verenler 'Ben Affleck daha kaslı len' diyen bvs fan boy tayfa
  • Christian Bale vs Ben Affleck ... Christian Bale farkı arttıyor !
  • büyük bir keyifle bale e bastım. fanboylar çıldırabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Floki1903

Bence net C.Bale ama Bale farkla önde olma nedenlerinden biride çok iyi bir Batman olması değil çok iyi bir Batman filmlerinde oynaması olduğunu düşünüyorum yani aslında Nolan farkı var.Affleck Dark Knightta oynasa Bale BvS'de oynasa anket farklı olabilirdi.

Eğer TDK yı iyi yapan sadece Nolan diyorsan o zaman American Psycho , Velvet Goldmine , Empire Of The Sun , Machinist , Out Of Furnace , The Fighter bunları izlemedin demektir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devian

quote:

Bence net C.Bale ama Bale farkla önde olma nedenlerinden biride çok iyi bir Batman olması değil çok iyi bir Batman filmlerinde oynaması olduğunu düşünüyorum yani aslında Nolan farkı var.Affleck Dark Knightta oynasa Bale BvS'de oynasa anket farklı olabilirdi.

Eğer TDK yı iyi yapan sadece Nolan diyorsan o zaman American Psycho , Velvet Goldmine , Empire Of The Sun , Machinist , Out Of Furnace , The Fighter bunları izlemedin demektir...

TDK yı iyi yapan sadece Nolan demedim demek istediğim TDK da her şey kusursuza yakında kusursuz yönetmen kusursuz senaryo kusursuz kötü kusursuz oyuncular böyle bir film izledikten sonra insanların hayal krıklığı yaratmış filmediki Batmani beğenmemesi normal Affleckin Batmani her şeyiyle çok daha iyi film olan TDK da olsa filmin genel kalitesi sayesinde daha çok sevilebilirdi demek istedim.Yoksa olay sadece Bale ile Affleck'in oyunculuğunu karşılaştırmak değil zaten bariz bir şekilde Bale daha iyi oyuncu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Devian

quote:

TDK yı iyi yapan sadece Nolan demedim demek istediğim TDK da her şey kusursuza yakında kusursuz yönetmen kusursuz senaryo kusursuz kötü kusursuz oyuncular böyle bir film izledikten sonra insanların hayal krıklığı yaratmış filmediki Batmani beğenmemesi normal Affleckin Batmani her şeyiyle çok daha iyi film olan TDK da olsa filmin genel kalitesi sayesinde daha çok sevilebilirdi demek istedim.Yoksa olay sadece Bale ile Affleck'in oyunculuğunu karşılaştırmak değil zaten bariz bir şekilde Bale daha iyi oyuncu

Şu şekilde kabul edebilirim Nolan seçti Karakterler ise onu hayal kırıklığına uğratmadı... Nolan asla Affleck i seçmezdi.İşte bu yüzden iyi bir batman filmi oldu :) Şimdi Yapımcı Yönetmeni seçer Yönetmen ise oyuncuları seçer.Nolan yönetmen olarak Bale'i seçti.Zack Synder ise Affleck'i seçti.

Nolan ın seçimleri mükemmel idi.Karakterleri iyi oturttu... Heath Ledger seçti o adam sinema tarihinin en psikopat karakterine hayat verdi.. Belki kendi bile beklemiyordu.. Aaron Eckhart , Michael Caine , Tom Hardy , Gary Oldman , Morgan Freeman , Cillian Murphy , Liam Neeson , Rutger Hauer , Joseph Gordon-Levitt , Christian Bale

Adam öyle isimlerle çalıştı ki her isim başlı başına bir efsane.. Her ismin kendi adına sinema tarihine damga vurmuş filmleri var.. Her ismin oscar'ı veya oscara adaylığı var.. Sırf kadroda değil mesela yanında Linda Hemming gibi kostüm tasarımda çığır açmış oscarlı bir tasarımcısı var..

Man Of Steel ve BvS de ne var ? ilk filmde birtek Michael Shannon dır ki o filmi kurtaran da Michael Shannon dır... o olmasa o filmde 5 para etmeyecekti allahtan varmış Shannon.. Ha Kevin Costner flashback te 2 kere gözüküyor bide Jeremy İrons var oda zaten 3-5 kez gözüküyor başkada yok..

TDK serileri baştan sona kalite kokan oyunuculuk kokan , EMEK kokan bir filmlerdi.. Sinemadan anlayan insanlar bunu bilir veya beni anlar Nolan CGI kullanmayı pek sevmiyor.Oldschool seviyor mesela bir yeri patlatıcak onun maketini yaptırıp öyle patlatıyor 80 lerdeki gibi.. Bütün sahneleri gerçekten çekiyor.. TDK ların kamera arkasını izleyin inanmassınız öyle uğraşılmış filmlerki... Patlamaların hepsi gerçek , kovalamaca sahneleri vs hepsi canlandırılmış... Zack Synder ise baştan sona leş gibi CGİ... Bütün film pc başında yapılmış...

Bu gibi unsurlar işte bu filmlerdeki farkı yaratmış...

• bale reis bence daha iyi

• Affleck diyorum!

• Herkes Ben Affleck'in çenesine takılmış. Ne oluyor ya. Bale nin ağız yapısı sizin hiç dikkatinizi çekmiyor mu? o maskenin altında iğrenç bir görüntü oluşuyor söyliyim.

Bale yi de severim ben affleck i de ama şekil görünüş tip kostüm olarak her türlü Affleck li batman daha iyidir.

Bu karşılaştırmayı şimdilik erteleyin. Affleck ile solo film çıkmasını bekleyin.

Ayrıca Bale nin avantajı şu Nolan ın filminde oynamasıdır.

• Bale, Baleee ellerii vaar gozündee, gozündee, gozündee...

Benim için Batman dedin mi: Michael Keaton ile C. Bale, Joker dedin mi Jack Nicholson ve Heath Ledger'dır. Nokta.

Konuya gelirsek Bale adamdır. Ben Afflect kostümün içinde afedersiniz ama ayı gibi duruyor. Ayrıca kostümü de tırt. Bale ise Afflect'in Batman'inin yanında biraz sıska duruyor. Halbuki biz 3'lemeyi izlediğimizde Batman gözümüze hiç sıska gelmemişti. Zaten Bale 85-86 kiloymuş. Kilo ideal, sıska da değil ki. Sanırım bu tamamen bizim algılarımızın oyunu. Ayı gibi Batman'e uzun süre bakınca Bale'in Batman'i sıska göründü gözümüze. Bale'in kostümü daha iyiydi. Biraz robotik gibi ama tasarım olarak güzel belki birazcık daha iri dursa daha iyi olurmuş. Bir de şu kafalığın tasarımını biraz daha iyileştirselermiş daha iyi olurmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ripper Roo -- 18 Mayıs 2017; 0:2:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ripper Roo

Bale, Baleee ellerii vaar gozündee, gozündee, gozündee...

Benim için Batman dedin mi: Michael Keaton ile C. Bale, Joker dedin mi Jack Nicholson ve Heath Ledger'dır. Nokta.

Konuya gelirsek Bale adamdır. Ben Afflect kostümün içinde afedersiniz ama ayı gibi duruyor. Ayrıca kostümü de tırt. Bale ise Afflect'in Batman'inin yanında biraz sıska duruyor. Halbuki biz 3'lemeyi izlediğimizde Batman gözümüze hiç sıska gelmemişti. Zaten Bale 85-86 kiloymuş. Kilo ideal, sıska da değil ki. Sanırım bu tamamen bizim algılarımızın oyunu. Ayı gibi Batman'e uzun süre bakınca Bale'in Batman'i sıska göründü gözümüze. Bale'in kostümü daha iyiydi. Biraz robotik gibi ama tasarım olarak güzel belki birazcık daha iri dursa daha iyi olurmuş. Bir de şu kafalığın tasarımını biraz daha iyileştirselermiş daha iyi olurmuş.

Afflect? Anladım hocam.

Bale Batmani mi anormal yoksa Affleck Batmani mi ''ayı'' gibi sen karar ver bence.

Batman'e ayı gibi demekte ayrı bi kafa ayrıca

• Ben affleck batmanin daha çok aksiyon tarafıyla oynuyordu christian bale ise psikolojik... bence bale 1000 basar

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.