Şimdi Ara

CHPlilerin mütevazı yaşamı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
1
Favori
17.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bunun israfa girdiğini hangi kritere göre hesap ettin?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Siz yediniz bizde yeriz mantığı yanlış. Chp akp farketmez bu video gerçekse (söz konusu yeni şafak olunca emin olamıyorum) mide bulandırıcı.

• xcorp X kullanıcısına yanıt
    Diyanetinki israf değil diye birşey dedim mi? Ya alaplı belediyesinin a8 quattro long aracını gördün mü? Googledan bak bakalım alaplının nüfusu kaç?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flamenjero -- 24 Aralık 2019; 12:51:30 >
    330.000 dediği vergiden arındırılmış fiyat. Asıl fiyatı 1.2 milyon TL 4 sene önce. Reise göre lüks değil. Bu AKP'liler reisin sözünün üstüne söz mü söylüyor şimdi?
  • UnicornKnight kullanıcısına yanıt
    Sana da kara troll diyelim. Ruhunun pisliğini buraya akıtma

• flamenjero F kullanıcısına yanıt
    ağlama mayışlı, iktidarı kaybettiğinizde tüm pislikleriniz için yargılanıp hüküm giydikten sonra meslektaşlarınla birlikte tıkılacağınız cezaevlerini düşünüp panik yapabilirsin ama. bedel ödeyeceksiniz, öyle kolay kurtuluş yok size.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnicornKnight -- 24 Aralık 2019; 12:54:53 >
  • Aa yoksa bir itiraf mı

Siz yoksa yiyip çalıştığını düşündüklerinizi mi destekliyorsunuz. Haram haram

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Al birini vur ötekine vol3. İşin komik kısmı iki taraf da bir birini aynı şeyle suçlayıp aynı şeyi yapıyor olması. Yine konuda yanlışı başka yanlışla savunmaya çalışanlar da olmuş. Yanlışa yanlış demek bu kadar zor mu? İlla tuttuğunuz tarafın hatalarını göz ardı edip, görmezden mi gelmeniz gerekiyor? Neyse zaten bunu anlayabilecek kapasitede bir halk olsaydı şu an bambaşka bir ülkede yaşıyor olurduk. Atatürk'teki vizyonun 10'da biri olsaydı keşke bu halkta.
  • UnicornKnight kullanıcısına yanıt
    He canım maaşlıyım adalet bakanlığında çalışıyorum. Alnımın teriyle emeğimle kazanıyorum paramı.

İsraf değil demedin de, bugüne kadar eleştirdin mi hiç? Hele böyle akoğlan gibi başlık atarak falan?
  • kamisama- kullanıcısına yanıt
    Burada yapılan şey yanlışı yanlışla sulandırarak hesap vermekten ve sorumluluktan kaçmak. AKP ve CHP'nin sorumlulukları eşit değil. AKP bugün istese CHP'lilerinki de dahil bütün israfı bitirebilir. Al birini vur ötekine demek israfı normalleştirmekten başka işe yaramaz. Hesap sorulacak merci bellidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-481916DD1 -- 24 Aralık 2019; 13:7:53 >
    Millet akp çocukları bilmem ne dediği zaman chpoğlanı falan diye hitap ediyo musun? Ben eeleştiririm ama senin gibi seviyesini koruyamayanların önünde değil!

• Burada al birini vur ötekine falan yapmıyorum. Allah göstermesin chp iktidar falan olursa israfın, yolsuzluğun dik alasını görürsünüz

Sana demedim ki zaten öyle yapıyorsun diye. Bugünkünden daha alasını görmemiz matematiksel olarak imkansız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-481916DD1 -- 24 Aralık 2019; 13:10:26 >
  • flegga34 kullanıcısına yanıt
    Bence seninki dönmüş, baya bi hem de

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.