Şimdi Ara

Chris METZEN : Project Titan Beni Tüketti.Ayrıldım. (7 Yıllık Hüsran)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
235
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili online RPG Oyunları >> World of Warcraft >> Chris METZEN : Project Titan Beni Tüketti.Ayrıldım. (7 Yıllık Hüsran)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    793 Mesaj

Scott Johnson ile yaptığı çok özel bir röportajdan sonra Metzen ayrılma nedenlerini teker teker açıkladı. Elbette bu kararı almasının en büyük nedenlerinden birisi kızının doğumu oldu. Ama kırılma noktası Blizzard'ın bir sonraki bomba MMORPG'si olarak hazırlamak istediği ve yedi yıl boyunca müthiş bir para ve zaman döktükten sonra başarısızlığa uğradığı Project Titan gibi görünüyor.

"Sanırım o dönem kendimi tükettim," diyor Metzen. "Kalbimde bir yerlerde artık yavaşlamam ve hayatıma yeni bir yön vermem gerektiğini düşündüm. Yavaşlamak istedim, bütün bu ağırlığı artık omuzlarımda taşımayı bırakmayı diledim."

Metzen artık panik ataklar geçirmeye başladığını ama o dönem bunun ne olduğunu bilmediğini söylüyor. Sadece iş hayatını değil aile hayatını da panik atakların etkilediğini ve nihayetinde kızının doğacağını öğrendiğinde artık emekli olma zamanının geldiğini düşünüyor.

Röportajın tamamını aşağıdaki videoda bulabilirsiniz. Başlangıç için mendillerinizi hazır edin derim. Blizzard bile olsa öyle önemli bir noktada çalışmanın bedelinin ne kadar büyük olduğunu Metzen'in kendi ağzından dinleyeceksiniz.

http://oyungezer.com.tr/haber/46751-chris-metzen-blizzarddan-neden-ayrildigini-acikladi

|
    |

• Yarbay
    5841 Mesaj
    Kısaca kazandıkları parayı hak etmişler, proje de başarısız olsa da ortaya ow gibi bir oyun koydular. Her ne kadar popüler basit oyun tarzında olsa da, popüler olmayı başardı tabi marka değeri de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 21 Kasım 2016; 21:53:34 >
    |
    |

Ryzentosh

Sapphire RX5700 XT NITRO+ I Ryzen 5 2600@4.00-1.3v I Arctic Freezer 34 eSports DUO I MSI B450 Tomahawk I FSP Hyper 650W I Sharkoon AM5 Window I Samsung 860 EVO 500GB I Kingston 16G(2x8) HyperX 3200mhz I WD Elements 2TB I WD Green 2TB I Toshiba 1TB I LG IPS 21.5" I Corsair Gaming Scimitar Pro I Corsair Gaming K95 RGB Platinum Cherry MX Speed I Xiaomi Redmi Note 5
  • Yarbay
    12869 Mesaj
    Blizzard da en sevdiğim çalışan bu adamdı benim, legion tanıtımı yaparken hatırlıyorum can kulak dinliyordum çok güzel anlatıyordu
    üşüyoruz reyiz

Ayrıca titan adlı mmoprg ye hiç gerek yoktu, bi şirket aynı türden bir oyun daha yaparsa, ikisinden biri mutlaka çöp oluyor, ikisi de tutar gibi bi kavram yok kesinlikle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcyTea Lemon -- 21 Kasım 2016; 23:19:20 >
    |
    |
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
192.168.1.1
emek server
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,184
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.