Şimdi Ara

Chp'ye pkk şoku ! CHP'li Aysu Bankoğlu PKK'lı teröristlerden oy istedi ! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
219
Cevap
0
Favori
14.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yazıklar olsun Sizin gibi parti olacağına ölseydiniz daha iyiydi leş kargaları. Atatürk 'ün kemikleri sızlıyor beğenmiyorsanız def olup gidip ırağa suriyeye. Ne kadar çirkefleştiniz ne kadar bozuldunuz ne kadar teröristleştiniz. Yazıklar olsun binlerce yazıklar olsun
  • Turkıye Cumhurıyetı sınırları ıcersınde PKK'nın Turk bayragını gonderden ındırılmesı AKP donemındekı PKK'ya nasip olmuştur.
  • Şunu Bilal'e anlatır gibi anlatmaktan ben utanıyorum ama bu Bilal'ler mallıklarına doymayıp ifindim bıbıcım demekten utanmıyorlar.

Ne demiş kadın: " 31 Mart seçimlerine giderken de bu kardeşlerimizin (o an orada olanları işaret ederek) oylarına talibiz. PKK'lıdır, zillet ittifakı üyesidirler hiç farketmez."

Şimdi bu söz neden neyin üstüne söylendi onu inceleyelim. Cumhur ittifakı seçim kampanyasında sonradan ne kadar kıvırsada karşısındaki ittifaka oy verenleri terörist ilan etti. Bu kadında bu söyleme gönderme yaparak hatta bunu yaparken de gülerek biz bu ayrımı yapmıyoruz, bu kardeşlerimizin oylarına talibiz, diyor.

-ifindim bıbıcım

+Cumhur ittifakı seçim kampanyasında sonradan ne kadar kıvırsada karşısındaki ittifaka oy verenleri terörist ilan etti. Bu kadında bu söyleme gönderme yaparak hatta bunu yaparken de gülerek biz bu ayrımı yapmıyoruz, bu kardeşlerimizin oylarına talibiz, diyor.

-ifindim bıbıcım

+Cumhur ittifakı seçim kampanyasında sonradan ne kadar kıvırsada karşısındaki ittifaka oy verenleri terörist ilan etti. Bu kadında bu söyleme gönderme yaparak hatta bunu yaparken de gülerek biz bu ayrımı yapmıyoruz, bu kardeşlerimizin oylarına talibiz, diyor.

-ifindim bıbıcım

-ifindim bıbıcım

Anladınız heralde Bilal'ler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T. Soprano -- 13 Mart 2019; 16:32:32 >

• Çok enteresan insanlar duyduğunu ve gördüğünü anlamakta zorluk çekiyor.
    Atılan itiraflar ( PKKli FETOcu Terörist ) gibi söylemler olduğu için, iftira atılan vatandaştan oy istiyor.

A HABER izleyince beyinler iyice kurtlanmış. vallahi anlamamanızı hayretle izliyorum. beyinler çürümüş, kokuyorsunuz.

Gelelim sadede PKK ile kim masaya oturduysa,
    Kim Teröristi çadır mahkemelerinde serbest bırakıp şov yaptırdıysa,
    kim fetoculara destek verip bu kadar büyüttüyse
    ALLAH ONLARIN BİN TÜRLÜ BELASINI VERSİN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulas1986 -- 13 Mart 2019; 17:4:58 >
  • Pkk=hdp=güneydoğu halkı....nasıl olacak bu iş?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güzel hikaye, peki sonrası var mı ? arkadaşların da bahsettiği gibi Oslo veya bayrak çekme falan ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kubati -- 13 Mart 2019; 17:37:33 >
  • Ben en çok partime üzülüyorum. Biz BBP yi MHP' yi hükümet yanlısı diye bıraktık ama Meral Hanım yüzünden İYİ partininde adı kirleniyor. Bu seçime ittifak olmadan girilmesi gerekiyordu. Adamların her şeyi ofsayt. Bırakın artık şu Akp gitsin de ne olursa olsun muhabettini. İYİ parti kuruluşundaki kişilerin çoğu istifa etti, parti her geçen gün kan kaybediyor birde 1 tane bile il alamazsak sen bak cümbüşü.
  • CHP ye bu konuda hücüm edenler çözüm sürecinde apocu olmuştu :) sütü bozuklar sizi

• Mizahtan anlamak zeka işi onu biliyoruz, seviyeyi de biliyoruz, ama videoyu kesip biçip montajlayıp iftira atmak, hangi dindensiniz bilmiyorum ama İslam'da büyük günahlara girer

• Sayın Cumhur başkanı kendine oy vermeyen herkeze zillet pkk' lı ve hain dediği için kadında onlardan bahsediyor. Nerde görülmüş teroristin kalkıp sandık başına oy vermeye gittiği. Arkadaş nasıl bir nefret kin kusmadır ki insana şu cümleleri kurdurabiliyor.

quote:

Yazıklar olsun Sizin gibi parti olacağına ölseydiniz daha iyiydi leş kargaları. Atatürk 'ün kemikleri sızlıyor beğenmiyorsanız def olup gidip ırağa suriyeye. Ne kadar çirkefleştiniz ne kadar bozuldunuz ne kadar teröristleştiniz. Yazıklar olsun binlerce yazıklar olsun
    uzbk

Bu birkaç mesaj üstteki arkadaşımızın mesajı yani insanın havsalası almıyor. Şu seçimler bir an önce bitsede insanlar birbirinin ümüğüne çökmeden sağ salim atlatsak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurfe -- 13 Mart 2019; 17:51:33 >

• Kendinizle karıştırmayın 100 yıllık CHP yi kardeşim

Oradaki İroniyi biz anladık.. RTE nin ZİLLET dediği, İLLET dediği PKK lı dediği, Terörist dediği vatandaşlar var bu ülkenin yarısından fazla, ben de dahil... işte onlara hitap etti tıpkı Meral Akşener'in mitinglerinde Nasılsınız terörist vatandaşlarım demesi gibi..

Zillet olsun Pkk lı olsun hepsinden oy istiyoruz dedi gülerek.. sinekten yağ çıkartacağınıza APO ile masaya oturana baksanıza?
    CHP den vatana ihanet, hırsızlık çıkartamazsınız ama ihanet mi arıyorsunuz..aynaya bakacaksınız, sıfırlama kasetlerini dinleyeceksiniz 30bin vatandaşımızın katili APO itine Sayın Öcalan diyene bakacaksınız...aldığı KELLELERİN Hesabını veriyor diyene bakacaksınız.. Aziz Şehitlerimizden KELLE diye bahseden adamın peşinden koşanlar burada bize milliyetçilik taslamasınlar..

"Bu Bay KEMAL varya koyun versen güdemeeez, hayatı boyunca aldığı maaştan başka tek kuruş para kazanamaaaamıııış" diye dalga geçen liderinize bakacaksınız.. bunu dediğinde hepiniz utanmadan Yuuuh çekmiştiniz Kılıçdaroğlu'na

Oysa orada Kılıçdaroğlu'nun aslında ne kadar dürüst olduğu, boğazından tek kuruş haram geçmediğinin itirafı vardı.. ama siz Hırsızsa da bizim hırsızımız der oy verirsiniz..

Hepinizi biliyoruz merak etmeyin..

• Mr. Pink kullanıcısına yanıt
    Sen önce türbanlı kızları anal seks yapmayı övmeyi bırak Batuhan. Sonra o çök kadar aklınla yorum yaparsın.
  • luna167 kullanıcısına yanıt
    Ne Kürt'üm ne de Güneydoğulu ne de PKK'yı insani bir örgüt olarak görüyorum. O çakra denklemlerinizi kendinize saklayınız, HDP'nin statüsü, Akp'nin Fetö ile yaptığı işbirliği kadar bile yok. AKP'de fetöye bulaşmamış adam yok. HDP'de PKK'ya karşı çıkan, önceden onlara dahil olmuş ardından ayrılmış, Öcalan'a rest çekmiş olanlar bile var. İşinize gelmiyor gerçekler. Ben de sizin gibi düşünürdüm, anlamanız uzun sürmez umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freudunpiposu

Sen önce türbanlı kızları anal seks yapmayı övmeyi bırak Batuhan. Sonra o çök kadar aklınla yorum yaparsın.
    ohahaha yavaş yavaş
  • Ahaber

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaisyLucky59

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    İkisi arasında yalnız ince bir fark var.
    Biri pkk sorununun çözümü için "çözüm süreci" adı altında yapılan eylemlerdi ki o zaman da ben şahsen haz etmiyordum "çözüm" saçmalığından, çünkü sonunda illa PKK'nın cayacağı belliydi.
    Diğerinde ise direkt ideolojik emeller doğrultusunda yakınlaşma var. O kadar askere, polise, şehit ailelerine yazık tabii ki ama en azından bir yandan da şöyle bir düşünce var aklımda: CHP'ye oy verirlerse en azından HDP aşağı iner.

• Ülkemizdeki yayın organları ikiye bölünmüş durumda yani ya hükümeti destekliyorlar ya da muhalefeti. İşini hakkıyla ve objektif yapan yok ya da ben görmedim.
    Burada da CHP'li vekil, hükümetin sürekli muhalefete "PKK'lı, FETÖ'cü vs." demesini dalgaya alarak bir şey demiş haber kanalı da vekilin konuşmasının tam o kısmı kesip yayınlamış algı oluşturmuş.
    Diyelim ki kadın gerçekten de PKK sempatizanı ve PKK'da bir terör örgütü ise Ahaber neden sadece muhalefetin terör örgütleri ile olan ilişkilerini yayınlıyor ? FETÖ'de bir terör ö. değil mi ? Ben neden hiç Ahaber izlerken, sayın Erdoğan'ın terörist Fettullah Gülen'i öven yada ülkeye çağıran sözlerini veya birlikte çekildikleri resimleri görmedim. Ya da ne istedin de vermedik diyenleri ? Sonuçta o da bir terör örgütü...
    Öte yandan, hükümetin de zaman zaman PKK veya sempatizanları ile birlikte olduğu izlenimini veren etkileşimlerde bulundukları malum. Neden Ahaber onları yayınlamıyor ? Çünkü taraflı yani objektif değil.

Aynı şey diğer haber kanalları için de geçerli onlar da sadece hükümetin zararına yayın yapıyorlar muhalefete toz kondurmuyorlar. İki ucu çamurlu değnek.

• Pkk ile Akp ayni masaya oturdu . Bu zamana kadar hicbir hukumet bu kadar kuculmemisti. Neden bahsediyosunuz siz.

• Her hıyarım var diyene tuzlukla kosmayin ya bu nedir arkadaş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.