Şimdi Ara

Chpli Pekşen : Bu donemde tek adamla secime girmek zorundayiz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • F. Altayli: Kongrede secime tek adayla mi gireceksiniz?
    Peksen: Mevcut sartlarda bolunmus goruntusu vermemeliyiz ve tek adamla gitmeliyiz.

Bu ne perhiz bu ne kahana tursusu?
    Akpyi tek adamlikla, demokrasiyi baltalamakla elestirip, ayni taktigi savunmak ne bileyim...
    Bari secim kazanabilecek adayla gitseydiniz.
    Akpnin tek adami en azindan iyi kotu 15 secim kazanmis. Sizin tek adamin kazandigi bir secim yok.
    Anlasilan o ki Chp secmeninin aksine, Chp parti olarak iktidara gelmek istemiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• tek adayla gitmek istemeleri normal değil mi ? Oyların bölünmesini istememeleri normal. Gerçi her halükarda seçim falan kazanamaz CHP
  • Ceviz ye kardeş biraz, ne bileyim omega 3 falan al. İyi görmedim halini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drakeshark

tek adayla gitmek istemeleri normal değil mi ? Oyların bölünmesini istememeleri normal. Gerçi her halükarda seçim falan kazanamaz CHP

Parti kongresini kastediyor. Icinde bulundugumuz extrem sartlarda parti baskanligi icin farkli aday cikmasinin dogru olmadigini soyluyor.

Bunda sorun yok.

Garip olan, ayni konuda "extrem sartlardayiz" diyen Rte yi, tek aday oldugu icin elestirip, durumu demokratik bulmazken, kendilerinin de ayni seyi yapmalari.

Umarim gercekten demokrat bir ortam yasayabilecegimiz satlar gelir.

• quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

Ceviz ye kardeş biraz, ne bileyim omega 3 falan al. İyi görmedim halini.

Oneri icin tesekkurler.

"Kafama yazdim hocam"

• quote:

Orijinalden alıntı: forumu

quote:

tek adayla gitmek istemeleri normal değil mi ? Oyların bölünmesini istememeleri normal. Gerçi her halükarda seçim falan kazanamaz CHP

Parti kongresini kastediyor. Icinde bulundugumuz extrem sartlarda parti baskanligi icin farkli aday cikmasinin dogru olmadigini soyluyor.

Bunda sorun yok.

Garip olan, ayni konuda "extrem sartlardayiz" diyen Rte yi, tek aday oldugu icin elestirip, durumu demokratik bulmazken, kendilerinin de ayni seyi yapmalari.

Demokrasiden bahsederken ironi yaptın sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bölünmüş görüntü veremezlermiş. Niye? Bir aday çıkınca bölünüyor mu parti? Parti içinde muhalif ses çıkmayacak ama iktidara "muhalifleri bastırıyorsunuz" diyeceksiniz öyle mi?

Kılıçtaroğlu referandum sonrası istifa etmeliydi. Ama anlaşılan koltuktan inmeye mecali yok. Bu ülkede koltuklara zamk sğrüyorlar galiba. Ama keşke böyle olsaydı.

Keşke böyle düşünseydim ama artık farklı düşünüyorum Kılıçtaroğlu hakkında. Aslında çoktandır söylüyorlardı ama inanmak istemiyordum.

Baykal kaseti ve Kılıçtaroğlunun gelişi anlaşılan planlıydı.CHP nin kemalist ideolojiden sıyrılıp liberal, kürtçü, federasyoncu bir yapıya geçişinin planlarıymış bu anlaşılan. İçlerinde olan Atatürkçüler seneler içerisinde elendi kala kala 3 5 Atatürkçü kaldı. Son olarak bu "kadın" ın bu mevkiye getirilmesi gerekli yerlere "biz hazırız" mesajı değil de nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsterixOburix -- 17 Ocak 2018; 0:20:5 >

• Birçok aday olmalı, ama CHP seçmeni kafasını kullanıp Meral Akşener'i desteklemeli. Yoksa yine bunların eline kalırız.

• al birini vur ötekine, şimdi bu tavrın akp den ne farkı var. onlarda tek adamcı bunlar da.
    ben bu ülkenin düzeleceğini göremeden öleceğim öyle anlaşılıyor.
  • Chp, Akp nin iktidarı için. mhp den daha çok çalışıyor. Son dönem de yapılan siyaset ve hamleler doğruca bunu gösteriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

al birini vur ötekine, şimdi bu tavrın akp den ne farkı var. onlarda tek adamcı bunlar da.

"Al birini vur otekine"
    Dogru soze ne denir.
    Biz kendimize gore artisi cok olana oy verip oyalaniyoruz iste. Aslinda hepsi ayni sey.

Ama Pentax farkli ve fotograf cekmeye devam
    Gerci epey zamandir sizi fotograf bolumunde gormuyorum. Sony, sizi fotograftan soguttu anlasilan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumu -- 17 Ocak 2018; 1:9:27 >
  • quote:

quote:

Bunda sorun yok.

Katılıyorum. Umarım gelir o zamanlar. CHP'nin sahip olduğu %25 oyun en az 10-15 civarının kaybolmasını umuyorum. Çok sağlam bir cevap olur.

• Chp lilere çok açık soruyorum;

2019 genel seçimlerinde Kemal Kılıçdaroğlu ADAY olacak mı?

Yoksa yine ÇATI aday mı bulacak
  • Madem öyle, genel seçimleri de kaldıralım. Maksat memleket bölünmesin

• şu forumdaki chp düşmanlığını anlamıyorum. Zaten chpyi ciddi ciddi savunan az adam var. onlar da akp'ye asla veremeyeceği için. yani herkes farkında chp'nin de iyi olmadığının. ulan her haltı yiyen akp, ama forumda chp aleyhine konu kaynıyor. asıl bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?

salın az. gidin adam gibi olması gereken yere odaklanın
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

al birini vur ötekine, şimdi bu tavrın akp den ne farkı var. onlarda tek adamcı bunlar da.

"Al birini vur otekine"
    Dogru soze ne denir.
    Biz kendimize gore artisi cok olana oy verip oyalaniyoruz iste. Aslinda hepsi ayni sey.

Ama Pentax farkli ve fotograf cekmeye devam
    Gerci epey zamandir sizi fotograf bolumunde gormuyorum. Sony, sizi fotograftan soguttu anlasilan.

Sony değil,hayat fotoğrafçılıktan soğuktu. milleti hep beleş fotoğraf çek çek nereye kadar. bir işten para kazanamıyorsan zamanla soğuyorsun.

tükenmişliş sendromu yaşıyorum,hayattan hiç zevk almıyorum,ot gibi yaşıyorum. evden işe,işten eve. ye iç yat uyu

yani kısaca ben de ülkem gibiyim,bitmiş ve tükenmiş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.